wmaraci reklam

Yeni wordpress blogum hakkında düşüncelerinizi bekliyorum

7 Mesajlar 429 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CitaYazilim CitaYazilim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
lrfnedir.com

LRF balıkçılıkla alakalı av disiplinidir. Ne zamandır böyle bir blog açmayı düşünüyordum bu domaini de boş görünce düşünmeden satın aldım. Site, domain hakkında olumlu olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

Praticaret Praticaret Praticaret | Tam Entegre E-Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 70 / 69
  • Ticaret 2, (%100)
Tema ve düzen konusunda sıfır hocam duzenlemeniz lazim

Praticaret | Pratik E-Ticaret Sistemleri

• Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

emincan038 adlı üyeden alıntı

Tema ve düzen konusunda sıfır hocam duzenlemeniz lazim

genel düzen yapılacak hocam tema nasıl ona emin olamadım

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp, lrf ile ilgili bir kategori açsaydınız daha yerinde olurdu. Balıkla uğraşanların çoğu lrfnin ne olduğunu bilmez. Bu nedenle siteye organik kullanıcı gelmez. Halbuki balıkçılıkla ilgili bir domaininiz olsa organik kullanıcıda çekersiniz. Ayrıca bu tarz konularda resim yerine video koysanız siteniz daha çok hit çeker.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp, lrf ile ilgili bir kategori açsaydınız daha yerinde olurdu. Balıkla uğraşanların çoğu lrfnin ne olduğunu bilmez. Bu nedenle siteye organik kullanıcı gelmez. Halbuki balıkçılıkla ilgili bir domaininiz olsa organik kullanıcıda çekersiniz. Ayrıca bu tarz konularda resim yerine video koysanız siteniz daha çok hit çeker.

Balıkçılıkla alakalı da açabilirdim fakat lrf son zamanlarda çok yaygınlaşmaya başladı siz de bilmediğiniz için bu tarz bir yorum yapmış olabilirsiniz. Reklamımı facebookda 40 50k 3-4 lrf grubunda yapacağım. Yani direkt olarak kitleme ulaşmış olacağım. Bu domainin bana bir artısı da şu dediğim gibi lrf son zamanlarda revaçta merak edip başlamayı düşünenler lrf nedir yazdığında tam olarak benim domainim olacak güzel bir seo ile ilk sıralara çıkabilirsem bence organik hit de gelecektir.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)

CitaYazilim adlı üyeden alıntı

Balıkçılıkla alakalı da açabilirdim fakat lrf son zamanlarda çok yaygınlaşmaya başladı siz de bilmediğiniz için bu tarz bir yorum yapmış olabilirsiniz. Reklamımı facebookda 40 50k 3-4 lrf grubunda yapacağım. Yani direkt olarak kitleme ulaşmış olacağım. Bu domainin bana bir artısı da şu dediğim gibi lrf son zamanlarda revaçta merak edip başlamayı düşünenler lrf nedir yazdığında tam olarak benim domainim olacak güzel bir seo ile ilk sıralara çıkabilirsem bence organik hit de gelecektir.

Bu domainle lrf nedir kelimesinde elbette kısa zamanda ilk sırada çıkarsınız ama hitap ettiğiniz kitle sınırlı olur. Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp lrf nedir diye bir kategori açsaydınız yine bu konuda ilk sıraya çıkardınız ve hitap ettiğiniz kitle daha geniş olurdu. Neyse bu şekilde açmışsınız madem hayırlı olsun.

• Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 47 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

AdaletinSesi adlı üyeden alıntı

Bu domainle lrf nedir kelimesinde elbette kısa zamanda ilk sırada çıkarsınız ama hitap ettiğiniz kitle sınırlı olur. Balıkçılıkla ilgili bir domain alıp lrf nedir diye bir kategori açsaydınız yine bu konuda ilk sıraya çıkardınız ve hitap ettiğiniz kitle daha geniş olurdu. Neyse bu şekilde açmışsınız madem hayırlı olsun.

sağolun hocam dediğinizde haklısınız fakat şöyle bir durum var. Benim de aklımda ilk başta balıkçılıkla alakalı site açmak vardı fakat 16 17 gün araştırdığım halde akılda kalıcı bana yardımcı olabilecek domain bulamadım ve lrf hakkında bilgim daha iyi olduğu için buna karar verdim. Kitle kısmına gelirsek domain olmadığı için ve rakip çok olduğu için düzgün sıraya yerleşemeyecektim bu da geniş kitleye hitap etmeme rağmen hitim az olacak. Fakat lrf sitesinde kitle balıkçılığa göre daha az olsa da domainim anahtar kelime olduğundan ilk sıralarda çıkacağım ve kitlenin çok büyük kısmı benim siteme uğrayacak. Kitleyi ne kadar kullandığımıza bağlı yani. Balıkçılık atıyorum 5 milyon aranma hacmi varsa ve bana %10 luk kısmı geleceğini varsayarsak, Lrf'de de 1.5 milyon aranma hacmi varsa ve %70 80 lik kısmı gelecekse göreceğiniz gibi hitim daha fazla olacak bu şekilde girdim bu işe bakalım dediğim gibi olur mu göreceğiz. Yorumunuz için teşekkürler biraz uzun oldu :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al