wmaraci reklam

Türkiye'nin En Kapsamlı Ofis Tedarik Marketi

3 Mesajlar 1.113 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

selocan selocan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
www.garantiofis.com KOBİ'lerin, mikro işletmelerin ve kurumsal şirketlerin temizlik, gıda, kırtasiye, elektronik ofis eşyaları gibi genel ihtiyaç malzemelerini tedarik eden bir online alışveriş sitesi.
2000 yılında kurulan ve her geçen gün artan çalışan sayısıyla büyüyen garantiofis.com, kapıdan teslimat avantajıyla müşterilerine yakıt ve personel tasarrufu da sağlıyor.
Sektörel ayrım yapmadan tüm firmalara hizmet veren garantiofis.com, "toptan fiyatına iş yeri tedariği" ilkesiyle işletmelere avantajlı fiyatlarıyla büyük kolaylık sağlıyor.

Giriş için tıklayınız

wmaraci
reklam

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)

selocan adlı üyeden alıntı

www.garantiofis.com KOBİ'lerin, mikro işletmelerin ve kurumsal şirketlerin temizlik, gıda, kırtasiye, elektronik ofis eşyaları gibi genel ihtiyaç malzemelerini tedarik eden bir online alışveriş sitesi.
2000 yılında kurulan ve her geçen gün artan çalışan sayısıyla büyüyen garantiofis.com, kapıdan teslimat avantajıyla müşterilerine yakıt ve personel tasarrufu da sağlıyor.
Sektörel ayrım yapmadan tüm firmalara hizmet veren garantiofis.com, "toptan fiyatına iş yeri tedariği" ilkesiyle işletmelere avantajlı fiyatlarıyla büyük kolaylık sağlıyor.

Giriş için tıklayınız

Tasarım oldukça güzel. Nedendir bilmiyorum ama ofis ve kırtasiye gereçleri bana çok sempatik geliyor o yüzden bu tür siteleri gezmeyi çok seviyorum. Siteninizin navigasyonu da buna uygun görünüyor.

Başarılar dilerim :) Reklam vermek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

selocan selocan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al