Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

1Beğeni
  • 1 Yazan Linuxer

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Sosyal Ağlar

Film siteleri nasıl sosyal medya kullanabiliyorlar?

Okunmamış 16 Mart 2019, 22:12
WMARACI

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ra... De...
Ticaret: 0, 0%
Film sitesi yasadışı bir sektör diye biliyorum, fakat bazı siteler sosyal medya hesaplarını rahatlıkla uzun süreler kullanabiliyorlar. Mesela BU sayfa gibi. Facebookta sayfa oluşturmak için önce profilin olması gerekiyor ve resim kontrolü yapılıyor ve daha sonra sayfa oluşturabiliyorsun ama adamlar rahatlıkla kullanıyorlar. Sizce bunu nasıl yapıyorlar?

Bende facebook gibi mecraları kullanmak istiyorum fakat açıkçası biraz çekiniyorum. Bunun bilmediğim bir yöntemi filan var mı? Yada sayfa sahipleri yurt dışında oldukları için mi böyle rahatlar? Bilgisi olan kardeşlerim bu konuda beni biraz aydınlatırlarsa sevinirim, teşekkürler.
Okunmamış 17 Mart 2019, 00:04
WMARACI

Güncel, arkadaşlar önerileriniz benim için çok önemli, teşekkürler.
Okunmamış 21 Mart 2019, 23:53
WM Aracı

Meslek: Web developer
Ad, Soyad: Or... Bi...
Hocam profilin resimli resimsiz olması hiç önemli değil. Bu arkadaş sayfa oluşturmuş bunda yapılamayacak imkansız adı altında bir şey yok. Facebookta dönen her illegal işi asla kimin yaptığını ortaya çıkaramazsın çünkü facebook egm ile felan ip konum bilgisi paylaşmaz websitelerindeki gibi müdahale edemezler. Sizde açıp bir sayfa yolunuza devam edebilirsiniz. zorlanırsanız pm atın yardımcı olayım
Okunmamış 22 Mart 2019, 18:15
WMARACI

Alıntı:
Bylider Adlı Üyeden Alıntı
Hocam profilin resimli resimsiz olması hiç önemli değil. Bu arkadaş sayfa oluşturmuş bunda yapılamayacak imkansız adı altında bir şey yok. Facebookta dönen her illegal işi asla kimin yaptığını ortaya çıkaramazsın çünkü facebook egm ile felan ip konum bilgisi paylaşmaz websitelerindeki gibi müdahale edemezler. Sizde açıp bir sayfa yolunuza devam edebilirsiniz. zorlanırsanız pm atın yardımcı olayım
Hocam 2 gün önce açtığım facebook hesabı yine incelemeye alınıp kapandı. Facebook sayfa değil benim hesap açmama dahi izin vermiyor. Standart kullanıcı profili oluşturuyorum hemen ardından ben olduğuma dair görsel istiyor, yolluyorum 2 gün sonra hesabın kapatıldı diyor.
Talip68 bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Sosyal Ağlar