wmaraci reklam

Yeni dönem bilgi sayfası

3 Mesajlar 577 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kkaplan kkaplan Ne Mutlu Türk'üm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek IT Proje Analist
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 64 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar bir bilgi sayfası projesi hazırladım. Şuanda kullandığım temadan ötürü blogger altyapısını kullanıyorum. Sayfa içeriğinde genel kütür, güncel bilgi,edebiyat,kpss bilgi ve birçok işinize yarayacak bilginin yer alacağı bir sayfa olarak düşündüm. Şu anda sayfa içerik bakımından çok eksikleri var. Sabırla ve azimle içerikler eklenecek. Umuyorum güzel bir çalışma ortaya çıkacak. Sayfamı ziyaret ederek genel düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.İyi forumlar...

Tarihi.Site | Tarihte ne varsa...

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel hocam. Yalnız üst menü biraz saydam olduğundan aşağı kaydırınca yazılar karışıyor. Birde altında border veya gölge gibi birşey olsa beyaz arkaplandan ayrılabilir.
Bunun yanında tarihi site deyince benim aklıma hep kahverengi renkler, ahşap vs geliyor. Renk esnekliği varsa temanda kahverengi tonlarını denemeni öneririm.
Mesela bu sitenin renkleri gibi (tasarım değilde genel hakim olan renklerden bahsediyorum) : http://www.turk-ev.org.tr/

İçerik bakımından da tarihi değilde onedio tarzı yada ruhi çenet videoları gibi içerikler olmuş. Orasını sen bilirsin tabii, formatını.

kkaplan kkaplan Ne Mutlu Türk'üm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek IT Proje Analist
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 64 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
PHPacemisi Öncelikle bu güzel yorumun için teşekkür ederim. Saydam olan menü bana da biraz itici geldi bunun yanında renk olarak açık renk değilde dediğiniz gibi tarihi içeriklerin olduğu bir sayfa için fazla ön planda değiştirilebilir mi evet. Bunları değerlendirip tekrardan sayfam için güzel birşeyler ortaya koyacağım. İçerik olarak insanlar bir sayfaya girmek istediklerinde herşey ellerinde olsun diye düşündüm. Tabi zamanla sayfa kendi alanına ağırlığını verecek inşallah...
27207

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al