wmaraci reklam
lidertakipci

www.iyibitkiler.com Bitkilerin Faydaları Konulu sitem açılmıştır

3 Mesajlar 454 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

iyibitkiler iyibitkiler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni açılan sitemde özgün içerik seo uyumlu makale konusunda bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum fakat site tanıtımında reklam backlink gibi konularda ciddi anlamda yardıma ihtiyacım var ziyaret edip site hakkında olumlu olumsuz görüş bildirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

http://www.iyibitkiler.com
wmaraci
reklam

mehmeter46 mehmeter46 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 505
  • Beğeniler 40 / 107
  • Ticaret 1, (%100)
Mesleğiniz sağlıkla ilgili mi ? Farmakognozi ve fitoterapi dersi alan ( ve sadece bir bölümde okutulan) biri olarak birçok bitkinin yararlı etkilerinin yanında yan etkileri de bulunduğu için bu tür site işlerine giremedim.

Bir bitki tansiyon için veya soğuk algınlığına iyi gelirken konjestif kalp yetmezliği olan hastalarda ölüme sebebiyet verebilir. Sitenizde yan etki veya şu durumlarda kullanmayın gibi hiç bir bilgi yok.

Eğer fitoterapi hakkınızda bilginiz yoksa 3-5 kuruş için insan sağlığı ile oynamayın.

iyibitkiler iyibitkiler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle elinize gözünüze sağlık demek istiyorum ilgi alakanızdan dolayı değinmek istediğim konu ise kimsenin sağlığı ile oynamak gibi bir niyetimin olmadığıdır söyle ki görüş ve önerilerin benim için önemini vurgulamış olmam daha faydalı bilgiler yayınlamak için önemlidir.Bahsedilen konu insan sağlığı hassas olmakta yarar var ayrıca bir şey kazanmıyorum desem yeri var evet site ek gelir getirir mi şeklinde bir düşünce ile açtım ama bunun bir önemi kalmadı artık daha nasıl güzelleştire bilirim daha fazla insanlara yararlı olsun şeklinde amaçlar güdüyorum biraz fobiye döndü iş .Tekrar teşekkürler

http://www.iyibitkiler.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al