wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Forum Sitesi HerkesSoruyo.com

18 Mesajlar 1.532 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

unverbugra unverbugra www.hepkampyapsak.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni açmış olduğum forum sitesini siz değerli arkadaşlara tanıtmak isterim.
Peki nedir bu herkessoruyo.com ?

Her ihtiyaca uygun, tam donanımlı forum sitesi olan herkessoruyo.com, her forumda olan özelliklerin yanı sıra "Dertleşme - Sorun çözme" bölümüyle ön plana çıkmaktadır.

Herkesin merak ettikleri, ufakta olsa dertleri, sıkıntıları, problemleri vardır. Ancak kimi zaman bu dertlerini ve merak ettiklerini çeşitli sebeplerle yanındakilere paylaşamazsın veya paylaşmak istemezsin.
Bazen derdini anlattığım kişi derdine derman olamayabilir veya çözüm üretemeyebilir.
Bazen de merak ettiklerini karşındaki bilemeyebilir.
İşte böyle zamanlarda "herkessoruyo.com" 'a merak ettiğin her şeyi yazman yeterli!
Tüm dertlerini, sorunlarını veya merak ettiklerini bizlerle paylaştığında bütün forum ekibimizle sorununa çözüm bulmak ve seni rahatlatmak için elimizden geldiğinde çaba sarf edeceğimize söz veriyoruz!

Responsive tema özelliğiyle hem mobil hem bilgisayar kullanımına uygun olarak tasarlanan sitede, üyelik işlemi ücretsiz ve hızlı olup yeni kurulduğu için mail onay sistemini iptal ettim. En kısa sürede kullanıcı rahatlıkla üye olup siteyi kullanabilmesi için bilgilerini doldurduğu anda üyeliği aktif olmaktadır.

Site hakkında yorumlarınızı, görüşlerinizi ve nasıl tanıtımını yapabileceğimi anlatabilirseniz çok memnun olurum.

www.herkessoruyo.com

wmaraci
reklam

batuski batuski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 60 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
bence incisözlükteki benzeri başıma geldi olayları ve gerçekten yaşanmış (özellikle insan ilişkileri konusunda)olaylarda anonim gibi nicklerle tavsiye istemeye yönelebilirsiniz.Bence tasarım alan adı çok güzel,fakat anasayfada bu tarz bir konsept göremedim,şimdi gördüm dizi,film kısmı güzel mesela orada toplanır insanlar fanlar falan ,dizilerin fan sayfalarına yönelebilirsin.Kitle istiyorsan (Türk dizileri için konuşuyorum)

• Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumunuz için teşekkür ederim. İnci sözlükteki başıma geldi bölümü çok yalanla dolmaya başladığı için pek düşünmemiştim aslında. Konsept olarak dediğim gibi "derdim var" bölümü boş şuan. Forum yazılarının sonuna anket açabiliyor kullanıcı( sizce ne yapmalıyım gibi). Aslında aklımda çok konu başlığı var ama forum zaten şuanda dolu olmadığı için çok fazla konu açıp göz yormaktansa yavaş yavaş konu açmayı daha mantıklı görmüştüm.

batuski batuski WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 60 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
ben aslında şunun için dedim.Sitenizin tutması hele ki forumdan bahsediyoruz.Bir kitlenin orada aktif olmasıyla alakalı , bence bunu da yaşanmış olaylar ve dizi,filmden sağlarsınız.Yabancı değil yerli dizilerle görüyoruz ,çok deli bir kitle var. Derdim var kısmını bence direkt en üste koyun.Dizi,film kategorisinde dizi,filmlerin başlıklarını açıp onların fanlarını davet edin buralara .(NOT:Sadece fikir veriyorum.Bir tecrübem yok bu konuda kolay mı zor mu olur bunu da bilmiyorum)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yapması çok kolay ve söyledikleriniz gerçekten çok mantıklı. Hiç aklıma gelmemişti bu fikir. Dediğiniz gibi düzenlemelerini yapacağım. Bunları yaptıksan sonra forum sayfaları boş kalacaktır onun içinde kullancı çekmek lazım bunlarda tanıtımlarla olacak sanırım.

• Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Dediğiniz gibi derdim var bölümünü en üst sıraya aldım ve onun altına diziler kategorisi açıp yerli ve yabancı diziler olarak iki ayrı forum ekledim. Her dizi için ayrı sayfa açsak çok uzar gider forum diye sadece yerli ve yabancı olarak ayırdım

jblaco jblaco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 7 / 25
  • Ticaret 4, (%100)
başarılar, önce link yapısını düzenleyin. ileride sorun yaşamamak adına

ücretsiz ve hızlı.

• Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim fakat link yapısıyla ilgili ne söylemek istediniz anlamadım

jblaco jblaco WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 7 / 25
  • Ticaret 4, (%100)
Forumlardaki link yapıları ör:forumdisplay.php?fid=25 =/kategori-ismi gibi seo eklentisiyle çözebilirsin

ücretsiz ve hızlı.

• Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Şu anda Google SEO eklentisi var ama mybb tema kullanıyorum forum ayarlarında o özelliği bulamadım biraz araştırma yapayım kategori olarak nasıl gösterebileceğime dair teşekkür ederim çok yardımcı oldu gerçekten

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al