freelance iş ilanları

Yeni Projemiz Sorcial.com

45 Mesajlar 5.625 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kudretbaydogan kudretbaydogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 6, (%100)
yigithanyucedag Çok teşekkür ederim çok güzel önerileriniz var hepsini not aldık :) Sadece kullanıcıların birbiriyle etkileşim ( takip olayını ) yapmama kararı aldık çünkü o zaman amacımızdan çıkıp sosyal medyaya yönelmiş oluyoruz :)

sovetski Öncelikle çok teşekkürler :) Önerilerinizi not aldık!

wmaraci
reklam

bturk bturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar,Programcı,Reklam
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 5 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
yigithanyucedag önerileriniz için teşekkür ederiz
sovetski teşekkürler.api sistemini düşündük ama tüm sosyal medyaların ne yazıkkı böyle bir api desteği yok bu yüzden bu şekilde yaptık.

Instagram Bot Takipçi Hizmetleri İçin PM Atabilirsiniz

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba ben ilk başta ne olduğunu tam anlayamadım. Daha önce böyle bir girişim şahsen ben görmemiştim. Fakat yorumları felan okuduktan sonra birde arkadaşın biri tanıtım yazısı yazmış. Onu okuduktan sonra sistemin ne işe yaradığını anladım. Size gelen işte mail görünsün ve meselk bilgiside eklenebilir gibi fikirlerden sonra aslında bir nevi kişinin online kartviziti gibi bir şey olabiliyor.

Doğru veya yanlış aklıma gelen fikirler şunlar.

1- Eklenebilen tüm bu hesaplar isteğe bağlı olarak profilinde görünsün veya görünmesin gibi eklenebilir. Mesela mail adresi telefon bilgisi adresi gibi bunlar eklenebilir . Bu seçenekler dahil edilebilir olmalı ama kişi isterse bunu görünür yapar isterse yapmaz veya isterse doldurur.

2- Birde mesela kişinin birden fazla sitesi varsa birden fazla youtube veya çeşitli sosyal medya hesabı varsa ekleyebilmeli. Diyelim iki facebook hesabı var ikisini de ekleyebilmeli profiline giren kişi facebook hesabına tıkladığında facebook bölümü açıp var olan facebook hesapları görüntüleyebilmeli. Şu aşamada her bir sosyal ağ dan bir tane ekleyebiliyor sadece.

3- Arkadaşın biri demiş hesap doğrulama yok. Mesela ben bilgilerimi doldurdum kaydol dedim hiç bir uyarı veya tebrikler kaydoldunuz gibi bir ekran gelmeden yeni kayıt sayfası geldi. Bende herhalde olmadı diye tekrardan kayıt olurken kullanıcı adının daha önce var olduğu uyarısını alınca fark ettim üye olabildiğimi.

4- Bir şey daha aklıma geldi. Ben konuyu ilk gördüğümde üye olmuştum ama şimdi üye adını hatırlayamıyorum. Bana onay gibi mail de gelmediği için profilimi bulamıyorum. ayrıca şifremi unuttum gibi bir kısım da yok sitede. (Not sonradan deneyerek kullanıcı adını hatırladım)

5-Siteye girdiğinde kenarda bir yerde kaç üye var kaç profil var gibi bilgiler olursa projenin büyüklüğü görülmüş olur.

6- Google+ Ve Pinterest hesaplarının simgesi aynı. Ekte resim var bakabilirsiniz.

7- Yine resme baktığında diyelim kendi profilime tıkladım geldim o ekranda profilime giriş kısmı yok. Bu ekranda giriş kısmı olsa iyi olur. Giriş yapmak için illa site ana sayfasına gelmek gerekiyor.

http://sorcial.com/elsanatlarivehobi

Biraz uzun yazdım kusura bakmayın ama orjinal bir fikir olduğu için uzun yorumu hak ettiğini düşündüm.

kudretbaydogan kudretbaydogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 6, (%100)
bilalguler5 Uzun ve değerli yorumunuz için çoooook teşekkürler :)

1-) Öncelikle kullanıcılar zaten kendi isteğine göre sosyal medya hesaplarını ekliyor sadece ekledikleri hesaplar görünüyor ( Bu kısmı tam anlamadım )

2,5,7-) Notlarımız arasına aldık tam sürümde bu özellikle karşılaşabilirsiniz! :)

3,4-) Beta versiyonda olduğumuz için bir çok teknik hata mevcut bunları tam sürümde gidereceğiz

6-) Söylediğiniz hatayı kontrol ettik ufak bir eksiklik varmış sadece bir kaç profilde olan bir hata şuanda çözüldü. Çok teşekkürler

wmaraci
wmaraci

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Tamam o zaman. Tam sürümü bekliyoruz bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al