wmaraci reklam

Yeni WEB SiTEMiZ sektorelshop.com Online

3 Mesajlar 554 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar sizlere SEKTOREL SHOP sitemizden bahs edelim web ortamı hemen her yerde karşımıza çıkmaya başladı.

Bundan dolayı kişilerin sitelerinin geleceği açısından iyi bir tema veya script bulması çok önemli.
Ancak bu temaların hangisi uygun olur ve daha temiz diye kafa karıştırmaya son verdik.?

Bu sorulara yanıt verildikten sonra ise temaların hangisi ne gibi özellikleri var detaylandırdık artık virüslü icerikleri bir kenara atarak sizlere bizim web sitemiziden bahs edelim dedik projemizde kesinlikle virüslü icerik barındırmıyoruz indirdiginiz zip icerisinde sadece indirme linkleri mevcut hem ücretli hem ücretsiz alabilmeniz icin sektörel shop sitesini kurduk daha ucuz daha kaliteli web gereclerini tek catı altına topladık.

Sizler için özel olarak hazırlanan içerikler ile sizlerde ihtiyacınız olan web alanındaki tüm web adına herşeyi çok kolay bir şekilde bulabilir, temaya ilişik özellikler hakkında deneme edinme imkânı bulabilirsiniz.
SektorelShop.com sitemizin amacı tema ihtiyacı anında siz değerli üyelerimizin yanında yer alarak bu mevzuda kolaylık sunmaktır. Her geçen gün daha da genişlettiğimiz Wordpress tema & script içeriklerimiz ile size profesyonel bir yardım desteği sunuyoruz.

SektorelShop.Com'da Neler içeriyor?

Ücretsiz kurumsal temalar & scriptler
Ücretsiz blog temaları & scriptleri
Ücretsiz portföy temaları & scriptleri
Ücretsiz haber temaları & scriptleri
Ücretsiz eklentiler & scriptleri
Ücretsiz diğer materyaller
Ücretsiz PSD & fontlar
KISACASI www.sektorelshop.com Sizlere profesyonel ekibi ile Hem kodlama hizmeti hem hosting hizmeti hem web adına ücretli ücretsiz materyaller temalar scriptler sunuyor hemen Üye Olun hesabınıza 50tl Bakiye Bizden Olsun..

wmaraci
reklam

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
site içeriği azda olsa siteyi beğendim.Fakat domain bana göre hiç uyumlu olmamış.Bana kalırsa domainin kesinlikle değişmesi lazım
Coder27

kişi bu mesajı beğendi.

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)

ramazankonur adlı üyeden alıntı

site içeriği azda olsa siteyi beğendim.Fakat domain bana göre hiç uyumlu olmamış.Bana kalırsa domainin kesinlikle değişmesi lazım

TEŞEKKÜR EDERİZ ilk adımlarımızda sizlere bir nebze destek devamında sitenin full dolu hali ile domaine de alışırsınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al