wmaraci reklam

Yeni Hayalimi Değerlendirmek İster misin?

10 Mesajlar 1.113 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese Merhabalar Öncelikle,

2017 yılında biraz can sıkıntısı, biraz hayaller diyerek Wordpress ve internet dünyasına giriş yaptım.İlk önce gezelim.me ardından ise biordanbiburdan.net ardından da geziyoo.co alan adlarıyla projeler oluşturdum.

Projeler aktif olarak devam ediyor. Fakat bir şeylerin eksik olduğunu hissederek mi yoksa başka bir şeyden dolayımı bilmiyorum sürekli yeni projelere başlıyorum.Yada tamamiyle ben bu işi çok sevdim ve yeni bir şeyler ortaya çıkarmak hoşuma gidiyor.İlgi alanımı keşfetmeye çalışırken aslında bu işlerin ilgi alanım olduğunu keşfettim.Muhtemelen bitmek bilmeyen projeler ile de devam edeceğim:)

Fazla uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum. Yeni projemin adı linkbooks.co , proje yine bir şeyler ortaya çıkarmak adına ortaya çıktı ve 10günlük uğraş sonucunda ete kemiğe büründü.Sitenin teması bimber amacı ise Blogların linklerini veya blog sahibi olmayan yazar arkadaşların içerik eklemesini sağlamak.

Herkesin ilgi alanına ve sitesine göre kategoriler oluşturuldu.İlerleyen zamanlarda yeni kategoriler eklenecek. Sadece link ve video paylaşılacağı için sakin ve yavaş bir şekilde ilerlemem gerektiğini biliyorum aksi taktirde spam yemem pek mümkün.Bunun için ilk etapta daha bilindik ve otoritesi yüksek sitelere link çıkışı yapılacak ardından ise diğer bloglara,sitelere ve youtube kanallarına yer verilecek.

Bu süreci sizlerle belirli periyotlarla paylaşacağım.Desteklerinizi önerilerinizi , blog veya youtube kanallarınızı eklemenizi beklemekteyim .

Tasarım,seo,sosyal medya ve siteyle ilgili bir çok öneriyi ve eleştiriyi beklemekteyim.

09.10.2020: Site anahatlarıyla oluşturuldu
10.10.2020: Sosyal medya hesapları alındı ve video ekleme editörü kaldırılarak makale ekleme editörü eklendi.
11.10.2020 : Facebook ve İnstagram ile giriş aktifleştirildi
12.10.2020 :İçerik girilmeye başlandı (Site hala Noindex)
06.11.2020: 70 kullanıcıya ulaşıldı
28.12.2020: An itibari ile içerik sayısı 146'ya ulaşmıştır
30.12.2020 : Siteye hiç bir müdahale etmeden ALexa değeri 445.911 ve yurtiçi 12.889 olmuştur

www.gezelim.me
wmaraci
reklam

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Önceki projelerin daha iyi gibi geldi.

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Deniyoruz bakalım hangisi tutarsa tüm enerjimi o projeye ayıracağım :)

www.gezelim.me

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
biondanbiburdan sitenizde footer da 4 ikon açılmamış

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Batuhanc Batuhanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Popülaritesi yüksek sitelere link vermek yerine yabancıların uyguladığı bazı modeller var, onları düşünebilirsiniz. Sitesi olan veya olmayan yazarlar yazı yazıyorlar ve bunların bazıları trend oluyor, hem yazının yazarı bundan gelir elde ediyor veya sitesine reklam çekiyor, hem de site sahibi trafik elde ediyor. Benim bildiğim böyle bir Türk sitesi yok, ilk olurdu.

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam fikir çok güzel aslında uygulanabilirliği konusunda neler yapabilirim kafa yormak lazım.Nasıl ulaşacağım bu blog ve yazarlara reklam versem olmaz forumlarda belirli yere kadar oluyor , yazarcafe vardır bir ara onun gibi bir model

www.gezelim.me

Batuhanc Batuhanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Siteniz da pası yüksekse seo düşünenler yazar. Trafiği yüksekse okunmak isteyenler yazar. Gelir modeli oluşturursanız web sitesi olmayanlar dahi yazar. Ben yabancılarda çok gördüm bunu, yazar kafeyi bilmiyorum ama mesela böyle bir site olsa ben sitemdeki yazıları editler editler yollardım. Ne kaybedeceğim ki? Hem siteme link, hem belki takipçi, hem de sonuçta orada düzenli bir sayfam olacak, kurumsal bir kimlik.

Burada belirtmek gerekir ki herkesin yazısını alırsanız site imleme sitesine dönüşür. Editör elemesi yapmanız lazım. Ve yazılarda özgünlük istemeniz de iyi olur.

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Evet Batuhan bu konuda çok haklısın. Görüşlerini dikkate alarak sitede bir kaç değişiklik yaptım. Öncelikle artık video paylaşım olayını bitirdik. Youtube kanalı olan arkadaşlar için diğer site olan Biordanbiburdan.net yönlendirdik.

Artık dileyen ister yazısının linkini ,isteyende sıfırdan makale kaleme alabilir.Trafik oluşmaya başladıktan sonra değişik modellemeler yapılabilir.Şimdilik sadece bloger ve yazar arkadaşların ilgisini çekmek olacak

www.gezelim.me

DoganKisisel DoganKisisel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet güzel tebrikler
duzur85

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler güzel yorumunuz için

www.gezelim.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al