reklam

smm panel

­čĹĹ22.01.2022­čöą WMARACININ NEGAT─░F YORUM ALMAYAN TEK PANEL─░­čöą Aktif T├╝rk Be─čeni 4TL! Takip├ži 3.25TL ! ­čĹĹwww.takipcimsamsun.info !

1. Konuyu Payla┼č
3 Mesajlar 13.301 Okunma

medya bayim

Beytullah Beytullah Sosyal Medya Hizmetleri Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 05.09.2018
  • Ya┼č/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Dan─▒┼čman─▒
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 319
  • Be─čeniler 191 / 82
  • Ticaret 33, (%100)

mail : beytullah@takipcimsamsun.info

[CENTER]­čöą­čöą

turkmedia adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Arkada┼č gayet ilgili ve alakal─▒ birisi. Referans bakiye olarak 10TL att─▒ sistemde kulland─▒m. Sisteminde anl─▒k servisleri ├žok g├╝zel, ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ diliyorum. Sorunumuz oldu ├žok ufak fazlas─▒ ile halletti. Sisteminiz hay─▒rl─▒ olsun.

­čöą­čöą

Wiki adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

S├╝per h─▒zl─▒ sistem 2k +REF

­čöą­čöą

bayimedya adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

guvenilir arkadaslar sikinti yok.

­čöą­čöą

OnurhanKonak adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

An─▒nda gelen referans ─░le kendisine sonuna kadar + ref'im. Hi├ž gecikme ya┼čamadan at─▒ld─▒ te┼čekk├╝r ederim.

­čöą­čöą

seko87 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Merhaba arkada┼člar ilgili ve g├╝venilir bir sat─▒c─▒

­čöą­čöą

gurkaanncgl adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

H─▒zl─▒ ve G├╝venilirdir tavsiye ederim

­čöą­čöą

flinter adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

M├╝kemmel ├žal─▒┼č─▒yor sistem! Elinize sa─čl─▒k.

­čöą­čöą

asd01234 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Ger├žekten ├žok iyi bir site olduk├ža da ilgili te┼čekk├╝r ederim hocam

­čöą­čöą

murateren adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Sistem Gayet g├╝zel ve arkada┼č ├žok ilgili ref al─▒m─▒ndan sonra i┼č al─▒m─▒ devam edicektir.

­čöą­čöą

murateren adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

15 TL lik bakiye al─▒nd─▒ ve an─▒nda takip├ži gonderimi yap─▒ld─▒ te┼čekk├╝r ederim. +Ref

­čöą­čöą

zAkcan adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Beytullahs sa─čolsun gecenin bu saatinde baz─▒ ismini vermek istemedi─čim panellerin yapmad─▒─č─▒n─▒ yap─▒yor sonuna kadar + referans saat farketmiyor s├╝rekli yard─▒m─▒ma yeti┼čiyor.

­čöą­čöą

zizanet adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Uygun paketi se├žti─činizde (ger├ži destek verdi), sonu├žlar─▒ g├╝zel oluyor
Te┼čekk├╝rler @Beytullahs

­čöą­čöą

bdrhnbaran adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Kendisine te┼čekk├╝r ederim yard─▒m sever ilgili ve kaliteli hizmetin tek adresi hi├ž d├╝┼č├╝nmeden al─▒┼čveri┼činizi yap─▒n ­čĹĆ­čśü

­čöą­čöą

MBarisTR adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

4 y─▒ld─▒r forumda ├╝yeyim. Bu g├╝ne kadar tan─▒d─▒─č─▒m en d├╝r├╝st sat─▒c─▒, kalite ve g├╝ven sa├ž─▒yor adeta. K├╝├ž├╝k bir mebla─č ├╝zerinde ticarette bulunduk, 1 saniye bile bekletmedi. ─░┼činin avantaj─▒n─▒ da dezavantaj─▒n─▒ da anlat─▒yor. Gayet d├╝r├╝st, ├žal─▒┼čkan ve i┼č ahlak─▒na sahip birisi. ├çal─▒┼čman─▒z─▒ ├Âneririm.

­čöą­čöą

EmreKafadar adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

takip├žiler h─▒zl─▒ bir sekilde geldi te┼čekk├╝r ederim

­čöą­čöą

tufan659 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Trend topic islemi icin anlast─▒k islemler tam istedigimiz gibi ve en uygun fiyata oldu kendisine tekrardan te┼čekk├╝rler

­čöą­čöą

SametDemir adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

G├Ânderim sa─člad─▒ arkada┼č, te┼čekk├╝r ederim kaliteli userler.

­čöą­čöą

Jequsi adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Arkada┼č ilgili ve sayg─▒l─▒

­čöą­čöą

alirizasert34 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

30 K Sipari┼č ge├žildi zaman─▒nda teslim edildi, Adam Gibi Adam Sistem ├çok G├╝zel fiyatlar ├çok ─░yi Ger├žekten ├çal─▒┼čaca─č─▒n─▒z m├╝kemmel Bir Arkada┼č Pi┼čman Olmazs─▒n─▒z Ve S├╝rekli ├çal─▒┼čaca─č─▒n─▒z biri ger├žekten iyi ├žal─▒┼čmalar

­čöą­čöą

turkeyLegend adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

50k siparis ge├žildi 24 saat i├žinde teslim edece─čini s├Âyledi sa─čolsun daha k─▒sa s├╝rede teslim etti. Birde piyasaya g├Âre ├žok uygun +

­čöą­čöą

orhnbkts55 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

H─▒zl─▒ ve g├╝venilir. Samimiyet te g├╝zel eline sa─čl─▒k

­čöą­čöą

orhnbkts55 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Api hizmeti sa─čl─▒yor ve bende api hizmetinden yararlan─▒yorum sa─čl─▒kl─▒ ├Âneririm

­čöą­čöą

mdtasarim adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░lgisinden ├žok memnun kald─▒m, hizmeti iyi

­čöą­čöą

DOGANYUSUF adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

servisler denendi gayet iyi te┼čekk├╝rler :)

­čöą­čöą

N0k4 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Arkada┼čla 27 ekimde ├žal─▒┼čmaya ba┼člad─▒m arkada┼č ├žok g├╝venilir ├žok ilgili birisi sa─čolsun ne zaman ihtiyac─▒m─▒z olsa an─▒nda cevap veriyor. Panel i├žinse s├Âylenecek bir┼čey yok piyasadaki ├žo─ču paneli siler atar o derece kaliteli bir panele sahip. B├Âyle devam edece─čini umuyorum ve in┼čallah uzun bir zaman ├žal─▒┼č─▒r─▒z kendisiyle :)

­čöą­čöą

Rednoize adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

20.000 takip├ži sat─▒n al─▒nd─▒ ekstra g├╝zelli─či de ├žok oldu sa─čolsun :)

­čöą­čöą

Hasansarraf68 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Arkadaslar beytullah hocamn panel gercekten hizli ve samimi bir arkadas. Siddetle tavsiye edebilirim

­čöą­čöą

Karatius adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

fb sayfa be─čenisi al─▒nd─▒ di─čer pek sitede canl─▒ destek ve bakiye tan─▒mlama gibi 20 25 dakika s├╝ren i┼či 5 dakikada tamamlam─▒┼čt─▒r.

­čöą­čöą

ogzcnr adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Takip├ži al─▒nd─▒ fazlas─▒yla g├Ânderdi sa─čolsun g├╝venilir hizmet

­čöą­čöą

sibelceliker adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

sitede ├žoluk ├žocukla u─čra┼čmay─▒n derim.ne istedi─činizi d├╝zg├╝n ┼čekilde anlat─▒n o yaps─▒n.efendi bir arkada┼čt─▒r. abidik kubidik tutarlarda 3,5 in laf─▒n─▒ yapmaz.i┼čin ├╝cretini s├Âyler yapar sizde ├Âdersiniz.ben g├╝vendi─čim i├žin ├Âdemesini ├Ânceden yapt─▒m.Bir an ├Ânce i┼č ├ž├Âz├╝ls├╝n istiyorum.elimde daha ├žok proje var.enerji ve vakit kayb─▒ ya┼čamay─▒n.

­čöą­čöą

aymedya adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Piyasada denk geldi─čim en sa─člam ki┼čilerden biri kendisi, hi├žbir ┼čekilde sorun ya┼čaman─▒za izin vermiyor d├╝n gece de saat 2 ye kadar destek sa─člad─▒ kendileri. Hi├ž stres ya┼čamadan, s─▒k─▒nt─▒ ├žekmeden ├žal─▒┼čmak istiyorsan─▒z kesinlikle tercih etmelisiniz.

­čöą­čöą

Cihat├ľzgen adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░lgili arkada┼č. 1k takipci hediye etti. Kendisiyle yak─▒nda ├žal─▒┼čaca─č─▒z.

­čöą­čöą

OncuTECH adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

sistemi cok h─▒zl─▒ test ─▒c─▒n 2k ald─▒m 1 dk dolmadan tamamland─▒ gercekten ─▒s─▒yle alakal─▒ vu guven─▒l─▒r b─▒r─▒ uzun y─▒llar ─▒s yapmak d─▒leg─▒yle basar─▒lar d─▒ler─▒m, 4 gundur ugraslar─▒m─▒n ve kurumedya.com dan sonra ─▒lac g─▒b─▒ geld─▒
ileti┼čim 10 numara herhang─▒ b─▒r s─▒k─▒nt─▒ ve sorunuzda whatsapp dan yaz─▒p an─▒nda cvp alab─▒l─▒yorsunuz , i┼člemleri gercekten cok h─▒zl─▒ 10 dk i├žinde i┼člem ba┼člad─▒ ve fiyatlar─▒da cok uygun bence denemel─▒s─▒n─▒z

­čöą­čöą

menesakyz adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Referans al─▒nm─▒┼čt─▒r h─▒zl─▒ca g├Ânderdi arkada┼č te┼čekk├╝rler

­čöą­čöą

Siberdan─▒┼čmanl─▒k adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Tek kelimeyle harika bir i┼č ba┼čard─▒ bir ka├ž ki┼či ile g├Âr├╝┼čt├╝m yapamad─▒lar karde┼čim sa─čolsun 5 dakikada halletti eline sa─čl─▒k

­čöą­čöą

mcanaslantas adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Yurtd─▒┼č─▒nda ya┼čad─▒─č─▒m i├žin ya┼čad─▒─č─▒m SMS sorununu ├ž├Âzd├╝k. 10 dakika i├žinde istedi─čim paket aktif oldu. g├╝venilir ve ilgili te┼čekk├╝r ederim

­čöą­čöą

noktapanel adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Bundan h─▒zl─▒s─▒ mezarda san─▒rsam :)... m├╝kemmel

­čöą­čöą

Hermes adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Sistemi test ettim. Gayet d├╝zg├╝n ve h─▒zl─▒ bir sistem.

­čöą­čöą

Hulusi4212 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Deneme ama├žl─▒ 5000 takip├ži al─▒nd─▒. Ortalama 2 3 dakika i├žinde b├╝t├╝n takip├žiler geldi. Ayr─▒ca arkada┼č ├žok ilgili WhatsApp dan saniyesinde cevap veriyor. Herkese tavsiye ederim.

­čöą­čöą

aosmanergen adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

H─▒zl─▒ servis. Te┼čekk├╝rler :)

­čöą­čöą

serrrcan adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Hizmetiniz i├žin te┼č┼čekk├╝r ederim sisteminiz gayet h─▒zl─▒ ve stabil ├žok memnun kald─▒m :)

­čöą­čöą

hdfilmx adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Bundan daha iyisi olamaz san─▒rsam t├╝m ├žabalar─▒n ve desteklerin i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim s├╝rekli ├žal─▒┼čmak dile─či ile, fiyatlar─▒nda gayet mak├╝l ve ba┼čar─▒l─▒ in┼čallah beraber ├žal─▒┼č─▒r─▒z. Herkese ├Âneririm.

­čöą­čöą

Medyakoala adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

2 haftad─▒r beraber ├žal─▒┼č─▒yoruz beyttullah ile
api ├žekiyorum sitesinden nezaman yazsam an─▒nda cevap veriyor
├╝┼čenmeden te┼čekk├╝r ederim

­čöą­čöą

yelden adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

instagram takip├ži ald─▒nd─▒ yar─▒m saatten az bir s├╝rede takip├ži g├Ânderimi yapt─▒ ilgili bir arkada┼č.
@besiciftligi

­čöą­čöą

saul adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░nsanlarla birebir ve samimi ileti┼čime ge├žen bir y├Âneticiye sahip umar─▒m daha ├žok i┼čbirli─či i├žinde oluruz ba┼čar─▒l─▒

­čöą­čöą

mahmutbey adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Tekrar bakiye y├╝kledim, ilgili alakal─▒ tavsiye edilir.

­čöą­čöą

sosyaldoktorum adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Oto be─čenileri g├╝zel ├žal─▒┼č─▒yor ilgili birisi ├Ânce denedim be─čendim ┼čimdi s├╝rekli ├žal─▒┼čaca─č─▒z allah─▒n izniyle. tavsiye ediyorum Her an ulasilabilir bir insan gece 1bucukta bile konusmuslugumuz var ­čśŐ

­čöą­čöą

realtyavrupa adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

yak─▒nda ileti┼čim kurucam te┼čekk├╝rler

­čöą­čöą

GrafikLazim adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

youtube abone hizmeti al─▒nd─▒. teslim bekleniyor

­čöą­čöą

bozkurtoguz23 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Servisler on numara 17 a─čustos anl─▒k 3 ayr─▒ hesaba 10k att─▒m 1 saat i├žinde geldi piyasaya g├Âre de uygun fiyat . Kefilim :)

­čöą­čöą

scartz adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░┼činin ehli, adam gibi adam bu tarz smm panel sahipleri oldu─ču s├╝rece bu i┼čler kolay kolay y─▒k─▒lmaz. ─░┼čini bilen, ticaret olgusunu da iyi bilen birisi. Hay─▒rl─▒ i┼čler dilerim.

­čöą­čöą

AZRaeLeM adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Hizmet al─▒nd─▒. ├çok anlay─▒┼čl─▒ ve g├╝venilir birisi. Te┼čekk├╝r ediyorum.

­čöą­čöą

werfection adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Ger├žekten alakal─▒ ve ilgili bir problem oldu─čun da direk sizinle ilgileniyor. Ba┼čar─▒lar─▒n─▒z─▒n devam─▒n─▒ dilerim.

­čöą­čöą

acabuco adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

yakin zamanda calismaya basladik kendisiyle, ilgili ve alakadar bir dostumuz oldu, basarilar diliyorum kendisine

­čöą­čöą

desire34 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Super ya an─▒nda t├╝m sorunlari ├ž├Âzd├╝.sorunlu olan benim bu arada sistemi kullanmay─▒ bilmedigim i├žin yanl─▒┼č yerlere basm─▒┼č─▒m. Sitelerde birini ├Âvece─čim akl─▒ma gelmezdi :))) sonuna kadar g├╝venebilirsiniz. Adim ad─▒m whatsappta ne yapacagimi tarif etti .te┼čekk├╝r ederim delikanl─▒. .

­čöą­čöą

marvin adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

gayet ilgili bir arkada┼č... tavsiye olunur...

­čöą­čöą

medyadigital adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Kendisi i┼činin ehlidir g├╝zel bir ├žal─▒┼čma y├╝r├╝tt├╝k beraber hocam─▒z ├Âz├╝nde ve s├Âz├╝nde dir.

Te┼čekk├╝rler diliyorum Beytullah hocam :)

­čöą­čöą

myilmazweb adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Hizmet sat─▒nalmalar─▒nda en ├Ânemli ┼čey sat─▒┼č sonras─▒ destek. Bu noktada ├žok iyi ve ilgili ben memnun kald─▒m

­čöą­čöą

keremgvnltun2 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Adam i┼činin uzmani en ufak sorunda ileti┼čime ge├žince yard─▒mc─▒ oldu ­čśé

­čöą­čöą

KamilHanci adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Piyasadaki en uygun fiyatl─▒ ve h─▒z─▒ ile beni ┼ča┼č─▒rtt─▒. Ger├žekten emek verilmi┼č bir panel. Yar─▒ yolda kalmak istemiyorsan─▒z takipcimsamsun panelini kullan─▒n. Ayr─▒ca hocama deste─či i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim. Ger├žekten ilgili ve ba┼čar─▒l─▒ biri.

­čöą­čöą

BLuETRoY adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

100 tl lik bakiye y├╝klendi, an─▒nda %10 bonus u y├╝kledi.
Te┼čekk├╝rler

­čöą­čöą

TakipDeposu adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Hay─▒rl─▒ sat─▒┼člar karde┼čim :) g├╝venilir adres.

­čöą­čöą

Umur09 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Beytullah h─▒zl─▒ d├Ân├╝┼č ve jestiniz i├žin te┼čekk├╝r ederim. :)

­čöą­čöą

takipcenneti adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

500TL bakiye y├╝klendi 100TL bonus an─▒nda al─▒nd─▒. Sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor servisler gayet iyi.
G├╝venilir arkada┼č. G├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒ ile ticaret yapabilirsiniz.

­čöą­čöą

Lyllenor adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Belki de bu g├╝ne kadar ald─▒─č─▒m en iyi hizmet diyebilirim. ─░lginizden dolay─▒ ayr─▒ca te┼čekk├╝r ediyorum.

­čöą­čöą

dincerdirlik adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

├ľncelikle beytullah beyin ilgi ve alakas─▒na hayran kald─▒m, hizmeti bir harika ilk etapta bende ├žekindim ├ž├╝nk├╝ bu i┼čleri ahlaki ve kural─▒na g├Âre yapmayan bir ├žok ki┼či var kendisiyle uzun mesajla┼čma sonras─▒nda denedi─čim hizmetten ├žok memnun kald─▒m.

─░├žinizde bir teredd├╝t varsa kesinlikle d├╝┼č├╝nmeyin arkada┼člar kendisi en az─▒ndan ALLAH korkusu olan birisi ki bunu tan─▒y─▒nca anlayacaks─▒n─▒z. Ald─▒─č─▒ para sonuna kadar helali ho┼č olsun RABB─░M TUTTU─×UNU ALTIN ETS─░N.

Beytullah bey'e ├žok ├žok te┼čekk├╝rlerimi sunar─▒m.

­čöą­čöą

Cals adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Kendisiyle wmaraci ├╝zerinden tan─▒┼čt─▒k ve birlikte ├žal─▒┼č─▒yoruz. Beytullah bey g├╝venilir, tecr├╝beli, h─▒zl─▒ ve ilgili. G├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒yla ├žal─▒┼čabilirsiniz. Kendisinin ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ temenni eder iyi ├žal─▒┼čmalar dilerim :)

­čöą­čöą

Rkbyr adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Bu tarz i┼člemlerde g├╝ven konusunda inan─▒lmaz ├žekiniyorum. fakat kendisi inan─▒lmaz yard─▒mc─▒ ve g├╝venilir. ilk kez ├žal─▒┼čt─▒m. herkese tavsiye ederim. kendisi sizin i├žin uygun paketleri vs. her ┼čeyi ├Âneriyor ve yard─▒mc─▒ oluyor. ─░lgisinden dolay─▒ ayr─▒ca te┼čekk├╝r ediyorum. G├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒ ile ├žal─▒┼čabirsiniz. iyi ├žal─▒┼čmalar diliyorum.

­čöą­čöą

aispowrev adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Beytullah 50TL ├ľDEME YAPILDI,BAK─░YEYE HEMEN AKTARILDI. SORUNSUZ ─░┼×LEMLER YAPILIYOR. G├ťVEN─░L─░R. TAVS─░YE EDER─░M.

­čöą­čöą

Gencteknoloji adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

takipci alindi isini d├╝zg├╝n iyi yapan karde┼čim te┼čekk├╝r ederim.

­čöą­čöą

Pandoragiyim adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Merhabalar,
Kendisiyle telefonda g├Âr├╝┼čme sa─člama ┼čans─▒m oldu.
Sa─čolsun ilgili davrand─▒.─░lerleyen zamanlarda umar─▒m iyi yerlere gelir.

­čöą­čöą

ByCrazyBoy adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

%75 gitti demi┼čtim ancak ilk defa bir sayfan─▒n bu kadar ilgili oldu─čunu g├Ârd├╝m sadece sayfadan yaz─▒l─▒ olarak de─čil ayr─▒ca telefonla arad─▒lar. Gitmediklerini g├Ârebilmemiz i├žin tekrar g├Ânderi yap─▒ld─▒ hatta sipari┼čimizden fazlas─▒ g├Ânderildi. Daha ├Ânce ba┼čka yerlerdende hizmet ald─▒k ancak geldiklerinin ertesi g├╝n├╝ veya en fazla 1 hafta sonra neredeyse %60 80 aras─▒ gidiyordu be─čeniler tamam─▒ gitmi┼čti. Bu y├╝zden art─▒k tek tercih edece─čimiz yer buras─▒. Kendilerinin g├Ânderdi─či takip├žiler gitmemi┼č olabilir ba┼čka yerden de daha ├Ânce hizmet alm─▒┼čt─▒k ancak kendi g├Ânderdikleri gitmi┼č varsayarak gitmeyece─čine emin olmam─▒z amac─▒yla sipari┼čimizden fazlas─▒n─▒ g├Ândermeleri b├╝y├╝k bir jest bence :) Ba┼čar─▒lar diliyorum. Ticaret yapt─▒─č─▒n─▒za pi┼čman olmayaca─č─▒n─▒z tek arkada┼č. ┼×imdi sadece g├Ânderilen takip├žilere bakaca─č─▒z birlikte ne kadar─▒ gidiyor diye eminim bundan da olumlu sonu├ž ald─▒ktan sonra burada payla┼č─▒r─▒z tekrar.

­čöą­čöą

aykutavsar adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

10.000 takip├ži kast─▒r─▒ld─▒.Te┼čekk├╝rler.

­čöą­čöą

dimitria adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

2000 takip├ži eklendi . H─▒zl─▒ d├Ân├╝┼č yapmalar─▒ her soruyu ├Âzenle cevaplad─▒klar─▒ i├žin be┼č y─▒ld─▒z te┼čekk├╝rler

­čöą­čöą

kadirtalas adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Tavsiye ederim, g├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒yla ├žal─▒┼čabilirsiniz. Destek konusunda ├žok ba┼čar─▒l─▒ bir panel. ─░┼člemler gayet stabil ve h─▒zl─▒.

­čöą­čöą

Hamdi adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Beytullah arkada┼č─▒mla 10K instagram takip├ži ticaretimiz oldu ├žok ilgili biri sa─čolsun h─▒zl─▒ bir┼čekilde geldi direk telefondan whatsaptan hi├ž ├╝┼čenmeden ilgilendi tebrik ediyorum ba┼čar─▒lar diliyorum.

­čöą­čöą

Teyyare adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Tamamen ├Âzel bir istek yaparak iletti─čim takip├ži i┼člemini, tam olarak belirttikleri s├╝re i├žerisinde teslim ettiler. Her a┼čamada en k├╝├ž├╝k detay hakk─▒nda dahi bilgilendirme yaparak devaml─▒ ileti┼čim sa─člad─▒lar. Memnun kald─▒m.
┼×ahs─▒ma kar┼č─▒ konu┼čma olsun, davran─▒┼č olsun ├žok iyi bir ┼čekilde t├╝m i┼člemleri tane tane olarak belirtip yapt─▒lar ├žok te┼čekk├╝r ederim. Ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ diliyorum :)

­čöą­čöą

Gokensar adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Di─čer forumlardan ve bu forumdan instagram takip├ži al─▒m─▒ i├žin mesajlar─▒ma en h─▒zl─▒ d├Ânen Beytullah bey oldu. Kendisi sipari┼č etti─čim takip├židen fazlas─▒n─▒ g├Ânderdi. Kesinlikle tavsiye edilir.. Allah yolunu a├ž─▒k etsin kral

­čöą­čöą

arda24 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Sistemi denedim ├žok memnun kald─▒m te┼čekk├╝rler.

­čöą­čöą

ProjeHit adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Farkl─▒ paneller kullanan biri olarak s├Âyl├╝yorum, ├žok fazla aktif server se├ženekleri mevcut, nispeten di─čerlerinden de h─▒zl─▒ ├žal─▒┼č─▒yor. ├çok kolay ├╝ye oluyorsunuz siteye, bakiye yat─▒rma i┼člemleri de g├╝venli ve h─▒zl─▒. Arkada┼čla sonradan tan─▒┼čt─▒k ilgisi ve alakas─▒ sizi memnun ediyor.
Hi├ž d├╝┼č├╝nmeden g├╝venle al─▒m yapabilirsiniz, endi┼čeniz olmas─▒n.

­čöą­čöą

AliUzel adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Kullanmaya yeni ba┼člad─▒m, gayet iyi ve h─▒zl─▒ bir hizmet. Herkese tavsiye ederim.

­čöą­čöą

LiDeRoN adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Paket sat─▒n al─▒nd─▒. H─▒zle ve stabil ├žal─▒┼č─▒yor, arkada┼č her t├╝rl├╝ problemde ilgileniyor, destek konusunda s─▒k─▒nt─▒ yok.

­čöą­čöą

bahtiyar35 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

ba┼čar─▒lar─▒n─▒z daimli─čini dilerim. sistem tak─▒r tak─▒r ├žal─▒┼č─▒yor. Te┼čekk├╝rler

­čöą­čöą

AtesBeyaz adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

merhaba ben http://www.okeymekan.com sayfam─▒n kitlesini ├žok g├╝zel yerlere getirdiler te┼čekk├╝r ederim emeklerinize sa─čl─▒k

­čöą­čöą

ricird adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Di─čer sosyal medya ajanslar─▒na nazaran g├╝venle kullanabilirsiniz. #owldig

­čöą­čöą

emreguzel adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Gayet profesyonel ve kaliteli hizmet sa─čl─▒yorlar, g├Ân├╝l rahatl─▒─č─▒ ile tercih edebilirsiniz :)

­čöą­čöą

SerkanERG├ťN adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Hizmetiniz hay─▒rl─▒ olsun, yorumlara bakt─▒m da negatif bir ┼čey yok ­čśŐ sosyal medya ile ba─č─▒m yok yoksa ben de ailenize kat─▒l─▒rd─▒m ­čśŐ bir tek TikTok izliyorum ­čśŐ

­čöą­čöą

Instayusuf adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Arkada┼čla yeni ├žal─▒┼čmaya ba┼člad─▒k ilk g├╝nden ilgili davrand─▒ servis saatlerinde h─▒zl─▒ ve her konuda yard─▒mc─▒ olmaya ├žal─▒┼čan bir arkada┼č g├╝venle al─▒┼čveri┼č yapabilirsiniz ­čÖĆ

­čöą­čöą

halilkayazade adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Gecenin bu saatinde hatal─▒ yapt─▒─č─▒m bir i┼člemi canl─▒ destekden ayn─▒ dk yard─▒mc─▒ olarak hallettiler. ├çok h─▒zl─▒ ve g├╝lery├╝zl├╝ler Bayram hediyesi gibi bir smm paneli herkese tavsiye ederim <3

­čöą­čöą

Neqra adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Yakla┼č─▒k 70 TL de─čerinde al─▒┼čveri┼čimiz oldu. H─▒zl─▒ ve ilgililer kendilerine ├žok te┼čekk├╝r ederim

­čöą­čöą

batuhankirtay adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Bir ├žok panel denedikten sonra uzun s├╝re muhtemelen ├žal─▒┼čaca─č─▒m─▒z bir arkada┼č. Gayet ilgili.

­čöą­čöą

odyolog adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

g├╝nl├╝k 500tl ye varan ticaretimiz ger├žekle┼čiyor 1 numara

­čöą­čöą

sophia adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Yedi─čim sa─člam kaz─▒klardan sonra bu arkada┼ča denk geldim hem ├žok ilgili hem ├žok samimi taahh├╝d├╝n├╝ de en k─▒sa zamanda yerine getirdi sa─čolsun g├╝venle al─▒┼čveri┼č yapabilirsiniz

­čöą­čöą

Animaso adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

S├╝rekli takip├ži sat─▒n al─▒n─▒yor. ├çok ilgili birisi ger├žekten, Kalitesini bozmayan tek adres.

­čöą­čöą

furkankus adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Kendisi y─▒llard─▒r ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m bir arkada┼č─▒m─▒zd─▒r ├žok memnunum i┼čini d├╝r├╝st yap─▒yor s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kt─▒─č─▒nda ilgileniyor an─▒nda geri d├Ân├╝┼č yap─▒yor Allah raz─▒ olsun b├Âyle devam ettik├že herkes kendisinden memnun kal─▒r diye d├╝┼č├╝n├╝yorum fiyatlar da piyasaya g├Âre ├žok uygun

­čöą­čöą

JARSTARU adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

─░lgi alaka s├╝per hizmet g├╝zel s├╝per h─▒zl─▒ en sorunsuzca ├žal─▒┼č─▒lacak bir ki┼či Beytullah bey i┼čin hakk─▒n─▒ veriyor a├ž─▒k ve net. Ben instagram b├╝t├╝n hizmetlerden ├žal─▒┼č─▒yorum sorunsuz kesinlikle tavsiye ederim.

­čöą­čöą

Myadwors adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Tavsiye ederim ger├žekten s├╝per h─▒zl─▒

­čöą­čöą

Asterix adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Yakla┼č─▒k 3 y─▒ld─▒r ├žal─▒┼č─▒yorum s─▒f─▒r sorun ile devam ediyoruz, i┼čine ├Âzeni g├Âsteren her zaman ba┼čar─▒ya ula┼č─▒r.

­čöą­čöą

westal adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Kendisi ile ilk defa ├žal─▒┼čmaya ba┼člad─▒m hi├ž sorun ya┼čamadan s├Âyledi─či saatlerde takip├žiler fazlas─▒yla yollad─▒.
Kaliteli ve i┼čini d├╝zg├╝n yapan bir arkada┼č.
Ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ dilerim

­čöą­čöą

maddog54 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Arkada┼č ger├žekten ilgili sa─čolsun baya yard─▒mc─▒ oldu verdi─čim sipari┼čler h─▒zl─▒ bir ┼čekilde geldi

­čöą­čöą

Onurteker333 adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

├ço─ču paketleri denedim eksiksiz h─▒zl─▒ bir ┼čekilde tamamland─▒. ─░┼čini kaliteli yapan nadir insanlardan kendileri. Gerek arayarak, gerek whatsApp'dan yazarak ├žok yard─▒mc─▒ oldu sa─č olsun. ─░┼č bir yana karde┼č, a─čabey gibi davran─▒yor.. Umar─▒m bu piyasa da ├žok sa─člam yerlere gelirsiniz..

­čöą­čöą

Yaman adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

D├╝zenli olarak ├žal─▒┼č─▒yoruz, her t├╝rl├╝ konuda h─▒zl─▒ ┼čekilde cevap alabilirsiniz. Ma─čduriyet ya┼čatmamak ad─▒na destek ├žok ba┼čar─▒l─▒. Te┼čekk├╝rler.

­čöą­čöą

madensektor adl─▒ ├╝yeden al─▒nt─▒

Yakla┼č─▒k 3 ayd─▒r bu paneli kullan─▒yoruz. T├╝m i┼člemler sorunsuz. S├╝rekli g├╝ncelleme ve yenilikler geliyor. Destek talebine 5 dakikada cevap geliyor.
Sorunsuz bir ticaret yap─▒l─▒yor.

­čöą­čöą

[/CENTER]
noktapanel

ki┼či bu mesaj─▒ be─čendi.

medyasosyal

reklam

• ├ťyelik 05.09.2018
  • Ya┼č/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 319
  • Be─čeniler 191 / 82
  • Ticaret 33, (%100)
Konu G├╝ncel..

LoresTantesya LoresTantesya WM Arac─▒ Kullan─▒c─▒
  • ├ťyelik 27.05.2020
  • Ya┼č/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek ├ľ─črenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 25
  • Be─čeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar. 2533 isimli sipari┼činizde ne kadar d├╝┼č├╝┼č ya┼čanabiliyor. Te┼čekk├╝r ederim iyi sat─▒┼člar. :)

• ├ťyelik 05.09.2018
  • Ya┼č/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 319
  • Be─čeniler 191 / 82
  • Ticaret 33, (%100)
LoresTantesya Merhabalar %10 civar─▒ d├╝┼č├╝┼č oluyor, 2 ay onceki att─▒─č─▒m─▒z profilde hala duruyor. 10Bin takip├ži.
LoresTantesya

ki┼či bu mesaj─▒ be─čendi.

wmaraci reklam

wmaraci

wmaraci
Konuyu toplam 1 ki┼či okuyor. (0 kullan─▒c─▒ ve 1 misafir)
Site Ayarlar─▒
  • Tema Se├žene─či
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • ├ľzel Mesaj Al