wmaraci reklam

Milliyetçi Webmasterler

15 Mesajlar 4.829 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Vatanına,diline,dinine gönül vermiş webmasterlar.

http://wmaraci.com/forum/gruplar/milliyetci-webmasterlar/
CyberLORD vBulletinMasterTR Erhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Conqueror Conqueror Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üni. Öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 29 / 59
  • Ticaret 10, (%100)
Milliyetçi webmasterler mi? Yani bu gruba katılmayanlar milliyetçi olmuyor mu? Vatanını milletini sevmek veya sevdiğini göstermek için ille gösteriş mi yapılması lazım yani? Ben milliyet vatan ve ülke terimlerinin sosyal gruplarda kullanılmasına karşıyım. Bu vatanın her evladı az veya çok milliyetçidir ve milletine bağlıdır. Bunun için grup açıp bakın bunlar milliyetçi webmasterler diğerleri şüpheli mi demek lazım yani? Grup açınca katılmayanları zan altında bırakıyorsunuz
EnesveBlogu cagri isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Conqueror adlı üyeden alıntı

Milliyetçi webmasterler mi? Yani bu gruba katılmayanlar milliyetçi olmuyor mu? Vatanını milletini sevmek veya sevdiğini göstermek için ille gösteriş mi yapılması lazım yani? Ben milliyet vatan ve ülke terimlerinin sosyal gruplarda kullanılmasına karşıyım. Bu vatanın her evladı az veya çok milliyetçidir ve milletine bağlıdır. Bunun için grup açıp bakın bunlar milliyetçi webmasterler diğerleri şüpheli mi demek lazım yani? Grup açınca katılmayanları zan altında bırakıyorsunuz

:rolleyes: Doğru söze ne hacet.
Orkunx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Katılırsın katılmazsın senin bileceğin iş.Herkesin ve herşeyin bir grubu var Milliyetçi'lerin niye olmasın.? Biz burda vatan üzerinden rant elde etmeye ve ya herhangi birşey yapmaya çalışmıyoruz.Forumlardaki sosyal grupları bilmeyenlerin sayısı çoktur eminim.İsteyen görüşünü belli etmemek için gelmez,isteyen gelir.Biz kimseyi siyasi görüşüne göre yargılamıyoruz.
CyberLORD RADEMON

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Conqueror Conqueror Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üni. Öğrencisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 29 / 59
  • Ticaret 10, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Katılırsın katılmazsın senin bileceğin iş.Herkesin ve herşeyin bir grubu var Milliyetçi'lerin niye olmasın.? Biz burda vatan üzerinden rant elde etmeye ve ya herhangi birşey yapmaya çalışmıyoruz.Forumlardaki sosyal grupları bilmeyenlerin sayısı çoktur eminim.İsteyen görüşünü belli etmemek için gelmez,isteyen gelir.Biz kimseyi siyasi görüşüne göre yargılamıyoruz.

Yargılamıyo olabilirsin ama farkındasın veya değilsin bir ikilem çıkartıyorsun ortaya ve istemeden bile olsa insanları zan altında bırakıyorsun artı burası siyaset forumu değil. Son olarak önceki mesajımla kendi görüşümü belirttim neden rahatsız oluyorsunuz bu kadar? Görüşlere neden tahammülümüz yok anlamıyorum.

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Yargılamıyo olabilirsin ama farkındasın veya değilsin bir ikilem çıkartıyorsun ortaya ve istemeden bile olsa insanları zan altında bırakıyorsun artı burası siyaset forumu değil. Son olarak önceki mesajımla kendi görüşümü belirttim neden rahatsız oluyorsunuz bu kadar? Görüşlere neden tahammülümüz yok anlamıyorum.

Öncelikle,Örn : wordpress sevenler grubu var diyelim 50 üyesi var.Fakat bu forum kullanıcılarının %80'i wordpress kullanıyor ve seviyor.Bu demek değildir bunlar wordpress kullanmıyor/sevmiyor.İkinci olarak,biz burda bir parti propagandası yapmıyoruz.Milliyetçi lafının siyasi olarak algılanması bile saçma bence.Üçüncü olarak görüşlere tabiki saygım var.Eleştirilerede daima açığım ve eleştiriler beni mutlu eder.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Wordpress sevenler ile milliyetçilik çok farklı kavramlar.
Ben wordpress sevmiyorum diye bu forumdan bir kişi de çıkıp aa bak wordpress sevmiyor diyemez. Fakat milliyetçilik konulu bir grup açılırsa ve ben katılmazsam bu istemeye istemeye beni zanna sokar, ve paranoyaklaştırır.

Ayrıca wordpress zaten bizim milletimize ait değil.
Milletimize ait bir şey ile karşılaştırsanız daha mantıklı.

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Wordpress sevenler ile milliyetçilik çok farklı kavramlar.
Ben wordpress sevmiyorum diye bu forumdan bir kişi de çıkıp aa bak wordpress sevmiyor diyemez. Fakat milliyetçilik konulu bir grup açılırsa ve ben katılmazsam bu istemeye istemeye beni zanna sokar, ve paranoyaklaştırır.

Ayrıca wordpress zaten bizim milletimize ait değil.
Milletimize ait bir şey ile karşılaştırsanız daha mantıklı.

Kendimi anlatamıyorum galiba.Sosyal gruplarla ilgili örnek verdim.
Demek istediğimi anlamışsınızdır umarım.Yani bir sosyal gruba üye olmak veya olmamak çok önemli değil.Simge şeklinde olması için oluşturuldu.Katılmak katılmamak size kalmış.Katılmadğınız için kimse sizi yargılayamaz.

vBulletinMasterTR vBulletinMasterTR Emre Bartın - Google TR Telefon Onaysız
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO | Bilişim | Elektronik | Özgün Makale - Tanıtım Yazısı Yazarlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Tartışma yaratmaya gerek yok. İsteyen katılır, isteyen katılmaz. O ayrı konu, burada arkadaşımız bir grup açmış ve paylaşmış. Arkadaşımızın içinde hiç bilemeyeceğiniz bir Milliyetçilik duygusu olabilir. Sonuçta her insan farklı yaratılmıştır.

Gruba bende katıldım. Tatsız tartışmaların sona ermesi dileğimle.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Öncelikle,Örn : wordpress sevenler grubu var diyelim 50 üyesi var.Fakat bu forum kullanıcılarının %80'i wordpress kullanıyor ve seviyor.Bu demek değildir bunlar wordpress kullanmıyor/sevmiyor.İkinci olarak,biz burda bir parti propagandası yapmıyoruz.Milliyetçi lafının siyasi olarak algılanması bile saçma bence.Üçüncü olarak görüşlere tabiki saygım var.Eleştirilerede daima açığım ve eleştiriler beni mutlu eder.

Wordpress ile vatan çok farklı şeyler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al