freelance iş ilanları

Türkiye'nin Elektronik Müzik Platformu - Yorumunuz Bekleniyor

5 Mesajlar 763 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AllEyesOnMeEski AllEyesOnMeEski Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Konuya kendimden başlıyayım. Sabah akşam edm dinleyen biriyim. Yaklaşık 7 ay önce djmag gibi bir siteyle karşılaştım. DJ'lerin sıralamasını aynı zamanda onların haberlerini ve festival mekanlarını yayınlıyordu. Kendi kendime böyle bir site yüzde yüz Türkiye'de vardır bari türkçe olarak takip ederim dedim. Araştırmalarım sonucunda bir tane bile aynı kategoride siteye rastlayamadım. Bunu kendime şans olarak gördüm ve standart film sitesi ve ya teknoloji haberleri gibi siteyle uğraşmak yerine kendi sektörüme, sevdiğim sektöre girmeye karar verdim. Bir kaç DJ ile görüştüm kendileri projeye yüzde yüz onay verdi ve projenin arkasında olduklarını belirttiler. onun dışında birkaç gece kulübüyle görüştüm onlar yatırım yapabileceklerini söylediler. Projeye yaklaşık 4 ay önce başladım. Tema, altyapı, logo çalışmaları derken bugün bitebildi.

İnternet sektöründe yaklaşık 6 yıllık tecrübelerimin hepsini bu projeme aktardım çünkü ilerleyebileceğinden o kadar eminim ki. Özellikle o festival videolarını izleyince bu insanlara hitap edecek bir projenin dahi olmaması beni üzmüştü. Herkesin istediği şey eğlenmek ve müzik dinlemek değil midir zaten. Şuan tema vs. düzenlemelerim herşeyim sonlandı artık sadece makale ve sosyal medya'ya yönleneceğim. Sizin yorumlarınız benim için büyük önem taşıyor. Olumlu/Olumsuz projenin her kriteri ile ilgili yorum yapabilirsiniz herkese tek tek cevap vereceğim.

website: MixTurkey . Com (boşluk var)

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı uğurlu olsun.

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 2, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Hayırlı uğurlu olsun.

Yorumunuz için teşekkürler. Tema, logo hakkında ne düşünüyorsunuz?

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1521
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Hayırlı olsun hocam, ancak tema biraz dağınık gibi. Güzel bir tema bulursanız iyi olur domain güzel tutabilir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 2, (%100)

trankoff adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam, ancak tema biraz dağınık gibi. Güzel bir tema bulursanız iyi olur domain güzel tutabilir.

Yorumunuz için teşekkürler hocam. Ben tam aksine temanın baya işlevsel olduğunu düşünüyorum. Tema ücretli themeforest üzerinde 2k+ satış sayısı mevcut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al