lostyazilim

Videotabi: Türkiyenin saygın video içerik portalı.

10 Mesajlar 1.225 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

“Videotabi.com: Türkiyenin saygın video paylaşım portalı”

Videotabi türkiyenin en yeni türk video içerik paylaşım platformu olarak hizmete başlamış bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve içerik sahibi kişileri de
düşünmüş olan videotabi platformu, kullanıcı dostu arayüz tasarımı ile tek bir link ile kolayca videolarınızı ekleyebiliceğiniz bir şekilde dizayn edilmiştir.
Hedef kitlesi olarak, yetişkin, genç ve çocuk bireyleri düşünerek platform içerisin de bulunabilicek videolar göz önün de bulundurularak Türkiyenin saygın video
portalı sloganını benimseyerek yola çıkmıştır.

Portal içerisine kolayca link ile ekleyebiliceğiniz videolarınız ve yorumlarınız editör onayından geçerek, yayına alınmaktadır. Bu sayede, portal içeriğinin
kalitesi ve hedef kullanıcıları rahatsız edebilicek video ve/veya yorum içeriklerini engellemek adına titizlik ile içerikleri onaylayacağız. Şuan için
link ile direkt olarak ekleyebiliceğiniz video servisleri youtube, dailymotion, vimeo olarak belirlenmiştir. Video ekle sekmesin den, ilgili video servislerinin
video linkini yapıştırarak videonun tüm bilgilerini otomatik olarak çekerek kaydedebilirsiniz.

Örneğin video ekle sekmesine erişim sağlayarak, youtube, dailymotion ve/veya vimeo linkini kopyaladığınız zaman, otomatik olarak [Videonuzun Başlığı] – [Videonuzun Resmini]
[Videonuzun Süresini] – [Videonuzun anahtar kelimelerini] ve [Videonuzun açıklamasını] çekip kendiliğin den eklemektedir. Yapmanız gereken sadece video linkini yapıştırmak,
ve videonuzun kategorisini seçmek, geriye kalan tüm gerekli bölümleri, sistemimiz kendiliğinden işlemektedir.
Videotabi, video içerik portalına hiç bir şekilde adult içerik eklemenize izin vermez, “Genel İzleyici” standartlarını düşünerek, hedef kitleye hitap etmektedir.
Eklenilen içerikler ve yorumlar editör onayından geçmekte olup, herhangi bir “Adult” ve/veya “Argo” yorum girişi sağladığınız zaman editörlerimiz tarafından
üyeliğiniz tamamen yasaklanır ve videotabi portalına erişiminiz tamamen kapatılarak portaldan uzaklaştırılırsınız.
Unutmayınız ki, önceliğimiz sloganımız gibi ” Saygın video içerik portalı” dır.

Kendinize ait olan Youtube, Dailymotion, Vimeo kanallarınız da bulunan videolarınızı link ile kolayca eklediğiniz zaman, video içi reklamlarınız engellenmez ve gelirini video içeriğinin sahibi kazanır.
Videotabi.com video portalına eklenen videoların içeriğin de bulunan reklamların geliri tamamen içerik sahibine aittir.

Saygın bir video portalı çerçevesi içerisin de, iyi eğlenceler dileriz.
“Videotabi.com – Türkiyenin saygın video paylaşım portalı.”
https://www.videotabi.com

wmaraci
reklam

Soldier Soldier WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 8 / 36
  • Ticaret 6, (%100)
hocam video botumu var beya hızlı ekleniyor bende bu temayı satın almayı düşünüyorum ama youtubeden çekip playere aktarmasını istiyorum
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

Soldier adlı üyeden alıntı

hocam video botumu var beya hızlı ekleniyor bende bu temayı satın almayı düşünüyorum ama youtubeden çekip playere aktarmasını istiyorum

Ekip olarak 5 kişi farklı kategorilere ekleme yapıyoruz. :)

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
yolunuz açık olsun:)
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi
wmaraci
wmaraci

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Safirtema olmalı. Bol bol tanıtım yaparsan tutabilir. Tüm youtube videolarını koyarsın artık :) Sana bir adsense lazım şimdi.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)
İşinize emek veriyorsunuz fakat neden youtubedan değilde buradan izleyelim iddanız nedir
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

guvenmg adlı üyeden alıntı

yolunuz açık olsun:)

Teşekkürler :)

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Safirtema olmalı. Bol bol tanıtım yaparsan tutabilir. Tüm youtube videolarını koyarsın artık :) Sana bir adsense lazım şimdi.

İçerikler tamamen tek tek özenle seçilip eklendiği zaman reklama başlıyıcağız :)
Ek olarak daha sonra safirden izin alınır ise, temayı özel bir tasarımcıyıya editleticeğiz :) + site için özel bi player oynatıcı alıcağız.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Bence böyle iyi. Oynatma filan yaptırma. Burçlar, döviz gibi ekleri iste safir temadan.
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

Lim10Ata adlı üyeden alıntı

İşinize emek veriyorsunuz fakat neden youtubedan değilde buradan izleyelim iddanız nedir

Neden youtube değil de bizden izlemelisiniz sorusuna kısaca şöyle yanıt vermek istiyoruz.

1- ( Videotabi: Türkiyenin saygın video içerik portalı sloganını benimsemiştir).
2- Platformda, tüm videolar ve yorumlar tek tek incelenerek onaylanıyor.
3- Adult,illegal v.b kötü örnek oluşturabilicek hiç bir video asla sisteme eklenmez izin verilmez.
4- Sitemizden video izlediğiniz de örneğin, yorumlara göz atmak istediğiniz de, hiç bir şekilde argo şiddet ve video içeriği ile alakalı ayrıca videonun yayıncısına karşı hiç bir şekil de hakaret argo v.b yorumlar onaylanmaz.

"Saygın video içerik portalı" sloganına göre hareket ederek, tüm izleyici kitlesine göre hareket eden bi platform. Hiç bir insanın video izlerken, daha sonra adult içeriklerle ve kötü örnek oluşturabilicek içeriklerle karşılaşmasına izin vermeyiz. (belkide, birey video izlerken yanında eşi, çoluğu çocugu var) onları düşünerek yüzlerinin asla kızarmasına izin vermeyiz.
Saygın video içerik portalı olması adına hiç bir zaman kötü argo ve şiddet içerikli nefret söylemi yorumlar onaylanmaz.

Bizi izlemeniz için yeterlimi sizce?
Lim10Ata

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al