wmaraci reklam

www.JetTurk.com Hakkında Yorumlarınız ?

5 Mesajlar 652 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FIRTINA1453 FIRTINA1453 Bir Gün Mutlaka... Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar okuduğum bölümle alakalı sektörel bazda bir web sitesi kurdum. Dijital pazarlama, rakiplerden öne çıkaracak ip uçları ve genel olarak değerli yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden herkese teşekkürler.

site Adresi : [SIZE="4"]JetTürk [/SIZE]

İnternet Bizans ise, biz de FATİH'in fedaileriyiz!
wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
İyi hocam güzel ama tasarım blog sitesi gibi. Bi uçak resmi koymazmı insan alta falan :)

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
PHPacemisi sadece havacılık sektörüne hitap ettiği için böyle bir şey düşünmedim açıkçası :)

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
siteniz güzel olmuş, ileri ki dönemlerde içerik olarak da geliştirebilirseniz daha iyiye gidersiniz... sektör güzel konu sıkıntısı yaşamazsınız... içerik olarak günlük havacılık haberleri veren siteler var konu olarak bu sitelerden de faydalanabilirsiniz... işe alım ilanları dikkatimi çekti bu tarz yayınlar için ayrı bir kategori açılabilir... ancak "@PHPacemisi" arkadaşında dediği gibi site bir blog sitesi gibi, hatta gibi değil öyle... bu tarz sitelerde basit de olsa tema olarak haber portal teması kullanmanın hem kazanç hemde siteye girenlerin devamlılığını sağlamak açısından daha uygun olduğunu düşünüyorum... emek vermişsiniz, umarım istediğiniz yönde ilerlersiniz, sağlıcakla kalın...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 1 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
aries değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Diğer havacılık sitelerinden farklı olarak biraz mizahi birazda havacılığın karanlık yüzünü ele almak istiyorum. Güncel haberleri pek yapmamayı düşünüyorum açıkçası. İşe alım ilanları iinde "JetTürk Kariyer" adı altında bir kategori oluşturdum ve gerçekten ziyaretçilerin büyük ilgisini gördü. Ekstra olarak YouTube kanalında ki özgün videolar ile de destekliyorum siteyi. Şuan kullandığım tema da haber teması olarak geçiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al