Yeni kurduğumuz site
Sizce tasarımı nasıl olmuş
https://www.kupondabiz.com

Kupondabiz
GÜVENİLİR İDDİA TAHMİNLERİ

Sürekli saatlerce kupon yapıp kazanamamaktan, tek maçtan yapmaktan bıktınız mı? “Artık verdiğimden fazlasını almak istiyorum, şans bir kere de bana gülsün!” diyenlerden misiniz?
Bu makalede sizlere yüzünüzü güldürüp sizleri kara geçirecek olan iddia tahmin sistemimizden bahsedeceğiz. Kupondabiz.com kalitesi ile iddaa ve hazır kupon kazanmak artık çok kolay.

Kupondabiz.com Nedir?

Kupondabiz.com, doğru iddia tahminleri ve spor dünyasından güncel haberleri sizlere sunan bir paylaşım platformudur. Tamamen yasal biçimde kupon tahminleri edinebilir ve 1 günde verdiğiniz paranın kat kat fazlasını kazanabilirsiniz.
Sitemizde satın alabileceğiniz 2 Adet Kupon Tahmini paketi bulunmaktadır.

Gold Paket: AYLIK 30 TL
Gold Üye paketine sahip olan üyelerimize verdiği parayı aynı gün içinde geri kazanma garantisi veriyoruz!
Gold Üye paketine sahip olan üyelerimiz her gün uzmanlarımız tarafından hazırlanan ve doğruluk oranı yüksek olan maç tahminlerine ulaşabiliyorlar.
Gold Üye paketine sahip olan üyelerimizin ismini anı defterimize yazarak isimlerinin ölümsüzleşmesini sağlıyoruz!
Vip Paket: AYLIK 100 TL
Vip üye paketine sahip olan üyelerimize verdiği parayı aynı gün içinde geri kazanma garantisi veriyoruz!
Vip üye paketine sahip olan üyelerimiz her gün uzmanlarımız tarafından hazırlanan ve doğruluk oranı yüksek olan maç tahminlerine ulaşabiliyorlar.
Vip üye paketine sahip olan üyelerimizin ismini anı defterimize yazarak isimlerinin ölümsüzleşmesini sağlıyoruz!
Vip üye paketine sahip olan üyelerimiz VİP Üyelere Özel WhatsApp grubu ile sürekli iletişim halinde kalıyorlar.
Vip üye paketine sahip olan üyelerimiz dilerlerse uzmanlarımız tarafından kendilerine özel olarak kuponlar yapılmasını isteyebilir.
Vip üye paketine sahip olan üyelerimiz 7/24 Canlı Destekten yardım alabilirler.

Ayrıca TÜM ZİYARETÇİLERİMİZ, öneri / istek / şikayetlerini İLETİŞİM formundan bizlere iletebilirler.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

GOLD ve VIP paketlerimizden memnun kaldıysanız HAVALE (DenizBank, Ziraat Bankası, KuveytBank, Garanti Bankası, PTT) yoluyla hemen satın alabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kupondabiz.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder bol kazançlar dileriz!