wmaraci reklam

www.mtvmuzik.com

18 Mesajlar 2.305 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ozturk ozturk Her daim öğrenci... Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Her daim öğrenci...
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 7, (%100)
yorumlar için teşekkür ederim. tasarımla ile ilgili eleştirilerinizi de göz önünde bulunduracağım. domainin lisans patent durumuna gelince; com uzantılı domain için ilk gelen alır. isteyen olursa isteyeceğim fiyatıda verirse anında satarım :) motorlu taşıt vergisi reklamı yaparım yada sonuçta muzik kelimesi var oradaki bunu lisans altına almaları demek belki binlerce siteye malolacaktır. bu işi kelime bazlı türevleri ile düşünürseniz yüzlerce domaine mal olur. böyle bir mantık olmaz. haa iş mahkeme vs... pekde sıkıntı etmem :)

saygılar..

Erzin'in de Haberi Olacak Artık...!
www.erzinhaber.com
wmaraci
reklam

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

Raphael adlı üyeden alıntı

Şu konuyu oku ondan sonra tekrar düşün.

gönderdiğin linktede zaten böyle bir şeyin mümkün olmadığından bahsetmişler. söz konusu olay alan adı değil, orada kullanılan logonun tescilli olması. böyle bir şeyde zaten değil internet sitesi, apartmanınızın altındaki mağazaya bile böyle bir şey yapmanız mümkün değil. garanti değil dünya bankası hatta amerikan başkanı dahi gelse o alan adını alamaz. turkiye.com u satın alınca başbakandan mı izin alıyoruz. saçma saçma konuşupta insanları kendinize güldürmeyin. öteki yerlerdeki webmasterlerdan azıcık bir farkınız olsun. bugün bile hala iyi bir geçim kapısı domain alıp domain satmak, hal öyleyken bu uluslararası anlaşmaları bile aşar. bence siz kafanıza güzel bir update yapın. türkiyede en güzel tehdit "seni mahkemeye veririm" olmuş. hak aranan kurum bile tehdit unsuruyken senin de böyle "bak şuraya" demen tehdit vari. ne yani şimdi, baktım ne oldu ne değişti. bence sen yazdığım 1 satırlık yazıyı doğru yorumlasaydın bunca yanlışa düşmezdin. kafan değişsin diye bu kadar yazdım. bu arada bir sürü insana da fikir verdik sayende.

okumayı çok seviyorsun ya, al bunu oku.

Ek Olarak:

depresan adlı üyeden alıntı

patent söz konusu ise, bu dediğin şehir efsanesi hacı

hacı senin dedendir.

✂------------------------

kemalcan kemalcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 2023 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 17 / 26
  • Ticaret 1, (%0)
hopaaa domainin güzelliğine bak :)

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

hopdi adlı üyeden alıntı

gönderdiğin linktede zaten böyle bir şeyin mümkün olmadığından bahsetmişler. söz konusu olay alan adı değil, orada kullanılan logonun tescilli olması. böyle bir şeyde zaten değil internet sitesi, apartmanınızın altındaki mağazaya bile böyle bir şey yapmanız mümkün değil. garanti değil dünya bankası hatta amerikan başkanı dahi gelse o alan adını alamaz. turkiye.com u satın alınca başbakandan mı izin alıyoruz. saçma saçma konuşupta insanları kendinize güldürmeyin. öteki yerlerdeki webmasterlerdan azıcık bir farkınız olsun. bugün bile hala iyi bir geçim kapısı domain alıp domain satmak, hal öyleyken bu uluslararası anlaşmaları bile aşar. bence siz kafanıza güzel bir update yapın. türkiyede en güzel tehdit "seni mahkemeye veririm" olmuş. hak aranan kurum bile tehdit unsuruyken senin de böyle "bak şuraya" demen tehdit vari. ne yani şimdi, baktım ne oldu ne değişti. bence sen yazdığım 1 satırlık yazıyı doğru yorumlasaydın bunca yanlışa düşmezdin. kafan değişsin diye bu kadar yazdım. bu arada bir sürü insana da fikir verdik sayende.

okumayı çok seviyorsun ya, al bunu oku.

Ek Olarak:

hacı senin dedendir.

Mtv bir müzik yayın kuruluşudur senin gidip garantibankasi.com almandan hiçbir farkı yok bunun.MTV farkederse alır mı alamaz mı o zaman anlarsın.
Yazdıklarına bakınca saygı sorununun olduğu anlaşılıyor, dikkat et.

Hacca giden ateist...
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

Raphael adlı üyeden alıntı

Mtv bir müzik yayın kuruluşudur senin gidip garantibankasi.com almandan hiçbir farkı yok bunun.MTV farkederse alır mı alamaz mı o zaman anlarsın.
Yazdıklarına bakınca saygı sorununun olduğu anlaşılıyor, dikkat et.

Öncelikle sana tavsiyem cevap vermiş olmak için cevap verme ve uslubuna dikkat et! Bilen de bilmeyen de konuşurmuş olmuş, ben zaten bu sitede senin gibileri hiç sevmiyorum. Bilmiyorsanız yazmayın, insanları yanlış yönlendirmeyin.

Sana ve senin gibi düşünenlere de yanıt verdim. Verdiğin örnek ne kadar alakasız olmuş, benim bankam yok garantibankasi.com alayım; ama garanti diye bir köpeğim varsa gider garanti.com alırım ve köpeğimin fotoğraflarını yayınlarım. İyi oku ;)

ArtemisTr ArtemisTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 102 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Arkadaşım domain ile ilgili sorun yaşayabilirsin.Çünkü televizyonda MTV diye bir kanal var.
http://www.mtv.com/

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

ArtemisTr adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Arkadaşım domain ile ilgili sorun yaşayabilirsin.Çünkü televizyonda MTV diye bir kanal var.
http://www.mtv.com/

Mtv logosunu kullanmadıkça sorun olmaz. Siz forum kullanmayı cidden bilmiyormuşsunuz.

ozturk ozturk Her daim öğrenci... Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Her daim öğrenci...
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 7, (%100)
Konu çok dallanıp budaklanmış ama whois bilgisini bile gizlemeye gerek duymadım ben :)
İsmi almak isteyen yetkilileri varsa verir parasını alır. MTV reklamı da yapmıyorum, övmüyorum da yermiyorum da... tr uzantılı değil bu isim.
Saygılar.

Erzin'in de Haberi Olacak Artık...!
www.erzinhaber.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al