ZEKAMAK 2015 yılında 300 m2 alanda üretime ve gelişime başlamıştır. Fabrikamız teknolojik cihazları ve imkanları kullanarak kaliteli işçilik ve mükemmeliyetçiliği benimsemiştir yaptığımız işi kaliteye ve başarıya taşıyan genç, dinamik, deneyimli personellerimiz ile kendi sektöründe sizlere hizmet vermektedir.

2022 Yılı sonu itibariyle işletmemiz 500 m² kapalı alan da 15 çalışanı ile sektöründeki firmalara, şirketlere, belediyelere tohum ekme makinası, viyole tohum ekme makinası, viyol doldurma sistemi, vermikulit sulama sistemi,sarımsak ekme makinesi, manuel tohum ekme makinesi, ıspanak, dere otu, marul hasat makinesi, karıştırıcı mikser, saksı dolum makinesi, alanlarında hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Özel Tasarım Makinelerimiz ve Ürünlerimiz;

ZTM Sarımsak Ekme Makinesi

4 makara (Talebe göre 4 - 6 - 8) üzerinde dönen zincir yardımıyla torkunu arkada bulunan şafttan almaktadır. Tohumları içine alarak sarımsak, sarımsak ebatlarına göre yapılan kepçe yardımıyla müşterinin belirlediği en ve Aralık ile ekim yapmaktadır. Hazne yaklaşık 100 kg almaktadır. Altta bulunan 4 adet balta, açtığı kanallara belirlenen ölçülerde sarımsak ürününü ekmektedir.

ZTM-60 Tohum Ekme Makinesi

Tohum haznesine tohumlar doldurulur, uygun vibrasyon ayarı ile tohumlar hareketlendirilir, dijital ekran üzerinden istenilen viyol ayarları seçilir, tohuma uygun iğne grubu ile tohumlar tek tek alınarak istenilen viyol haznesine bırakılır. Tam otomatik makinada her göze ikili veya üçlü tohum atılabilir. Delik çapı kullanılan tohum çaplarına göre değişmektedir. 0,4 mm‘den 1 mm’e kadar delik çapları yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz:

info@zekamak.com

+90 553 745 95 74