wmaraci reklam

Twitter Hesabının Oluşturma Yaşı Nedeniyle Kilitlenmesi

3 Mesajlar 637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ngin Ngin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Twitter hesabımı 13 yaşını doldurmadan önce, yaşımı 1 yıl büyük göstererek açmıştım. Haziran ayında gelen AB güncellemesinden sonra gerçek doğum tarihimi girdim. [Hesabın oluşturulduğu tarih - Doğum tarihi = 13] olmayınca sistem otomatik olarak hesabı kitlemiş oldu.

Ben de kimlik fotoğrafını Twitter destekten gönderdim fakat bir cevap gelmedi. 12 Haziran'da Twitter Support hesabından bu konu hakkında açıklama yapılarak sorunun düzeltileceği söylenmişti.

2-3 hafta önce tekrar destek sayfasından kimliğimi göndermek için girdiğimde yeni bir form geldiğini gördüm. Hesabımı oluşturduğumda 13 yaşından küçüktüm fakat şuan 13 yaşından büyüğüm seçeneğini seçtim gönderdim.

Formu gönderdikten sonra;

Hesabınızın kilidini açabileceğiz ve ilerlememizle ilgili güncellemelerle tekrar iletişime geçeceğiz.

Bir hatırlatma olarak, kullanıcıların Twitter'ı kullanabilmeleri için en az 13 yaşında olmalarını istiyoruz. Hesabınızı, 13 yaşını doldurduktan sonra oluşturduğunuz kullanıcı adınız ve Tweet'leriniz de dahil olmak üzere hesabınızın en önemli bölümlerini geri yüklememize olanak verecek bir teknik çözüm oluşturmaya çalışmak çok zor.

Bir hatırlatma olarak, bu hesap için gönderilen diğer istekler gözden geçirilmeyecektir.

uyarısını aldım.

2 aydır hesabın açılmasını bekliyorum. Sanırım süreç yavaş işliyor, hızlandırmak için izlemem gereken bir yol var mı?

wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Beklemeye devam edeceksiniz. Zaten artık destek, form, e-mail vb bu hesapla ilgili yaptığınız başvuruları görmeyecekler. Filtreye alındınız daha fazla yazmayın diye.

Bazen 1 ay bazen 3 ay sonra dönerler. Bazende hiç dönmezler arada kaynar gider.

Ngin Ngin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
Hermes Anladım, yanıt için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al