freelance iş ilanları

Yeni webmaster forumu

13 Mesajlar 1.825 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MajeziK MajeziK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Birincisi şunu diyim hangi forum yönetici banlayacaksa eğer durmasın banlasın eğer haksız olarak görüyorsa.
Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak %90'lık olarak salağız zekamız yok o %90 lık kişilerde burada yok işte 2 tane çocuğun forum kuralım bide moderatör ya :) sen nasıl mod oldun burada bilmiyorum ama ilk önce türklerin burada birbirlerine destek çıkması gerekiyor anladınmı ? en azından bilgi paylaşımı yapılmak için yapılmış bir site bu anladınmı yani bu site ha ben para kazanayımda ne olursa olsun diyerek kurulmuş bir site değil bilgi amaçlı herkesin toplanıp bilgi paylaşıp sorunları çözmek amaçlı kurulmuş biyer anladınmı sizin burada kaldırıpta helal olsun abi herkes bilgisini böyle paylaşırsa dünyada çok iyi yerlere gelebiliriz diyebilir ne biliyorsunuz fuubda veya wmaracinde veya başka yerde olmayan bir bilgi wmarsivde olacak ve bu bilgi belkide bir insanın iş hayatında çok önemli bir yere getirecek ? belkide türkiye'yi en güzel şekilde temsil edecek. Şunun altını çizerek söyleyim bu hesabın gerçek sahibi değilim bu hesabın sahibi Ahmet ben ise wmarsivin sahibi mert. o yüzden yorumları gördüm geldim şifresini aldım arkadaşın ve yazayım dedim üye peşinde değilim üye peşinde olsam linklerimi gizlemem sitede anladınmı ? hit peşindede değilim sadece insanların bulamadıkları bilgileri ya belki burada vardır diye girip bakmasıdır amacım gönüllere taht kuruyum üyem hitim en fazlası olsun diye bir mizacım yok olamazda. Ayrıca aa bak fuub veya webmastertc veya wmaraci benim rakibim olarak görmedim. Benim bakış açım herkes bilgi paylaşması anladınızmı bilgi paylaşması ? siz ne kadarda geri bir milletsiniz dış tasarımı ile yargı yapıyorsunuz insanlarada böyle davranırsınız siz dıştan eli ayağı düzgün olmayan insanlara binbirtürlü lakap takarsınız siz ama içini bilmeden konuşamazsınız. İlk önce siz beni tanıyormusunuz ? hiç gördünüzmü hiç muhabbet ettinizmi ? wmaracinin sahipleri beni çok iyi tanır unutmayın gidinde ona sorun bakalım sitenin dış tasarımına yargı yapmayın. Ha yanlış bilgi veririm sitede yanlış bilgiler sunarım sizi iyi edecekken kötü ederim o zaman gelin yüzüme tükürün ama sakına sakın hiç bir siteyi dış tasarımı ile yargılamayın bu aynı insanı görünüşü ile yargılamakla aynıdır. Şimdi bana çocuk diyen kardeşimize gelelim, ben 19 yaşındayım seo uzamanıyım bir şirkette isim vermeyecem. ey insan oğlu ben seni hiç bilgisayar programcılığı okuyorsun diye aşağılıyormuyum ? 2 yıllık sınavsız geçişle gitmişin kebaptan okuyon madem çok akıllıydın neden mühendislik değil ? ben seni yargılıyormuyum işlerini ? hayır sende yargılama tasarım çalma konusunda gelince. herkes istediği tasarımı yapabilir bunda özgürdür wmaracidan bir kod aldıysam sitemde bulabilirseniz gelin söyleyin o zaman haklı olursunuz. ayrıca burayada gel reklam yap şöyle böyle demişsiniz, bu bölüm niye açıldı tartışma yapmak içinmi ? polemiğe girmek içinmi ? hayır! insanların açtıkları yeni sitelerin tanıtımını reklamını yapmak için açılmış bölüm size hangi yönetici söyledi buraya konu açanları eleştirin diye. Biriniz ya bir türk vatandaşıda çıkıp desinki ya kardeşim eyvallah bak güzelce siteni kurmuşsun etmişsin güzelce bilgi paylaşıyorsun allah razı olsun senden kardeşim dememiş bak mertcan kardeşimize tanıdığım birisi benim arkadaş ama bak en azından yeşil wmaraci olmuş başarılar dilerim demiş bırakmış gizmo arkadaşımız için ise tek diyeceğim birşey var eğer senin çok yüzün varsa adresimi ve telefon numaramı vereyimde dışarıda seninle YÜZ YÜZE görüşelim bu lafları ben sana bi yitiyim.

wmaraci
reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle forum içinde kullanmış olduğunuz üsluba dikkat edin lütfen. Kurmuş olduğunuz forum için yapılan yorumlar almış olduğunuz kod değil, yapmış olduğunuz tasarım benzerliğidir. Örneklemek gerekirse; http://prntscr.com/2jihz3

Burada kimse kimsenin eğitim, kişilik yada benzeri bir durumu hakkında yorumda veya atılımda bulunamaz. Bunun için genel bir uyarı yapmak istiyorum.

Ek olarak; forumunuz hayırlı olsun. Webmaster forumlarının sonu hiç bir zaman gelmez. Ama bu tavrınızı ve projenize güveninizi burada bu tür cevabınız ile değil de söz ettiğiniz, vaad ettiğiniz öncelik ve bilgi arşivi durumunu sağlayarak verin. Ben de dahil diğer webmaster forumları gibi havada kalmadığını göreyim o zaman size hak verelim.

İyi forumlar dilerim.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14606
  • Beğeniler 3060 / 3059
  • Ticaret 356, (%100)
bu hesabın gerçek sahibi değilim bu hesabın sahibi Ahmet ben ise wmarsivin sahibi mert
Hesap bilgilerinin başkaları ile paylaşılmasından dolayı sizin olmayan bu hesap durdurulacak.
wmaracinin sahipleri beni çok iyi tanır
Ben tanıdığımı bilmiyordum, kimsiniz?
bilgi paylaşımı yapılmak için yapılmış bir site bu anladınmı
Bilgi paylaşımı dediğiniz şey "insanlara hırsızlık nasıl yapılır"ı mı öğreteceksiniz? >> http://prntscr.com/2jignd
sen nasıl mod oldun burada bilmiyorum
Uygun gördüm, mod yaptım. Varmı bir problem?
ilk önce türklerin burada birbirlerine destek çıkması gerekiyor anladınmı ?
Türklerin hırsızlara desteğini mi istiyorsunuz?
Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak %90'lık olarak salağız zekamız yok
Siz hangi sıfatla böyle bir istatistik verip hakaret edebiliyorsunuz? Sırf bu sebeple hesabınız 2. defa durdurulacak.
wmaraci benim rakibim olarak görmedimBöyle devam ederseniz göremezsinizde zaten.
------------
Tanıtım yazınız bile çalıntıymış. Yazık.. http://prntscr.com/2jinwn
Alphabet isousluer soulmy

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al