wmaraci reklam

Zuzuko Yerli Sosyal Ağ

13 Mesajlar 1.659 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Miguel_Vasquez'i bende takip ediyorum. Çok güzel yazılımlar çıkartıyor. Kendisi has yerli ve milli.

İroni bir yana, çıkarınız için şu yerli ve milli kelimelerini kullanmayın, mide bulandırıyorsunuz.

wmaraci
reklam

MertOkur MertOkur Yazılım & Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek WordPress & WooCommerce
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Hiçbir zaman tutmayacak projelerden bitanesidir. Yanlış yere yönelmişsiniz hocam. Sosyal medya sitelerinin son demi facebook gibi internet siteleridir. İnsanlar sosyal medyayı artık mobil cihazlarda seviyor. Mobil kullanımı arttığı için bu tarz bir siteler açmak yerine mobil uygulamaya yönelebilirdiiz. Yol yakınken dönün derim. Daha önce benzer bir proje geliştirdim ancak ilgi alaka bir zaman sonra düşüyor. Çünkü diğerlerinden farklı birşey sunmuyorsunuz. Bu arada milli olması pek bişeyi değiştirmez. Sonuç olarak farkındalık yok. Birkaç kez buna benzer bir proje gördüm forumlarda yerli yazılım yerli site diye duyurdular ama en fazla 6 ay sonra hepsi kepenk'i indirdi. Bu işin sonu Zaman kaybı ve pişmanlık :( Tabi bunlar size bir önerimdir. Deneyin ki tecrübe edin.

mertokur.com.tr | hello@mertokur.com.tr

mFrkan mFrkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 21 / 52
  • Ticaret 1, (%100)
Bir projenin başarılı olabilmesi için yerli-milli olması gibi özellikleri maalesef yeterli olmuyor. Hatta bununla ilgili zamanında Pardus ekibinde yer alan bir kişinin blog yazısı vardı ancak şuanda bulamadım. Bulursam yazıya eklerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al