Merhaba arkadaşlar, bu konumda sizlere whatsapp durumları adı altında oluşturduğum sitemden söz etmek istiyorum. Gerçekten özenle hazırlanmış bir alt yapıya sahip bir wordpress teması kullanmaktayız ama kullandığımız cache sistemi ile gerçekten hızlı bir sayfa açılışı da yakalayabiliyoruz. Aslında bazen hosting şirketi yüzünden yavaşlamalar söz konusu olsa bile yine de idare eder diyebiliriz. Bizde whatsapp durumları sitemize ilk domaini aldık daha sonra yavaşlama söz konusu olunca hosting şirketine dedik ki kardeşim biz hani sınırsız trafik, web alan barındırmaydı? Bize de diyorlar ki işte efendim cpu kullanımı fazlaymış felan filan işte. Bir ton hikaye.

Neyse konumuza gelecek olursak benden size tavsiye kesinlikle iyi bir hosting şirketi ile çalışınız, bende whatsapp sözleri sitemi en yakın zamanda başka bir şirkete taşımayı planlıyorum. İçerisinde daha önce hiç bir yerde olmayan neredeyse tamamen özgün girdiğimiz whatsapp durumları barındıran iyi bir sitedir arkadaşlar ve kesinlikle ziyaret etmenizi önerebilirim sizlere işte adresi.