wmaraci reklam

Yerli yabancı yepyeni film sitem hakkında yorumlarınız bekliyorum :)

18 Mesajlar 1.408 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

J4N J4N WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dj&Producer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar daha bir haftalık bir site 6-7 gün oldu.

Sitem hakkında temadan tutunda içeriklere kadar ziyaret edip bana eksilerimi ve artılarımı söylerseniz mutlu olurum

Birde organik hit için nasıl çalışmalar yapmamı önerirsiniz ?

https://hdvizyonfilm.net

wmaraci
reklam

gfo gfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO & Content Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)
Sosyal Medya paylaşımları yapıp bolca backlink almanız organik hit açısından faydalı olacaktır.

Twitter, Tumblr, Facebook, Medium, Pinterest hesapları açın ve yayınladığınız içerikleri buralarda da paylaşın.
J4N

kişi bu mesajı beğendi.

Medium

• Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dj&Producer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
ilk 1 ay olmadan back link önerilmiyor hocam back link konusu aklımda.Önerilmeme konusu da google veya diğer arama motorlarının yeni siteler için güvenilir bir kaynak oluşturmaması. şöyle tahmini 1 ay kadar bir süre geçmesini ve bu sürede günlük düzenli içerik eklemesi yapmayı düşünüyorum.Tabi ben bunları çok fazla araştırmadan güvenilir bi blogtan tanıtım yazısı aldım sadece umarım güzel geri dönüşleri olur

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)

J4N adlı üyeden alıntı

ilk 1 ay olmadan back link önerilmiyor hocam back link konusu aklımda.Önerilmeme konusu da google veya diğer arama motorlarının yeni siteler için güvenilir bir kaynak oluşturmaması. şöyle tahmini 1 ay kadar bir süre geçmesini ve bu sürede günlük düzenli içerik eklemesi yapmayı düşünüyorum.Tabi ben bunları çok fazla araştırmadan güvenilir bi blogtan tanıtım yazısı aldım sadece umarım güzel geri dönüşleri olur

Kim söylediyse bunu güzelce sallamış.

Sitemi 19 Nisan 2019 tarihinde açtım, açtığım günden beri tüm sosyal medya paylaşımlarımı yapıyorum yani öyle 1 ay falan beklemedim ben.

Şu an bu kadar kısa sürede TR Alexa: 1,650

NOT: Asla bot kullanmayın, tüm içerikler manuel olarak eklenmeli. Ayrıca bot ile hit veya bot ile backlink vs. şeyler de yapmayın. Bunlar asıl zararları veriyor.

Medium
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dj&Producer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Valla hocam sürekli web siteleri hakkında makale okuyorum.Sitem için en faydalı ne olur onları yapmaya çalışıyorum.Haliyle bilende yazıyor bilmeyen de her kafadan ir ses çıkıyor. Sizin gibi tecrübem olmadığı için daha önceden deneme fırsatım olmadı.
Siz faydasını gördüm dediniz bakalım blog tanıtımının ne kadar faydası olur

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)

J4N adlı üyeden alıntı

Valla hocam sürekli web siteleri hakkında makale okuyorum.Sitem için en faydalı ne olur onları yapmaya çalışıyorum.Haliyle bilende yazıyor bilmeyen de her kafadan ir ses çıkıyor. Sizin gibi tecrübem olmadığı için daha önceden deneme fırsatım olmadı.
Siz faydasını gördüm dediniz bakalım blog tanıtımının ne kadar faydası olur

Valla ben 2008'den beri internet işleriyle uğraşıyorum. Siteyi açınca 1 ay sonra backlink alın falan olayını ilk kez duydum, kim söylediyse güzel sallamış dediğim gibi..

Büyük ihtimalle onların söylemek istediği şey şu; backlink hizmeti almak için 1 ay bekleyin diyor. Bu doğru olabilir ama Sosyal Medya tamamen doğal ve organik backlinktir ve hiçbir zaman hiçbir zararı da olmaz, erkeni veya 1 ay sonrası yok bunun. Sosyal Medya hariç backlinklerin hepsi de çar çöp şeyler açıkçası hiçbir faydası yok. Gidiyorlar çar çöp sitelerde yorumlara sitenizi yazıyorlar veya çar çöp sitelere üye olup profil backlinki veriyorlar veya yine çar çöp forumlarda/bloglarda tanıtım konusu açıyorlar. Bunlar aslında faydadan çok zarar sağlıyor.

Kaliteli Backlink nedir?

A veya B kalite diyeceğimiz, TR Alexa sırası -10.000 (ne kadar düşük o kadar iyi) olan bir Blog/Haber sitesinden alacağınız; kaliteli ve özgün olan (ortalama 300-500 kelimelik ve 2-3 adet anahtar kelime linki verilen) tanıtım yazısıdır.

Bunun dışında da kaliteli Sosyal Medya platformlarında verilen Backlinkler iyidir.

Forum olur mu?

Evet forum olur ama WMAraci gibi kaliteli ve büyük forumlardan gelmesi gerekiyor. Çar çöp forumlardan uzak durun.

Backlink backlintir yaa nolcak?

Hayır, bu eskidendi. Artık herkes bu 'backlink' olayını çözdü ve herkes her yerden backlink alır oldu. Google da bu ayrımı yapmak için sadece kaliteli Backlinklere önem veriyor.

peki Link takas?

Link takas hakkında çok fazla söylenti var ve benim de kesin bir bilgim yok, yapmadım ve yapmayı da düşünmüyorum.

NOT: Yerli filmleri eklemenizi pek tavsiye etmem çünkü çok fazla telif atıyorlar ancak siz bilirsiniz.

Medium

• Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dj&Producer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
link takas bence de pek olumlu birşey gibi gelmiyor.peki hocam ikimiz de film sitesindeyiz anahtar kelime olayını nasıl yapmamı önerirsiniz.Mesela makale yazıyor olsak o iş kolay makalenin içine yedirebilirsiniz ama bu olay film sitesinde nasıl olmalı yada siz nasıl hallediyorsunuz ?

• Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)
Özgün olmak çok önemli, film özetlerini alırken modifiye ede ede yazın. Özellikle kendi izlediğiniz filmleri, kendi aklınızdan özet olarak yazın. Böylece özgün bir makale girmiş gibi olacaksınız ve sıralama yükselecek.

Özetin sonuna veya başına 'Avengers izle, 720p izle' gibi bir şeyler ekleyebilirsiniz.

anahtar kelimeleri sizin belirlemeniz lazım. Örneğin ben '720p izle' ve 'altyazılı izle' ve '1080p izle' kelimelerine yöneliyorum.

Avengers izle, 720p izle, Altyazılı izle, 1080p izle

gibi bir title/descrp. koyuyorum bu sebeple..
J4N

kişi bu mesajı beğendi.

Medium

• Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dj&Producer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
çok sağolun hocam bilgiler için teşekkür ederim başarılar :)
gfo

kişi bu mesajı beğendi.

mchtdmn mchtdmn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Boş İşler Müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 303
  • Beğeniler 53 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
hocam film sektöründe tema en önemli şey 123weqwe.com ile bile sıralamaya girersiniz temanız benim için çok karışık ve renkli geldi daha sade bir tema kullanılabilir.
J4N

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al