wmaraci reklam

www.filmoyunindir.com

5 Mesajlar 730 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TORA3572 TORA3572 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek www.filmoyunindir.com
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Size anlattığım web sitesinin linki: www.filmoyunindir.com

Arkadaşlar size yeni bulduğum bir indirme sitesini anlatmak istiyorum. Bu indirme sitesinde istediğiniz oyun, film, dizi ve programları kolay ve sıkıntısız bir şekilde indirebiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi çoğu indirme sitelerinde ihtiyacımız olan kaliteyi göremiyoruz. Size bahsettiğim indirme sitesinde reklamlara takılmadan indirme yapabiliyoruz. Ayrıca birden çok indirme linkiyle istediğimiz upload sitesinden indirmemizi sağlıyor. İstediğimiz dosyayı en kaliteli ve güvenilir upload sitelerinden ( google drive, cloud mail ru, yandex, torrent vb. ) yüksek hızda indirebiliyoruz. Bu web sitesinde indirme yapmak ya da yorum yapmak için herhangi bir ücret ödemiyoruz hatta siteye üye bile olmamıza gerek yok.

Size anlattığım web sitesinin FACEBOOK sayfası: [COLOR="RoyalBlue"]https://www.facebook.com/filmoyunindircom-201456123914033/[/COLOR]

wmaraci
reklam

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
sitenizi optimize edin. sitedeki yazı fontunu, logoyu, indirme linklerinizi beğenmedim. ayrıca o kadar etiket eklemeyin dilerseniz.. :)

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

TORA3572 TORA3572 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek www.filmoyunindir.com
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Doğrudur hocam. İlk sitem olduğu için tecrübesizim. Önerilerinizin çözümlerini özelden yazarsanız düzeltmeye çalışacağım.

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Linklerinizi kısaltıp eklemeyin ilerde çok uğraşırsınız hesaplarınız kapanınca linkleri düzeltmekle onun yerine eklentiyle halledin. Ayrıca etiket sayısı da çok fazla max 6-7 tane olsun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
merhaba;

Bence ücretli bir tema kullanmalısın amaca uygun, en altta çıkan reklam yorum alanını kaplıyor hoş durmamış. Linklerde reklam var yok diye yazmışsın, Herhangi bir konu seçtim aynı link çıktı. Amaç ne ise doğru yönlendirme yapalım lütfen.

İyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al