wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiyenin İlk Ve Tek Forum Sitesi (Kendi Alanında) !

8 Mesajlar 1.038 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

enerjibes enerjibes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektrik mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 50 / 33
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar, biraz risk birazda geleceğe yatırım amaçlı olarak, kendi alanında türkiye'nin ilk ve tek forum sitesini kurduk. Henüz dün kuruldu. Temiz Enerji üzerine odaklanmış bir forum sitesidir.

Özellikle güneş enerjisi ile elektrik üretimi konusunda birçok alım-satım ve paylaşım yapılabilecek. Türkiye ve dünya'dan temiz enerji ve türevleri hakkında haberler ve bilgiler paylaşılabilecek. Ve daha birçok şey.

Hedefimiz ilk 6 ay içerisinde en az 300 üyeye ulaşmak ve bu üyelerin çoğunun aktif olmasını sağlamak.

Sitemiz belli bir seviyeye gelene kadar kesinlikle reklam koymayı düşünmüyorum.

Temiz Enerji Formu hakkında görüş/öneri ve tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.

Sitemiz daha çok yeni, o yüzden epey bir eksiğimiz olabilir.

www.enerji5.com
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Bence çok iyi düşünülmüş bir site yenilebilir enerji ile ilgili çalışmalar olması güzel benimde üni de okul bitirme projem Rüzgar Türbini ile Elektirik Üretimi bu konu hakkında çok bilgim oldu araştırmalarım sayesinde foruma üye olacağım.

Site olarak fena değil ama tema değişmeli bence eskide kaldı.
enerjibes

kişi bu mesajı beğendi.

dedemir85 dedemir85 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 100 / 81
  • Ticaret 12, (%83)
Zamanında bayağı yakından takip ettiğim bir sektör, hevesini kırmak istemem ama yaprak kıpırdamıyor derler ya işte durum bu şekilde.

• Üyelik 01.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 50 / 33
  • Ticaret 3, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Bence çok iyi düşünülmüş bir site yenilebilir enerji ile ilgili çalışmalar olması güzel benimde üni de okul bitirme projem Rüzgar Türbini ile Elektirik Üretimi bu konu hakkında çok bilgim oldu araştırmalarım sayesinde foruma üye olacağım.

Site olarak fena değil ama tema değişmeli bence eskide kaldı.

Tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız bizi çok mutlu eder. Aslında tema eski değil, sadece default tema. İnternette pek hoşuma giden bir tema bulamamıştım, bizde default olarak kurduk. İlerleyen aylarda, muhtemelen pro bir temaya geçeceğiz. Teşekkürler.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 50 / 33
  • Ticaret 3, (%100)

dedemir85 adlı üyeden alıntı

Zamanında bayağı yakından takip ettiğim bir sektör, hevesini kırmak istemem ama yaprak kıpırdamıyor derler ya işte durum bu şekilde.

Hocam, şuanda piyasada hiçbir sektörde yaprak kımıldamıyor. Bu forumu açmamın bir sebebi ve tecrübesi var. Yenilenebilir enerji ile ilgili bir blogum var ve günlük 2500-3000 organik ve tekil ziyaretçi alıyorum.

İnsanlar aslında pek farkında değil ama yenilenebilir enerjiye çok merakı olan var.

Zaten bu forumu ben açar açmaz hit patlaması gibi bir düşüncem yok.

Benimki biraz daha ileriye dönük. Zamanla belli bir kült kitleye ulaşabileceğimize inanıyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim.
dedemir85

kişi bu mesajı beğendi.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Çok sabırlı isen kazanırsın ama orta vade de varlık göstermen çok zor ... Genel konulu forumların bile tutmadığı bir dönemdeyiz ... Saha da büyük oyuncular var demek istediğim. Siz bide sektörel olunca şekersiz bal aramak gibi bişey sizinkisi ... Ancak bu tutmayacağı büyümeyeceği anlamında değil ... Aynı sektörde faaliyet gösteren sitelerden etkili tanıtım imkanı yakalamalısın. Başarılar diliyorum.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 01.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 50 / 33
  • Ticaret 3, (%100)
Yorumunuz için teşekkürler. Benim hedeflediğim yaklaşık 6 aylık bir süre. Bu süre içerisinde kafamda belli bir kullanıcı sayısı var. Eğer o sayıya ulaşabilirsek, forumun tutabileceğine inanıyorum.

• Üyelik 01.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 50 / 33
  • Ticaret 3, (%100)

haber58 adlı üyeden alıntı

Çok sabırlı isen kazanırsın ama orta vade de varlık göstermen çok zor ... Genel konulu forumların bile tutmadığı bir dönemdeyiz ... Saha da büyük oyuncular var demek istediğim. Siz bide sektörel olunca şekersiz bal aramak gibi bişey sizinkisi ... Ancak bu tutmayacağı büyümeyeceği anlamında değil ... Aynı sektörde faaliyet gösteren sitelerden etkili tanıtım imkanı yakalamalısın. Başarılar diliyorum.

Yorumunuz için teşekkürler. Benim hedeflediğim yaklaşık 6 aylık bir süre. Bu süre içerisinde kafamda belli bir kullanıcı sayısı var. Eğer o sayıya ulaşabilirsek, forumun tutabileceğine inanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al