freelance iş ilanları

Yeni torrent sitem hakkında düşünceleriniz

18 Mesajlar 2.264 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
hocam dosyayı siteden çekmeyecekleri için sorun olmaz. örnek verdiğin başlık güzel, tam olması gerektiği gibi. insan başlıktan nasıl bir görüntüyle karşılaşacağını tahmin edebilmeli. 1gb dosya indirip süprizle karşılaşmak kimsenin hoşuna gitmeyeceğinden o tür başlıklara pek güvenmiyorlar. ama bu başlık olmuş.

wmaraci
reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
KArdeş sana tavsiye sunumlarını başka sitelerin torrent dosyalarını direkt çekmek yerine kendin bir server kiralayıp yada seedbox alıp sunsan çok daha kaliteli olur yani ileriyi düşünmek açısından ileride çoğu torrent ölür kalıcılık sağlaman zor olur :) Ya upload et bazı sunumları yada seedbox al bide sunumlarını ayrıntılı yapman çok daha iyi olur bu arada keşke bende öyle sade bir tasarımla başlasaydım şimdi neden aklıma gelmediyse. :) Buda benim torrent sitem --> http://torrentsitem.com

Keer Keer Technology Business ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 108 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Bana Kullandığınız Tema Aşırı sade ve kalitesiz geldi. Biraz daha kaliteli temaya geçmelisiniz. ( bence ) :)

http://www.teknowebs.net Teknoloji Ve internet

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Ecancan adlı üyeden alıntı

KArdeş sana tavsiye sunumlarını başka sitelerin torrent dosyalarını direkt çekmek yerine kendin bir server kiralayıp yada seedbox alıp sunsan çok daha kaliteli olur yani ileriyi düşünmek açısından ileride çoğu torrent ölür kalıcılık sağlaman zor olur :) Ya upload et bazı sunumları yada seedbox al bide sunumlarını ayrıntılı yapman çok daha iyi olur bu arada keşke bende öyle sade bir tasarımla başlasaydım şimdi neden aklıma gelmediyse. :) Buda benim torrent sitem --> http://torrentsitem.com

Kullandığım torrent dosyalarını zamunda dan çekiyorum, e zamundadaki torrent dosyalarının da seeder i çok oluyo sorun çıkmaz diye düşünüyorum, sunum konusunda haklısın zaten ayrıntılı olacak bütün konular

Keer adlı üyeden alıntı

Hocam Bana Kullandığınız Tema Aşırı sade ve kalitesiz geldi. Biraz daha kaliteli temaya geçmelisiniz. ( bence ) :)

Hocam daha iyi bir tema bulamadım bu gayet kullanışlı ve hızlı geldi bana, birkaç düzeltme yaparsam kaliteli olacak gibi duruyo fakat o kadar kod bilgim yok sora sora yapıyorum ben de :D

wmaraci
wmaraci

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Kullandığım torrent dosyalarını zamunda dan çekiyorum, e zamundadaki torrent dosyalarının da seeder i çok oluyo sorun çıkmaz diye düşünüyorum, sunum konusunda haklısın zaten ayrıntılı olacak bütün konular

Hocam daha iyi bir tema bulamadım bu gayet kullanışlı ve hızlı geldi bana, birkaç düzeltme yaparsam kaliteli olacak gibi duruyo fakat o kadar kod bilgim yok sora sora yapıyorum ben de :D

Sen sadece zamunda dan oyun ve altyazılı film mi sunacaksın çünkü aksi halde dublajlı filmleri zamunda.net ten bulamazsın da :)

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Dublaj derken, siteyi ingilizce yaptim ya dublajla altyaziyla ugrasmayacagim hocam :D sitenin de bugun insallah duzeltmeleri biter icerik girmeye baslarim, bu arada arkaplan filan nasil olmus

oeaksoy oeaksoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Arkaplan demeyelimde, yan taraflardaki bannerlar farklı çözünürlerde en/boy oranı bozulmadan gösterilirse ve güncel tutarsan şayet ziyaretçilerinin siteyi bu haliyle hatırlamasını bile sağlayabilirsin.

Mesela aklıma hemen gelen şeyi söyleyeyim, dizimag bana sağlı sollu neon bir yeşil renk ve Bets 10 reklamlarını çağrıştırıyor. Bu yüzden tasarım önemli!

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Bitmiş haliyle ilgili yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum..

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al