wmaraci reklam

WebLong - Kişisel Blogum

3 Mesajlar 553 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)

Kişisel Blog'umu 2016 yılında açtım ve Genel içerikli olarak sizlerin beğenisine sundum.
Kısa bir zaman Web dünyasından ayrı kaldım, hayat kovalamacasından dolayı... Fakat bu sefer soluksuz bir şekilde devam ediyorum.
İçeriklerimi kimi zaman hergün giriyorum, kimi zaman iki günde bir, bazen haftada 2 kere ama en az 5 içerik birden girmekteyim.
Malumunuz çalışıyoruz ve her zaman müsait olunmuyor, ya da içerik her daim bulunamayabiliyor.
Böylelikle zaman zaman toplu eklemeler yapabiliyoruz.
Bloguma yeni bir özellik ekledim. DownLoad bölümü, bu alana kendi arşivimden bazı müzikleri ve videoları sizlerle paylaşacağım.
İstanbul içerisinde Elektrik/Elektronik Tamiri ile alakalı işler yaptırmak isterseniz aklınızda bulunsun, Eşim bu konuda profesyoneldir.
Yorumlarınızı sitem üzerinden dilerseniz buradan da iletebilirsiniz. :angel:

Daha fazlası için siteme buyrun; WebLong

mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34
wmaraci
reklam

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Download bölümünü kaldırmanızı tavsiye ederim. Şayet kaldırmak istemiyorsanız gizlilik konusuna dikkat etmenizi öneririm. Ciddi tazminatlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Sitenize basit bir whois taraması yapıldığında bile kişisel bilgileriniz görünüyor.

Son olarak içerikleriniz güzel ve yazılarınız akıcı, fakat tasarımınızı pek beğenmedim. Daha modern tasarımlar kullanabilirsiniz. Başarılar.
fistiq

kişi bu mesajı beğendi.

fistiq fistiq Sabır | Selamettir. <3 Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 125 / 126
  • Ticaret 3, (%100)
Whois çekildiğinde görünen numara benim çok eski numaramdır. Kullanmıyorum artık.
Tasarımımı yeni değiştim, biraz bayan blogu olduğu belli olsun diye cıvıl cıvıl bir tasarım seçtim. :)
Artık her yerde indirmeler yapılıyor bunun sorun teşkil edeceğini hiç düşünmedim. Farklı bir alan bulmaya çalışacam. Fikriniz için teşekkür ederim. :)
mertcanyildirim Blog

kişi bu mesajı beğendi.

Blogum: travelsadvice.blogspot.com
İLETİŞİM ADRESİM: freedom.86@msn.com
SKYPE ADRESİM: fistiq34
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al