wmaraci reklam

Yorumlarınızı Bekliyorum

13 Mesajlar 1.456 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DiForce DiForce WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adli Bilişim Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Ecomanya adlı üyeden alıntı

Bir blog okuyucusu olarak, blog sitenize ilk girdiğimde menü kısmı ve içeriklerin konumu gerçekten çok iyi hissettirdi. Anasayfa üzerinde dikkatimi çekebilecek birçok içeriğe denk geldim ve blog siteniz ilgimi çekti. Fakat sitenizin logosunu değiştirirseniz daha hoş olacağını düşünüyorum.

Yeni bir logo çalışması yapılması şart anladığım kadaryla. Tasarımı beğenmenize sevindim. Teşekkür ederim. Umarım diğer sayfalarıda müsait olduğunuz anlarda inceleme fıraatı bulabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Ecomanya Ecomanya Gece, Gündüz, Hayal... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Kamuda Görevli
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı zamanda blogunuz ile alakalı birkaç yorum daha yapmak istiyorum. Footerda yer alan logonuzu kaldırmalısınız. Footer bölümündeki menünün düzenini bozmakla birlikte, oldukça kötü görünüyor. Yeni logo eklediğinizde boyutunu şuan bulunan logodan daha küçük yapın bence. Ayrıca logonun üstünde yer alan menüdeki sosyal medya adresleri gereksiz gibi geldi. Çünkü sayfanın alt kısmında içeriklerin sonunda footerdan hemen önce sosyal medya için bir bölüm konumlandırılmış.

DiForce DiForce WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adli Bilişim Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Ecomanya adlı üyeden alıntı

Bir blog okuyucusu olarak, blog sitenize ilk girdiğimde menü kısmı ve içeriklerin konumu gerçekten çok iyi hissettirdi. Anasayfa üzerinde dikkatimi çekebilecek birçok içeriğe denk geldim ve blog siteniz ilgimi çekti. Fakat sitenizin logosunu değiştirirseniz daha hoş olacağını düşünüyorum.

Aslında aşağıdaki logo sadece bir logo değil küçük bir hediye gibi tıkladığınızda size iltifat eden bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Normali farklıydı ben logoyu koymayı uygun gördüm.
Header üstündeki aosyal medya bağlantılarını bilerek koydum ama kaldırılabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al