wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Host ve SSL Sertifikası ile Sitemin Şimdiki Hali

6 Mesajlar 768 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

notumundunyasi notumundunyasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar Notumundunyasi sitemi 25/12/2016 tarihinde açtım ve 1 yıllık domainin yanında Host hizmetini bir firmadan aldım ancak 2012 yılında açtığım merhum elektrobeyin sitemden tecrübe ettiğim ise hostu yıllık almamaktı. Çünkü siz gerek acemilik deyin gerekse salaklık 2012'deki ismini vermek istemediğim (unuttuğum) host firması 3 ayda tam tamına 16 kez hacklendi bilmem kaç kez kapandı. Hostçu değil mübarek tostçuya denk geldik.
Neyse notumundunyasi adlı sitem için aldığım host hizmeti fiyatına göre gayet güzeldi hakkını vermek lazım ayrıca destek talepleride yarım saate kalmadan cevaplanıyordu.
Ancak internette host siteleri ile alakalı yazıları okurken wpmavi sitesinde host şirketlerinin hizmet ve hız vb. kriterlere göre sıralanmış listesini gördüm ve okumaya başladım. Sıralamaya göre benim kullandığım host firması 11. sırada çok şaşırdım. Bunun üzerine sıralamadaki host firmalarını inceledim ve bana en uygun olan host firması Veridyen Hostingi tercih ettim. Geçtiğimiz şu 2 gün içinde zaten görmüşsünüzdür forumda host firma araştırması yapıyordum. Velhasıl 2 gündür Ufuk G. isimli Veridyen Hosting çalışanı beyfendi sabah akşam benimle ilgilendi ve benim yerime hostingimi taşıdı. Yedeklemelerimi yaptı SSL sertifika kurulumunu search console harici bütün ayarlamalarını yaptı. :D Ricam sonucunda https://wmaraci.com/forum/wordpress-sorunlari/wp-admin-panelindeki-menude-yazi-ikonlar-gorunmuyor-420098.html linkinde belirttiğim ve kaç haftadır çözemediğimiz sorunuda çözdü ve siteyi anahtar teslim verdi. Daha ne olsun.

Bunların yanında sizlere bahsettiğim ssl sertifikası hosting ve ssl sertifikası kurulumu 1 adet domain de hediyesi bu şartları göz önünde bulundurursak. Başta Ufuk Bey olmak üzere bütün Veridyen Hosting çalışanlarına teşekkür ederim. Yenilenen sitem hayırlı olur İnşallah sizleride beklerim.
Sitem hakkındaki yorumlarınızı ve sormak isterseniz sorularınızı beklerim. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Forumda bir çok kişiye Veridyen 'i tavsiye etmişimdir yaşadığım rahatlığı yaşasınlar diye.

Siz de bu rahatlığa denk gelmişsiniz, hayırlısı olsun:)

İyi forumlar dilerim.

MehmetTURK MehmetTURK Kronik Depresif Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 924
  • Beğeniler 219 / 226
  • Ticaret 24, (%100)
Veridyen hosting işini iyi yapan nadir firmalardan birisidir.Bende tavsiye ediyorum.

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
Mehmet_TÜRK yilmaz70 Aynen O kadar çok soru sordum ki Ufuk Beye kafasının etini yedim :D Ancak bir of demeden bütün sorularımı yanıtladı ve sitemi dediğim gibi anahtar teslim verdi. İnşallah daha uzun yıllar çalışırız.
MehmetTURK yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Juliette Juliette Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad J** K**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Gözden geçirmeniz gereken noktalar var.

• Üyelik 16.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 351
  • Beğeniler 97 / 69
  • Ticaret 0, (%0)
Juliette Teşekkür ederim dostum halettim sorunu bir daha bak istersen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al