Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Site Tanıtım

Yeni wordpress blogum hakkında düşüncelerinizi bekliyorum

Okunmamış 17 Şubat 2019, 02:02
CitaYazilim Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ça... Gü...
Ticaret: 0, 0%
lrfnedir.com

LRF balıkçılıkla alakalı av disiplinidir. Ne zamandır böyle bir blog açmayı düşünüyordum bu domaini de boş görünce düşünmeden satın aldım. Site, domain hakkında olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum
Okunmamış 17 Şubat 2019, 02:21
emincan038 Adlı Üyenin Avatarı
Fotoğrafçılık & Medya

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Meslek: Designer
Ad, Soyad: Em... Ca...
Ticaret: 2, 100%
Tema ve düzen konusunda sıfır hocam duzenlemeniz lazim
Web & Grafik Tasarım | E- Ticaret | Kurumsal Kimlik
Okunmamış 17 Şubat 2019, 02:33
WM Aracı

Alıntı:
emincan038 Adlı Üyeden Alıntı
Tema ve düzen konusunda sıfır hocam duzenlemeniz lazim
genel düzen yapılacak hocam tema nasıl ona emin olamadım
Okunmamış 17 Şubat 2019, 09:45
HUKUK.NET

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Meslek: hukukçu
Ad, Soyad: Mu... Po...
Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp, lrf ile ilgili bir kategori açsaydınız daha yerinde olurdu. Balıkla uğraşanların çoğu lrfnin ne olduğunu bilmez. Bu nedenle siteye organik kullanıcı gelmez. Halbuki balıkçılıkla ilgili bir domaininiz olsa organik kullanıcıda çekersiniz. Ayrıca bu tarz konularda resim yerine video koysanız siteniz daha çok hit çeker.
Hukuk herkese lazım...
Hukuk.net
NOT: Lütfen danışma niteliğinde hukuki soru sormayınız.
Okunmamış 17 Şubat 2019, 11:15
WM Aracı

Alıntı:
AdaletinSesi Adlı Üyeden Alıntı
Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp, lrf ile ilgili bir kategori açsaydınız daha yerinde olurdu. Balıkla uğraşanların çoğu lrfnin ne olduğunu bilmez. Bu nedenle siteye organik kullanıcı gelmez. Halbuki balıkçılıkla ilgili bir domaininiz olsa organik kullanıcıda çekersiniz. Ayrıca bu tarz konularda resim yerine video koysanız siteniz daha çok hit çeker.
Balıkçılıkla alakalı da açabilirdim fakat lrf son zamanlarda çok yaygınlaşmaya başladı siz de bilmediğiniz için bu tarz bir yorum yapmış olabilirsiniz. Reklamımı facebookda 40 50k 3-4 lrf grubunda yapacağım. Yani direkt olarak kitleme ulaşmış olacağım. Bu domainin bana bir artısı da şu dediğim gibi lrf son zamanlarda revaçta merak edip başlamayı düşünenler lrf nedir yazdığında tam olarak benim domainim olacak güzel bir seo ile ilk sıralara çıkabilirsem bence organik hit de gelecektir.
Okunmamış 17 Şubat 2019, 11:59
HUKUK.NET

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Meslek: hukukçu
Ad, Soyad: Mu... Po...
Alıntı:
CitaYazilim Adlı Üyeden Alıntı
Balıkçılıkla alakalı da açabilirdim fakat lrf son zamanlarda çok yaygınlaşmaya başladı siz de bilmediğiniz için bu tarz bir yorum yapmış olabilirsiniz. Reklamımı facebookda 40 50k 3-4 lrf grubunda yapacağım. Yani direkt olarak kitleme ulaşmış olacağım. Bu domainin bana bir artısı da şu dediğim gibi lrf son zamanlarda revaçta merak edip başlamayı düşünenler lrf nedir yazdığında tam olarak benim domainim olacak güzel bir seo ile ilk sıralara çıkabilirsem bence organik hit de gelecektir.
Bu domainle lrf nedir kelimesinde elbette kısa zamanda ilk sırada çıkarsınız ama hitap ettiğiniz kitle sınırlı olur. Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp lrf nedir diye bir kategori açsaydınız yine bu konuda ilk sıraya çıkardınız ve hitap ettiğiniz kitle daha geniş olurdu. Neyse bu şekilde açmışsınız madem hayırlı olsun.
Hukuk herkese lazım...
Hukuk.net
NOT: Lütfen danışma niteliğinde hukuki soru sormayınız.
Okunmamış 17 Şubat 2019, 12:15
WM Aracı

Alıntı:
AdaletinSesi Adlı Üyeden Alıntı
Bu domainle lrf nedir kelimesinde elbette kısa zamanda ilk sırada çıkarsınız ama hitap ettiğiniz kitle sınırlı olur. Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp lrf nedir diye bir kategori açsaydınız yine bu konuda ilk sıraya çıkardınız ve hitap ettiğiniz kitle daha geniş olurdu. Neyse bu şekilde açmışsınız madem hayırlı olsun.
sağolun hocam dediğinizde haklısınız fakat şöyle bir durum var. Benim de aklımda ilk başta balıkçılıkla alakalı site açmak vardı fakat 16 17 gün araştırdığım halde akılda kalıcı bana yardımcı olabilecek domain bulamadım ve lrf hakkında bilgim daha iyi olduğu için buna karar verdim. Kitle kısmına gelirsek domain olmadığı için ve rakip çok olduğu için düzgün sıraya yerleşemeyecektim bu da geniş kitleye hitap etmeme rağmen hitim az olacak. Fakat lrf sitesinde kitle balıkçılığa göre daha az olsa da domainim anahtar kelime olduğundan ilk sıralarda çıkacağım ve kitlenin çok büyük kısmı benim siteme uğrayacak. Kitleyi ne kadar kullandığımıza bağlı yani. Balıkçılık atıyorum 5 milyon aranma hacmi varsa ve bana %10 luk kısmı geleceğini varsayarsak, Lrf'de de 1.5 milyon aranma hacmi varsa ve %70 80 lik kısmı gelecekse göreceğiniz gibi hitim daha fazla olacak bu şekilde girdim bu işe bakalım dediğim gibi olur mu göreceğiz. Yorumunuz için teşekkürler biraz uzun oldu
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Site Tanıtım