wmaraci reklam
lidertakipci

Zayıflamak ve Kilo Vermek İsteyenlere..

3 Mesajlar 441 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba wmaraci üyeleri. Bugün sizlere yazın açtığım bir site olan diyetliyiz.com u tanıtacağım. Lise dönemini ve üniversitenin ilk yıllarını kilolu biri olarak geçiren ben, tam 4 ayda 22 kilo verince, benim gibi pek çok kişinin de kilo sorunu olduğunu bildiğim ve gördüğüm için böyle bir site açmaya karar verdim.

Sitenin adresi: http://www.diyetliyiz.com

Site içeriği: Güncel diyet programları, ünlü diyetleri, zayıflama yöntemleri, egzersiz ve sporlar, diyet yemek tarifleri, ideal kilo hesaplama vb. içeriklerden oluşmaktadır.

Siz değerli üyelerden yorumlarınızı bekliyorum. Olumlu, olumsuz her türlü yoruma açığım arkadaşlar. Hepinize teşekkürler ;)

wmaraci
reklam

zenep85 zenep85 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek Bilgisayarcı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bence zayıflamak ilk önce beyinde başlar daha sonra ağızda biter yani az yiyerek bu tarz şeylere uyarak zayıflayan insanları görmedim;)

https://www.markalardan.com/

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Görmedim diyorsunuz fakat ben bu şekilde zayıfladım :) Bloğumda kendi zayıflama hikayemi de anlattım. Zaten dediğiniz gibi bu işin %50sinin beyinde bittiğini ve istikrar gerektiren bir durum olduğunu belirttim. Pek çok kişiyi o konu sayesinde teşvik ettiğimi düşünüyorum. Çünkü özellikle o konudan çok olumlu geri dönüşler alıyorum. 8 kilo veren 12 kilo veren vs vs.. bende memnun oluyorum insanların hayatlarını değiştirmesine yardımcı olduğum için :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al