wmaraci reklam

Uygulama oluşturman süresiz olarak kısıtlandı.

4 Mesajlar 1.083 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%89)
Facebook'ta bugün hesabım kilitlendi durduk yere. Güvenlik açısından tekrar şifremi değiştirmemi istedi değiştirdim son uygulama ve hareketleri gözden geçirdim ve anasayfaya geldim. Destek Gelen Kutusu'na "Uygulama oluşturman süresiz olarak kısıtlandı." şeklinde mesaj gelmiş Facebook'tan.

Daha önce böyle bir mesaj alan var mı ?

Not: Hesapla alakalı ne developer kısmıyla ne de kendi profilimle alakalı bir değişiklik yapmadım. 2-3 gün önce sadece Google Play'den 8 Ball Pool oyununu indirip Facebook ile giriş yaptım. Onun dışında herhangi bir hareket yapmadım Facebookta.

Neden olur böyle birşey ?

// Acta est fabula
wmaraci
reklam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Hesap Kayıtlarını inceledin mi? uygulamanı değiştirmeye çalışan biri olabilir.

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%89)
Daha önce sitelerim için developers bölümünde açtığım ve sonradan sildiğim uygulamalar vardı. Geçenlerde Facebook hesabımı dondururken bütün uygulamaları silmiştim. Şuan kontrol ettim bugüne kadar açtığım bütün uygulamalar (sildiklerimde dahil) hepsi panelde görünüyor, çok enteresan.

Yaklaşık 9-10 yıl önce oluşturduğum uygulamalar bile görünüyor şuan. Ben onları sileli yıllar olmuştu halbuki.

Ek olarak: itiraz etmek için bir bağlantı vardı gönderilen mesajda. Oradan itiraz ettim ve kimlik fotokopimi istedi, onuda gönderdim. Gönderdikten sonra "Uygulama oluşturman artık kısıtlı değil." şeklinde bir bildirim geldi bu defa.

Kimlikteki adımla Facebook'taki adım aynı değil, nasıl onaylandı şaşırdım :D

// Acta est fabula

• Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 724
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%89)
Demek ki Facebook'ta hata yapabiliyormuş :) böyle bir cevap geldi, itirazıma.

Bugün
Merhaba,

Görünüşe göre hesabınız bir hata sonucu kısıtlanmış. Hesabınıza ve uygulamalarınıza erişim engelini kaldırdık. Bu durumun neden olduğu rahatsızlık için tüm içtenliğimizle özür dileriz. Uygulamalarınıza erişme konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bu e-postayı yanıtlayın ve hata mesajının ekran görüntüsünü yanıtınıza ekleyerek durumu bize bildirin. Hesabınızın kısıtlanmasının doğrudan bir sonucu olarak herhangi bir uygulamanız kaldırıldıysa, ilgili uygulama kodlarının listesini gönderdiğiniz takdirde onları da tekrar etkinleştirmekten memnuniyet duyacağız. Sizin için yapabileceğimiz başka bir şey varsa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kullanıcılar için olumlu bir deneyim oluşturmaya yönelik çabalarınız için bir kez daha teşekkür ederiz.

Teşekkürler,

// Acta est fabula
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al