wmaraci reklam

Yarın okul var mı sorusuna cevap bulan site. - Heleloy.tk

6 Mesajlar 772 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheMucit TheMucit UgurKilci.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci ve İçerik Üreticisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)

Bir gün kurstayım. Arkadaşlara yazılımı övüyorum. :D Bakın ne isterseniz yapabilirsiniz. Çalar saat, hesap makinesi vs.. İsterseniz deneyelim. Örneğin örneğin (o sıra dışarıya bakıyorum ve düşünüyorum okulu gördüm ve) yarın okul var mı sitesi yapabilirim. Öylesine yani goygoy olsun diye söyledim ve eve gidince başladım.

Ancak ilk yapamadım. Çünkü smsli düşünüyordum. Sms para olduğu için olmadı. Bir ay kadar geçince ve hazır 15 tatili girince hadi bi daha girişeyim dedim. Ve çok basit işlemleri olan bir site çıkarttım. Normalde elimde olan domaini ekledim ve ortaya bu çıktı. :D heleloy.tk

Goygoyuna olduğundan şatafatlı bir domain host almadım. Bir süre heleloyu izleyeceğim. Güzel sonuçlar alırsam büyütebilirim.

Peki neden heleloy?

Heleloy daha eski bir fikirin kalıntısıydı. Oyunlar için sohbet sitesi olacaktı. Sonra üşendim sildim. :D Ama kodları. Bir gün işime yarar mantığıyla köşede durdu. Hazır bu iş goygoydu ismi de öyle olsun diye ikisini birleştirdim. Yani bu yüzden heleloy. :D

Bu logo da neyin nesi?

Logosunda bariz gözüken 2 şey var.

1. halay çeken adamlar. :D

2. gülen bir yüz.

Bu iki şey heleloyu rahatlıkla tanımlıyor. :)

Neden kırmızı?

Kırmızının tonu olmasının sebebi flatuicolors.com da görüp hoşuma gitmesi. Ve kırmızıyı severim çünkü hem Türk Bayrağının rengidir. Gücü sembolize eder. Açlığıda sembolize eder. İşte bunun gibi sebeplerden kırmızı.

Tamam da nedir bu heleloy?

Heleloy, tam öğrenciler için çıkarılmış grup tabanlı bir sosyal ağ. Kendi okulunuz veya sınıfınıza ait bir grup kuruyor ve paylaşımlarda bulunuyorsunuz. Bu paylaşımlar sırasıyla şöyle:

1. - Dürüm paylaş

2. - Sınavla ilgili

3. - Dersle ilgili

4. - Okulla ilgili

5. - Ödevle ilgili

6. - Önemli bir şey

Durum paylaşı "dürüm paylaş"" yaptım çünkü o an eğlenceliydi bence hala eğlenceli. :)

Ya tamam da nedir tam açıklamadım be kanks?

Size anasayfada ki yazıyı yapıştırayım:
"Yarın okul var mıydı sorularına cevap bulamadığın için onca yol giderek okula vardığın da okulun olmaması, senin için çok önemli ödevi yapmayı unutman, bütün yıl okula gidip hiç bir şey olmazken bir gün gitmediğinde harika bir şey olması gibi şeyleri çözen bir site. :)"

Nasıl çalışıyor?

Üye ol giriş yap, grup kur veya bir gruba katıl, her hangi konuda bir şey paylaş. Bu!

Örnek verir misin hacı?

Memnuniyetle. :)

Sabah kalkarsın harika bir gün geçecek dersin okula bir gelirsin. Bir de bakmışsın matematikten sınav var. Kendi kendine dersin "ulan matematikten sınav mı vardı? Ben ne halt yicem hiç çalışmadım??" İşte heleloy bundan çok önce devreye giriyor. Bakıyorsun heleloy'a ha yarın sınav var. Tamam.
Hani her sınıfta bir inek çıkar ya işte bu siteyi ona gösterin. :D Ve oradan detayları paylaşsın. Sonuç herkes mutlu. ♥ :)

Onun yerine facebook veya whatsapp kullanırız neden bunu kullanalım ki?

Şu kategori sistemi diğerlerinde yok. Hepimiz yazı okumayı sevmeyiz. Heleloyda bu yüzden ikonlar var. İkonlarda kalemi görürsen kollarını sıva çünkü sınav var demektir. Ve her bir paylaşıma yorum yapabiliyorsunuz. Yani matematik sınavı varsa nerelerden nasıl gibi sorularını o başlığın altına yazabiliyorsun.
Her paylaşım başlıklar halindedir. Yani bir paylaşıma yorum yapabilirsin. Bu facebookta var ama diğerlerinde pek de öyle değil.
Bir kişi kaç kez bakmış. Kaç yorum kaç beğeni var görebiliyorsunuz.
Ve bunu ben yaptım. Her hangi bir öneriniz olursa ekleyebilirim. Facebook twitter hatta whatsapp da bu mümkün değil. Yani şu olsun dediği için onu adam hayatta yapmaz. Onun gözünde sen kimsin? Ama heleloy samimidir! Burası sörvayvır! :D
Kurduğun grubu takip etmek zorunda değilsin.

Hey maaşallah başka özelliği var mı bu zımbırtının?

Evet. :) Grup ayarlarını sadece yönetici değiştirebilir. Gruba etiket koyabilir ve grubun rengini değiştirebilirsiniz. Sınırsız grup açabilirsiniz. Kurduğunuz gruplara bakabilir, takip ettiğiniz grupları görebilirsiniz.

Şimdi kullan: www.heleloy.tk

Diğer resimler:

Not: Varsa hata söylerseniz sevinirim. :) Ve lütfen Hacklemeyin! :D
Okanisik MSP

kişi bu mesajı beğendi.

Baştan Sona PHP Eğitimi ➡ youtu.be/TQP8jBwnXw4
wmaraci
reklam

• Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
- Emoji sistemi eklendi.
- Facebook ve Twitter'da paylaş butonları eklendi.
- Temel gruplar eklendi.
- Yardım sayfası eklendi.

Resimler:

-

-

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
bence harika bir sunumun var okurken eğlendim :)
TheMucit

kişi bu mesajı beğendi.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

• Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
@okan_isik teşekkürler. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Hocam bu tür projeler için neden tk uzantısı seçiyorsunuz? Her an kapatılabilecek bir uzantı için bu kadar emek bence boş bir durum

• Üyelik 15.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 540
  • Beğeniler 109 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Phantaso, daha önceden yazdığım gibi goygoy olsun diye yapmıştım. sonra hoşuma gitti. ben bu işi büyütmeye çalışayım dedim. şu sınav bitsin freelancede biraz kazanayım hemen adam akıllı domain ve hosta geçireceğim. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al