wmaraci reklam

Tarihçe Soytaş Nakliyat

3 Mesajlar 591 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

soytasnak soytasnak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar kaliteli tanıtım yazısı almak istiyorum olan arkadaşlar iletişime geçebilirmi
soytasevdeneve@gmail.com

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Hizmet kalitesini sürekli artıran, tarihçe bakımından eski bir geçmişe sahiptir. Son model araç filosunu her geçen gün genişleten firmamız, 1953 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini baz alan ve hizmet kalitesini güncellemeye devam eden kurumsal özelliklere sahip firmamız, sektöründe tercih edilen bir kuruluştur.

Nakliyat kategorisinde, bütün hava koşullarında aynı performansla hizmet veren Soytaş Nakliyat, güvenilir eleman kadrosu ile çözüm üretmeye devam etmektedir. Yıllara meydan okuyan ve 1953 yılından bu yana ev taşıma, nakliyat ve depolama gibi kategorilerde çözüm eden firmamız, hizmet kriterini güncellemeye devam etmektedir.

Konusunda deneyimli eleman kadrosu ile hizmet veren Soytaş nakliyat, zamanında teslimat seçenekleriyle, hizmet kalitenizi artırmaktadır. Nakliyat, evden eve ve depolama sektöründe 1953 yılından bu yana hizmet veren kuruluşumuz, ürün teslimatı konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir. Soytaş Nakliyat, eşyanın güvenli paketlenmesi, istiflenmesi ve taşınması konusunda her zaman yeni çözümleri tercih etmiştir. Kurumsal kimlik anlayışı ile tamamen resmi çalışan firmamız, bu kategoride gerekli belgeleri temin etmiştir.
Ulaştırma Bakanlığı’ından alınan izin belgesi ile kurumsal taşıma hizmetine devam ediyoruz. Yeni araç ve yöntemlerle her zaman hizmet kalitesini güncelleyen firmamız, Tarihçe kategorisinde, eski bir geçmişe sahip köklü kuruluştur.

Firmamızın başarılarla dolu tarihçe sayfaları, güvenli hizmet kalitemizi göstermektedir. Bütün eşya kategorileri için ayrı ayrı paketleme, istifleme ve taşıma seçenekleri hazırlıyoruz. Eşya taşıma konusunda profesyonel ekiplerimiz, kısa zamanda teslimat gerçekleştirmektedir.
web Sitemizi Ziyaret edin

https://sariyerevdenevenakliyatt.com/

https://soytasnakliyat.com.tr/

wmaraci
reklam

Codesign Codesign Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek #Security Researcher
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1045
  • Beğeniler 423 / 263
  • Ticaret 12, (%100)
Firmanızı biliyorum, Başarılı ve çalışkan bir firma başarılarınızın devamını diliyorum.
soytasnak

kişi bu mesajı beğendi.

soytasnak soytasnak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekürler saygılar hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al