WebGirisimciler.com Türkiye’nin ve global sosyal medya haberlerinin, E-Ticaretin nabzını tutan, iş dünyasından, teknolojiye, dijital pazarlamadan, eğlenceye pek çok alanda güncel haberi neredeyse dünya ile aynı anda sizlerle paylaşan bir haber blogudur. Biz; objektif, açık sözlü, yenilikçi ve en önemlisi paylaşımcı bir alanın ihtiyacını görerek “WebGirisimciler.com’u kurduk ve uzman yazarlarımızla sizler için yola çıktık.

Sizde bir web girişimci iseniz Gelin Web Sitenizi tanıtalım;

Tanıtım Yazısının Avantajları
• Konu ömür boyu o site içerisinde kalır. Aylık veya yıllık gibi bir sınırlama yoktur.
• Konu sitenizle ilgili içerikte olduğu için SEO açısından oldukça etkilidir.
• Sitenizin belli bir kaliteye erişmesini sağlar.
• Doğal bir backlink almış olacaksınız.
• Blogların bir çok sosyal platformda beğenilmesi ve yazıların yayınlanması dolayısıyla siteninizin tanıtımı çok daha fazla yerlere ulaşır.
• Sitenize bir link almak yerine 3 farklı linkte alt kategorilerinizi yada önemli makalelerinizde üst sıralara çıkmasına etki eder.
• Yazıya gelen hitler ek trafik olarak geri dönecektir.

Tanıtım Yazısı Gönderirken Nelere Dikkat Etmeliyim
• Tanıtım yazılarınız koyulacak her site veya sayfa için farklı yazılmalıdır.
• Yazılar tamamen özgün olmalıdır.
• Tanıtım yazılarınızın kelime sayısı 400 kelime ve üstü olmalıdır.
• Yazılarınızdan sitenize verilecek link sayısı en fazla 3 olmalıdır.
• Yazılarınızı reklam yapar gibi değilde , okuyucuya bilgi verecek şekilde yazın.
• Yazıyı okuyan bilgilensin ve daha çok bilgilenmek amacıyla sitenize girsin.

WebGirisimciler.com’a Neden Tanıtım Yazısı Göndermeliyim
• Her gün güncel ve özgün konular ile site google dostu haline gelmiştir.
• Alexa sıralaması her geçen gün daha iyiye gitmektedir.
• Sitemize girilen her konu sosyal platformlarda paylaşılmaktadır. Bu yüzden verdiğiniz tanıtım yazılarıda aynı şekilde imleme işlemleri yapılacaktır.
• Verdiğiniz tanıtım yazısı aşağıda listelenmiş sitelere imlenerek daha güçlendirilmiş hale gelecektir. Ve sıralamada büyük etki gösterecektir.

Tanıtım Yazınızı Göndermek için Tıklayınız..