wmaraci reklam

YTplus.net Youtuber Destek Platformu

4 Mesajlar 664 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

umitakkalay umitakkalay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
YTplus.net platformunda neler var ?

• Video ve Fikir Bulucu

• Youtube Seo Analiz

• Mp3 Dönüştürücü

• Url Kısaltma

• Online Photoshop

• Çekiliş

Video ve Fikir Bulucu
Video fikri mi arıyorsun ? Video çekeceksin ama bir türlü konuyu belirleyemiyormusun ? Yeni video fikirlerine mi ihtiyacın var ? Bunların hepsinin sonunu getiriyoruz. Video ve fikir bulucu ile kelime araması yaparak çeşitli platformlardan sonuçlar bulup inceleyerek yeni video fikirleri üretiyorsunuz.

Sistemin detaylı çalışma şeklini öğrenmek için web site üzerindeki anlatım makalesini inceleyebilirsiniz.

Youtube Seo Analiz
Benim izlenmem neden düşük diye mızmızlanmaya gerek yok seo yap seninde izlenmen katlansın. Rakiplerinizin seo analizini yaparak bilgi sahibi olun ve videolarınıza seo yapmaya başlayın.

Sistemin detaylı çalışma şeklini öğrenmek için web site üzerindeki anlatım makalesini inceleyebilirsiniz.

Mp3 Dönüştürücü
Müzikleri yorumlarda yada internette aramaya son. Video linkini yapıştır mp3 olarak indirsin.

Url Kısaltma

Videoların altına eski videolarınızın linkini koyarken çok mu uzun gözüküyor ? İnsanların okuma oranlarını mı düşürüyor ? Linkleri kısalt tüm sorunlar ortadan kalksın.

Not: Kısalttığınız linklerde ziyaretçilerinizin karşısına hiçbir zaman reklam çıkmamaktadır. Direk belirttiğiniz linke giderek videosunu izleyebilir yada sosyal medya hesabınızı takip edebilir.

Online Photoshop

Photoshop bilgin yok mu ? Birinin seni bu konuda yönlendirmesi mi gerekiyor ? O zaman online photoshop'u kullanarak videolarına görsel üretebilirsin. Üstelik türkçe ve kolay yönetilebilir.

Çekiliş
Youtube'de çekiliş yapmak istiyorsun ama nasıl yapacağını bilmiyorsun. O zaman çekiliş sistemini kullan listeyi yaz ve çekilişi gerçekleştir. Canlı videosunu çekmeyi unutma inanmazlar sonra

Not: Şuan için bazı sayfalar hariç mobil sürüm desteği yoktur. Zamanla tüm sayfalar mobil sürüm destekli olacaktır.

Sistem istekleriniz doğrultusunda geliştirilmeye devam edecektir.

YTplus.net Youtuber Destek Platformu

http://www.etkisizeleman.com
wmaraci
reklam

OznCan OznCan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 448
  • Beğeniler 87 / 62
  • Ticaret 16, (%100)
Satmayı düşünürseniz fiyat için pm atabilirsiniz :)
umitakkalay

kişi bu mesajı beğendi.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Tasarım iyi olmuş :) Başarılar dilerim.
umitakkalay

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

umitakkalay umitakkalay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım iyi olmuş Başarılar dilerim.

Teşekkür ederim Furkan Kardeşim sağolasın.

http://www.etkisizeleman.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al