freelance iş ilanları

Tarımsal Haber ve Paylaşım Portalı

4 Mesajlar 843 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba bugün aslında yeni olmayan ama adı yeni duyulmaya başlanan sitemiz ETARIM.NET tarımsal haber ve paylaşım portalını tanıtacağım.

Ekip
Site ekibi ilk olarak 2006’da üniversite yıllarında hobi amaçları olarak kurduğumuz ziraatim.net adresi ile başladık bu işe, bir yandan okuyor aynı zamanda ise site üzerinden gelen soruları cevaplamak adına araştırmalar yaparak mesleki gelişimlerimizi artırmaya çalışıyorduk.

Ekibin bir kısmı mezun olup askerlik, iş v.s derken siteye zaman ayıramıyor geride kalan bizler ise yüksek lisans sırasında siteyi ayakta tutmaya çalışıyorduk. Siteyi oldukça iyi bir konuma getirerek diğer rakip siteler karşısında dik durmaya başlamıştık. Daha sonra ise siteyi 2010 yılında kaderine terk ettik.

Ekip üyelerinden bazıları ile daha sonra bir araya gelerek yeni bir proje hazırladık. Projenin adı ETARIM.NET. Siteyi Mart 2011’de kurduk ve site şuan oldukça iyi bir konumda.

Siteye kısa bakış
Sitede şuan güncel tarımsal haberlerin yanında yetiştiricilik bilgilerine de yer veriyoruz. Sitede sorulan sorulara işin uzmanları tarafından cevap veriliyor. Siteye eklenen içerikleri 5.000 arkadaşlı facebook adresimizde yayınlayarak daha fazla kitleye ulaşmaya çalışıyoruz.

Site hakkında lütfen saçma şeyler yazmayın. Edepli olan her eleştiriye açığız. Lütfen yıkıcı değil yapıcı olarak sitemizi daha iyi konumlara getirmemizde bizlere yardımcı olun. Sitemizin eksiklerini bizlerle paylaşarak başlayabilirsiniz.

Siz olsanız hangi kategori ve konulara ağırlık verirdiniz.

Ek Olarak: Değerli yorumlarınızı bekliyorum

https://populertarim.com
wmaraci
reklam

Unyesil Unyesil Ordum.net'te Yayıncı :) Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Yayıncılığı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad O** F**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 59 / 62
  • Ticaret 2, (%100)
Kullandığınız Sahifa teması gerçekten çok güzel bir tema. Anasayfada birçok yeni düzenlemeye imkan tanıyor. İngilizce bazı kelimeler henüz Türkçe'ye çevrilmemiş sitede. Umarım başarılı olursunuz.

Bildirim ve AdMob özellikli Android uygulama sadece 50 TL! - Örnek Uygulama: "Ordum Mobil"

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
şu konu üstünde kesinlikle sağlam bir araştırma yapıp sağlam bir yazı yazmanızı öneririm " Devletin çiftçiye verdiği tarım ödemeleri destek payları" hakkında.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

şu konu üstünde kesinlikle sağlam bir araştırma yapıp sağlam bir yazı yazmanızı öneririm " Devletin çiftçiye verdiği tarım ödemeleri destek payları" hakkında.

Önerini dikkate alarak yazıyı en kısa zamanda (bayramdan sonra) yazacağım buradan da yayınlarım.

Ek Olarak:

Unyesil adlı üyeden alıntı

Kullandığınız Sahifa teması gerçekten çok güzel bir tema. Anasayfada birçok yeni düzenlemeye imkan tanıyor. İngilizce bazı kelimeler henüz Türkçe'ye çevrilmemiş sitede. Umarım başarılı olursunuz.

Hocam tema gerçekten şahane :) Bunun gibi tema 10 taneyi geçmiyor. Keşke birde temalara hazır köşe eklentileri entegre etseler. Tema yapımcısına ilettim hatta ücretli yapmasını bile istedim cevap vermedi henüz :)

Teşekkürler

https://populertarim.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al