wmaraci reklam

www. Ziraat Bilgisi . Com

13 Mesajlar 2.841 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kuruoglu kuruoglu Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 700
  • Beğeniler 123 / 149
  • Ticaret 7, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

arkadaşlar sizden bir konu hakkında yorumunuzu ve önerinizi almak istiyorum..

ziraatbilgisi.com olarak az yada farklı bir kitleye hitap ettiğimizin farkındayız bu yüzden diğer insanlarında sitede bulabileceği ve konumuzla alakalı olarak ŞİFALI BİTKLİLER bölümü oluşturyoruz.. sizde sitenin konusuyla alakasız mı olmuş?

birde sizce bu sitede bulunması gereken başka bölümlerde varmı ?

şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

ziraatbilgisi ile ŞİFALI BİTKLİLER alakalı bir konular. Bence yerinde olmuş.

harici olarak kaynak bulabilirseniz, sera ile ilgili bir konuda barındırabilirsiniz.
ve süs bitkileri, yazın ve kışın, güneş seven ve sevmeyen bitkiler ile ilgili bilgiler olabilir.
Ben ofisimde bir kaç kez saksı çiçekleri bulundurdum. Ancak bunlardan bazıları güneş sevmez ve bazılarıda severmiş. kısacası yeterince bilgi sahibi olmadan satın aldığım bitkileri ziyan ettim. Belki bu konularda bitki isimleri ile berber bilgiler bulunur ise en başta ben ziyaretçin olabilirim:)
Bol hitli ve ziyaretçili günler..

wmaraci
reklam

StaLker StaLker Cep Telefonu Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Cep Telefonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Reklam için Açtığın Konuyu bu Konudan Daha Önce gördüm Sitenin içeriğine bir bakayım dedim ilk etapta Ooo Tema Güzelmiş dedim :) Gerçekten güzel Tercih Başarılar dilerim.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)

kuruoglu adlı üyeden alıntı

ziraatbilgisi ile ŞİFALI BİTKLİLER alakalı bir konular. Bence yerinde olmuş.

harici olarak kaynak bulabilirseniz, sera ile ilgili bir konuda barındırabilirsiniz.
ve süs bitkileri, yazın ve kışın, güneş seven ve sevmeyen bitkiler ile ilgili bilgiler olabilir.
Ben ofisimde bir kaç kez saksı çiçekleri bulundurdum. Ancak bunlardan bazıları güneş sevmez ve bazılarıda severmiş. kısacası yeterince bilgi sahibi olmadan satın aldığım bitkileri ziyan ettim. Belki bu konularda bitki isimleri ile berber bilgiler bulunur ise en başta ben ziyaretçin olabilirim:)
Bol hitli ve ziyaretçili günler..

:) güzel bir taktik bu konuda araştırma yapcğm.. :) teşekkürler

StaLker adlı üyeden alıntı

Reklam için Açtığın Konuyu bu Konudan Daha Önce gördüm Sitenin içeriğine bir bakayım dedim ilk etapta Ooo Tema Güzelmiş dedim :) Gerçekten güzel Tercih Başarılar dilerim.

eyvallah kardeşim.. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al