wmaraci reklam

Yaklaşık 6 Aydır Uğraştığım Onedio Tarzı Site

5 Mesajlar 747 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Frank97 Frank97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Özgün içerik yazmanın ne kadar zor olduğunu bu işe başladığımda anladım. Eskiden olsa blog yazılarını pek umursamazdım ama şimdi işler değişik bir hal aldı. Artık blog yazıları okurken yazar konuya nasıl yaklaşmış, hangi noktaları kendisi için önemli görmüş gibi bir çok detayını inceliyorum. Özgün olmanın zorluğu demiştim o kısmı atlamayalım. Yazacağım içerik hakkında analiz yapıyorum diğer siteler ne tarz cümleler kurarak oluşturmuş vs. Daha sonra kendi içeriğimle karşılaştırıyorum. Zorluk dediğim kısım zaten burada başlıyor. Karşılaştırdığımda çoğu şeyin benzeri olduğunu, özgün olmadığını farkediyorum. Sonra tekrar uğraşıp duruyorum düzeltmeler yaparak. Kısa bir bahsetmek istedim her içerik oluşturmada yaşadığım bu sıkıntıdan. Sitemin linkini aşağıya bırakacağım eksiklerimi bana bildirmeniz benim için büyük bir önem arz ediyor. Onun dışında benim size yardım edebileceğim konularda da benden yardım isteyebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim
http://www.muinblog.com

wmaraci
reklam

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Sana bir tavsiye, yol yakından bırak bu siteyle uğraşmayı. İstediğin kadar özgün olsun, tek başına ilerletmesi oldukça zor. Ekibin varsa ve günde en az 20-30 yeni özgün içerik giriyorsanız o zaman yol alabilirsiniz ama aksi taktirde vereceğin emekler boşa gidecektir.

Frank97 Frank97 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Çok fazla karamsar konuştun beni de yıktın bir anda. Gündüm 2-3 içerik ekleyebiliyorum. 3 kişi birlikte çalışıyoruz ancak şuanda 2 si pasif ben aktif olarak yazıyorum.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
ilginç ve güncel aynı zamanda özgün olup her gün 20 konu eklerseniz ancak bir yerlere gelebilir. türkiyede olmayan içerikleri türkçeleştirip ekleyin. onedio gibi yapın.
Frank97

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TurkaWeb TurkaWeb Bilmediğim Birşey Söyle Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ticaret Erbabı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** C**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 3 / 48
  • Ticaret 7, (%100)
emek verilmiş sonuçta başarılarınızın devamını dilerim.
Frank97

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al