wmaraci reklam
lidertakipci

www.anindahosting.com Sitemiz hakkında!

8 Mesajlar 904 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

2012 Yılı içinde hosting hizmeti vermek için sektörde yerimizi almış bulunuyoruz sitemizden hosting konusunda en iyi verimi alacağınızdan eminiz firmamızın sitesinde yer almakta olan panelden siparişlerinizi 7/24 yönetebilirsiniz.

Hosting ihtiyaçlarınız halinde sitemize bekliyoruz.

Saygılar.
www.anindahosting.com

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Edit.

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Fiyatlar uygun gözüküyor. Yakın zamanda denemek isterim.

Not : VDS,VPS Vb. Server satışlarınız varmdırı ? Bu arada Linux Bireysel ve Ress. arasındaki Fiyatlar biraz şaşırtıcı geldi :/
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Hizmetten memnunum ve devam etmeyi düşünüyorum lakin neden mesajlara cevap verilmiyor bilemiyorum. Size de forum üzerinden bir soru sormuştum ama hala dönüş alamadım. Acaba mesajım ulaşmadı mı?

Sorum: Sunucularınızda GZIP sıkıştırma olayını neden kullanmıyorsunuz? Kullanmayı düşünmüyor musunuz?
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

RasimO RasimO Ads Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 77 / 66
  • Ticaret 26, (%100)
Reseller alınmıştır. Sağolsunlar sitemi taşımış ve sorunmuu çözmüşlerdir. Ellerine sağlık LosTTeeN iyi çalışmalar hocam.
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Sitenizin eski tasarımı daha güzeldi. Ayrıca HTPS bağlantınız hatalı. :)
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Fiyatlar uygun gözüküyor. Yakın zamanda denemek isterim.

Not : VDS,VPS Vb. Server satışlarınız varmdırı ? Bu arada Linux Bireysel ve Ress. arasındaki Fiyatlar biraz şaşırtıcı geldi :/

VDS ve VPS satışlarımız mevcuttur fakat seri bir satışımız bulunmamaktadır.

Hosting ve Reseller arasındaki fiyatlar hakkında aklınıza takılan varsa bize iletebilirsiniz.

BCanKARA adlı üyeden alıntı

Hizmetten memnunum ve devam etmeyi düşünüyorum lakin neden mesajlara cevap verilmiyor bilemiyorum. Size de forum üzerinden bir soru sormuştum ama hala dönüş alamadım. Acaba mesajım ulaşmadı mı?

Sorum: Sunucularınızda GZIP sıkıştırma olayını neden kullanmıyorsunuz? Kullanmayı düşünmüyor musunuz?

Merhabalar,

Forum üzerinden ne yazık ki hızlı dönüş yapılmamaktadır. Fakat sitemiz üzerinden açmış olduğunuz destek talepleriniz mesai içinde vardiyada bulunan ekip arkadaşlarımız tarafından hızlı bir şekilde yanıtlanmaktadır.

GZIP özelliği 3. parti bir fonksiyon bu nedenle sunucularımız üzerinde bulunmamaktadır. Sunucularımız teknik destek ekibimiz tarafından özel olarak optimize edildiği için bazı 3. parti fonksiyonların ileri ki dönemlerde getireceği problem ve sorunlar bilinmediğinden dolayı sunucularımızda bulunmamaktadır.

Sunucularımızda her hosting firmasında olduğu gibi paylaşımlı bir hizmet verildiği için yapılan bütün ayar ve eklemelerin diğer müşterileride etkileyeceğini bilmenizi isteriz.

Firmamız bütün müşterilerin haklarını göz etmektedir ve bu nedenle bilmediği test etmediği fonksiyonları sunucuda bulundurmamaktadır.

Size tavsiyemiz VDS veya VPS gibi paylaşımsız servisleri tercih etmenizdir.

BikolayAl adlı üyeden alıntı

Reseller alınmıştır. Sağolsunlar sitemi taşımış ve sorunmuu çözmüşlerdir. Ellerine sağlık LosTTeeN iyi çalışmalar hocam.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Hayırlı olsun uzun süre çalışmak dileğiyle.

SertacYANIK

Firmamızın eskiden kullanmış olduğu temanın adı Wings temasıdır. İlgili tema çoklu olarak satıldığı için ve birçok kişi tarafından kullanıldığı için firmamız tarafından uzun süreli kullanımda tercih edilmemiştir.

Şuanda kullanmış olduğumuz tema tamamen firmamıza aittir ve ( Tasdix ) firması dahil olmak üzere Noter tarafından tasdik edilmiştir. İleriki dönemlerde her firmada olduğu gibi sitemiz revizyon edilecektir bu bağlamda temamızda güncellenecektir.

Firmamız normalde HTTPS kullanmaktadır fakat firmamızın özel olarak kullanmış olduğu birtakım modül/yazılımlarda takılma ve hatalar çıktığı için devre dışı bırakılmıştır. Kısa sürede yazılımların HTTPS üzerinde sorunsuz çalışması halinde tekrar aktif edilecektir.

Yorum yapan bütün arkadaşlarımıza teşekkür eder, İyi forumlar dileriz.
BCanKARA

kişi bu mesajı beğendi.

Emrecik12 Emrecik12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Makin
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 5 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Bence piyasanın en iyileri arasına girmeyi hak kazandı. Hem ucuz hemde 5 tane sitem barınıyor bu zamana kadar hostlarından olsun resellerinden olsun hiç sorun yaşamadım. Sohbet etmek için ticket açıyorum anında cevap geliyor. Müşterilerle devamlı ilgili ve alakadırlar teşekkürler anindahosting.com
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al