wmaraci reklam

Yorumla.online - Online Yorum Dayanışma Havuzu

58 Mesajlar 6.327 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Loving adlı üyeden alıntı

Güzel proje hoşuma gitti tutarsa wareze düşürürler hocam o yüzden tekel olmak adına bir çok öenmli adımı atıyor ol elinden geldiğince hızlı şekilde.

Benim yazdığım sistemi kim nasıl wareze düşürebilir onu anlamadım :) Hemen hemen her gün en az 1 tane yeni güncelleme yazıyorum.

Şu anda 1 güncellemeyi daha tamamladım, birazdan konu içerisinde paylaşacağım.
Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

Loving Loving instagram hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 220 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Adam yazılımcıysa dilediği dilde sistemi kazak örer gibi ince işçilikle mantığı kavrayarak kodlayamaz mı? Bunuda diler satar dileriz wareze düşürür mantığı ile yazdım diyelim.

Eee yiğidi öldür hakkınıda verrr :) Güzele güzel .. elinize sağlık.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Loving adlı üyeden alıntı

Adam yazılımcıysa dilediği dilde sistemi kazak örer gibi ince işçilikle mantığı kavrayarak kodlayamaz mı? Bunuda diler satar dileriz wareze düşürür mantığı ile yazdım diyelim.

Eee yiğidi öldür hakkınıda verrr :) Güzele güzel .. elinize sağlık.

Eğer o kadar boş vakti var ise o güzel yeteneklerini başka projeler yazarak geçirebilir bu onun için hem maddi hem manevi gelişim olur. Ben dünyada 1 ilki gerçekleştirmedim. Benim projemden öncede bu proje yapıldı ve benden sonrada yapılacak.

Tek amacım var daima kendini güncel tutan ve her zaman tercih edilen bir platform olma yolunda ilerliyorum.

1 Projenin dağıtılması wareze düşürülmesi o projeye zarar vermez aksine güçlendirir. Taklitler daima asıllarını yaşatır.

1 yeni güncelleme hakkında bilgi vermek istiyorum..

16.04.2017 - Güncelleme
Dilediğiniz gibi filtreleyin!

Daha fazla bilgi almak için linki ziyaret edebilirsiniz.
https://yorumla.online/dilediginiz-gibi-filtreleyin/

Hayırlı hafta sonları dilerim.
Loving

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

QcX QcX Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 8, (%63)
bu rada gökhan bey bişey daha gördüm altın kazanıpta tl olarak satabiliyormuşuz bunun aslı nedir
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
sisteme üye oldum. destek vereceğimi kullanacağımı daha önce belirtmiştim fakat anca kayıt olabilme fırsatını yakaladım aktif olarak kullanacağım. teşekkürler
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

systemhack systemhack www.batuhankilinc.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 33 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Güzel duruyor, kayıt oldum maili bekliyorum. Başarılar :)

Ekleme: Mail halen gelmedi ben de diğer mail adresimle kayıt oldum bu sefer mail geldi 2 yorum yaptım bir anda yeniden giriş yapınız dedi giriş yapmaya çalıştığımda hesap bulunamadı, aynı ip olduğu için hesaplarım silindi herhalde. Neyse iyi çalışmalar, mail sistemini biraz düzeltmeniz gerekiyor hotmail'e mail gelmedi dakikalarca beklediğim halde. Kolay gelsin.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

www.batuhankilinc.com Kişisel blogum

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Yorum yaptığım halde yorum yapılmamış diye rapor edilmiştim. Bence haksız rapor edenleri inceleyiniz.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

QcX adlı üyeden alıntı

bu rada gökhan bey bişey daha gördüm altın kazanıpta tl olarak satabiliyormuşuz bunun aslı nedir

Şu an böyle bir sistem aktif değil, yakın zaman içerisinde partnerlik başvurularını açacağım lütfen facebook sayfasını takipte kalın.

SuatGülten adlı üyeden alıntı

sisteme üye oldum. destek vereceğimi kullanacağımı daha önce belirtmiştim fakat anca kayıt olabilme fırsatını yakaladım aktif olarak kullanacağım. teşekkürler

Çok teşekkür ederim, umarım faydasını fazlası ile görürsünüz.

systemhack adlı üyeden alıntı

Güzel duruyor, kayıt oldum maili bekliyorum. Başarılar :)

Ekleme: Mail halen gelmedi ben de diğer mail adresimle kayıt oldum bu sefer mail geldi 2 yorum yaptım bir anda yeniden giriş yapınız dedi giriş yapmaya çalıştığımda hesap bulunamadı, aynı ip olduğu için hesaplarım silindi herhalde. Neyse iyi çalışmalar, mail sistemini biraz düzeltmeniz gerekiyor hotmail'e mail gelmedi dakikalarca beklediğim halde. Kolay gelsin.

Mailler bir çok yolu denememe rağmen " SPAM " Klasörüne gidiyor. Bunu giriş ve kayıt ekranında belirtmiştim. Aynı IP üzerinden sadece 1 hesap açabiliyorsunuz, girişlerde sıkıntı şu ana dek olmadı. Yaşadığınız problem yazmış olduğum robotlar kontrolünü yapıyor ve aynı IP üzerinden gelen kayıtları ve girişleri direk siliyorlar. Lütfen tek hesap açın ve tek hesap kullanın. Problemin tekrarı halinde lütfen bildirin ve hemen kontrol edelim. Tavsiye ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Yorum yaptığım halde yorum yapılmamış diye rapor edilmiştim. Bence haksız rapor edenleri inceleyiniz.

Tüm raporlarda ekran resmi olmayanları işleme almıyorum, kanıt ve somut veri olması durumunda işleme alıyorum. Haksız rapor edenlerinde tespiti halinde 1 haftalık banlanma süreleri mevcuttur.

Sistem geliştirmeye devam ediyorum arkadaşlar bugün 2 yeni opsiyonu sizlere sunacağım.

Teşekkürler, saygılarımla.

systemhack systemhack www.batuhankilinc.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 33 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Bence aynı ip adresinden ikinci üye kaydı üye olduktan sonra silinmesi yerine hiç kabul edilmemeli, yapmış olduğum 2 yorum boşa gitti. İyi çalışmalar
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

www.batuhankilinc.com Kişisel blogum

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

systemhack adlı üyeden alıntı

Bence aynı ip adresinden ikinci üye kaydı üye olduktan sonra silinmesi yerine hiç kabul edilmemeli, yapmış olduğum 2 yorum boşa gitti. İyi çalışmalar

Bu kontroller üzerine çalışıyorum. Başınıza gelen şeyin tek problemlisi tabi ki siz değilsiniz fakat bu tarz platformlarda daima tek hesaba teşvik vardır.

Kayıt ekranında, giriş ekranında bir uyarı yazısı vardı onu görmemişsiniz ve problem meydana gelmiş. http://prntscr.com/extnlh

Bu platformda kesinlikle hiç bir şey boşa gitmez. Yeni hesabınızın kullanıcı adını PM'den gönderiniz 2 kredinizi yeni hesaba aktarayım.

Teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al