wmaraci reklam

Türkiyenin İlk Para Kazandıran Sosyal Medya Sitesi

14 Mesajlar 1.564 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Snews Iban ve isimleri kapatıp atabilirsiniz zor bir şey değil. Son zamanlarda çok görüyorum şu kadar ödeme yaptık bu kadar ödeme yaptık diye. Gerekli yerleri kapatırsanız gizliliği ihlal etmemiş olursunuz. Bekliyorum.

wmaraci
reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

kehribar adlı üyeden alıntı

Snews Iban ve isimleri kapatıp atabilirsiniz zor bir şey değil. Son zamanlarda çok görüyorum şu kadar ödeme yaptık bu kadar ödeme yaptık diye. Gerekli yerleri kapatırsanız gizliliği ihlal etmemiş olursunuz. Bekliyorum.

siteye girip kanıtları orada kendılerının vıdeolu cekımlerını gorebılırsınız ozman bızım uyelerımızın bıze olan guvenını ve anlayısınıda bu tur mecralarda dekont vebenzerı yayınlanmaz sıte ıcerısınde vıdeolu cekımlerıne kadar yapılarak eklenmıstıt

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Snews Dekont paylaşmakla güvenin ne alakası var hala anlamış değilim. Görünmesini istemediğiniz yerleri kapatırsınız olur biter. Öyle bol keseden atmakla olmuyor bu işler maalesef. 2-3 adam bulup video çektirmek çok zor bir şey değil.

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

kehribar adlı üyeden alıntı

Snews Dekont paylaşmakla güvenin ne alakası var hala anlamış değilim. Görünmesini istemediğiniz yerleri kapatırsınız olur biter. Öyle bol keseden atmakla olmuyor bu işler maalesef. 2-3 adam bulup video çektirmek çok zor bir şey değil.

2 3 adama 1000 bıntl kım verır haybıyeden sız suan ıftıralar uzerıne atıyorsunuz googleden youtubeden sıte ısımıyle ılkılı aratın odeme kanıtlarını goruceksnı baltalama yerıne ıncelemenızı onerırırm

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al