wmaraci reklam

Wiki Eğitim | wikiegitim.com - Artık Hayal Değil

2 Mesajlar 483 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ibrahimvas ibrahimvas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad İ** V**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 43 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Wiki Eğitim ile Artık sınavlar, hayatınızı karartan bir bilinmezlik kuyusu olmaktan çıkıyor. Sınavın üzerinizde yarattığı strese son veriyoruz. Amacımız, katılacağınız sınavların keyfini çıkararak, başarılı olmanızdır.

Wikieğitim.com sitemiz, sizler için titizlikle hazırlanmış bir eğitim sitesidir. lgs, yks, tyt, kpss gibi hayatınızın dönüm noktasını belirleyen, kritik sınavlardan önce kullanabileceğiniz, önemli bir rehber olmak amacındadır. ilgilendiğiniz sınav hakkında edinmek isteyebileceğiniz bilgileri, tüm detayı ile sizlere sunuyoruz. Ayrıca ilgilendiğiniz konu ile ilgili henüz aklınıza gelmemiş bulunan pek çok noktayı da, sizlerle paylaşıyoruz. Wikieğitim sitesine girdiğinizde, katılmak istediğiniz sınavla ilgili yapmanız gereken bütün çalışmaları hayata geçirebiliyorsunuz. İlgili konuların, daha önceki sınavlarda çıkmış sorularını çözerek, kendi durumunuzu ölçebiliyorsunuz. Daha sonra, detaylı olarak size sunulan konu anlatımlarını çalışarak sınava hazırlanıyorsunuz. Wikieğitim sitesi, konular ile ilgili, önemli ipuçlarını (kilit noktaları ve anahtar yaklaşımları) da siz ziyaretçileri ile paylaşıyor.

Evinizde, masanızın başından ayrılmadan, olabilecek bütün dershane hizmetlerini sizlere sunuyoruz.
Bu hizmetlerimizden yararlanmak için, sitemizin düzenli takipçisi olmanız yeterlidir.
Wikieğitim.com’dan Edinebileceğiniz Bilgiler. Lgs, yks, tyt, kpss hakkında kullanabileceğiniz bilgilerden bazılarını aşağıda bulabilirsiniz:
Sınavların başvuru tarihlerini
Sınavlara başvuru şekillerini
Sınavlara başvuru koşuları ve gereken evrakları
Sınavların ne zaman yapılacağını
Sınav konuları ile ilgili ipuçları
Sınavlarda daha önceki yıllarda çıkmış soruları
Sınavda çıkan sorular ile ilgili ders notları
Sınavlarda soru çıkmış konuların anlatımlarını
Sınav konularının önemli noktaları
Sınavlarda belirlenen taban puanları
Sınav sonuçlarının açıklanma tarihi
Sınav sonuçlarına göre izlenmesi gereken yollar gibi bütün önemli ayrıntılar sitemizde bulunuyor.
Wikieğitimin bir başka önemli özelliği de, sürekli olarak güncellenmesidir. Bu nedenle, diğer eğitim sitelerine oranla, çok daha kullanışlı ve kapsamlıdır.
Wikieğitim sitesi, sizlere doğru ve detaylı bilgiler verebilmek için uzman, dinamik bir kadro tarafından hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında defalarca kontrol ediliyor ve en sonunda süzgeçten süzülmüş bütün gerekli, doğru bilgileri size ulaştırıyor.
Konu ile ilgili geri dönüşlerinizi ya da eklemek istediklerinizi, yorumlar bölümüne yazarsanız, sizden gelen bildirimler bizim için çok değerlidir.
fatihaslan1987

kişi bu mesajı beğendi.

Dijital Reklam Ajansı - Web Tasarım - SEO - ADS - İçerik ve Ürün Girişi

wmaraci
reklam

fatihaslan1987 fatihaslan1987 Ne Mutlu Türküm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 379 / 280
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle siteye girince hep renkli renkli profil resimleri görüyorum. bazı kategorilerde yazılar okunmuyor. Onun yerine eklediğiniz kişinin resimlerini ekleyin, mesela MUSTAFA KEMAL ATATÜRK https://wikiegitim.com/mustafa-kemal-ataturkun-hayati-kisaca-ozeti/ veya FATİH SULTAN MEHMET https://wikiegitim.com/fatih-sultan-mehmetin-kisiligi/ yani kişilerin resimlerini ekleyip bir de kendi logonuzu eklerseniz bence göze daha hoş gelebilir. Sitenin hızı iyi ve düşünceniz de çok güzel. pek domain içime sinmedi başka bir domain adresi düşünüp yol yakından değiştirin :) ( Eğer bir anlamı var ise söylemedim sayın ) Yani anlatımlı dersler ( Videolu ) herkesin görsel ve duyusal olarak ilgisini çekebilir. Yani elimde bir domain var isterseniz uygun fiyata bırakabilirim :) www.seslianlatim.com Umarım istediğiniz başarıya ulaşırsınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al