lostyazilim

5 yıllık Google uzmalığıyla Sosyal medya hesaplarınızı aylık ücret ile yönetir ve geliştirebilirim

4 Mesajlar 686 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Habermark Habermark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Habercilik, Gayrimenkul danışm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Şirketinizin yada kuruluşunuzun sosyal medya hesaplarını Twitter, Instagram,Facebook, Pinterest accountlarını profesyonel şekilde yönetebilir, geliştirebilir ve en önemlisi hedeflediğiniz kitleye ulaşmanızı sağlayacak bütçeli reklamları ayarlayabilirim. Bu şekilde sadece sosyal medya hesaplarından günde 5 10 tane paylaşım yapan bir personelden fazlasını kazanmış olursunuz. Hedef kitle ve kişilerle etkileşimin çok önemli olduğu bu dönemlerde sosyal medya uzmanlığı sadece paylaşım yapmak gibi algılanıyor olabilir. Ama bu durum Google, Yandex, Bing optimizasyonlarının da akılcı bir şekilde kullanılmasıyla daha etkili hale getirilebilir.

Web sitenizin sosyal medyasının güçlenmesi için ne yapıyorum?

1. İlgili hedef kitle ile etkileşim sağlıyorum.

2. Sosyal medya hesaplarının '' organik '' takipçi kazanması için Google, Yandex, Bing arama motorlarını kullanarak çalışmalar gerçekleştiriyorum.

3. Ücretli Facebook, Twitter, Instagram reklamlarınızı profesyonel şekilde, en iyi şekilde hedef kitlenmize ulaşacak şekilde ayarlıyorum.

4. Firmanız yada kuruluşunuz hakkında gerçekleşen güncel gelişmeleri ve yenilikleri, içerikleri en iyi şekilde paylaşıyorum.

5. Hesaplarınızın ilgili sosyal medya platformlarında saygın bir kitleye erişmesine ve mavi tık gri tık şeklinde onayları almasına yardımcı olmaya çalışıyorum. Hesaplarınızı onay alabilecek duruma getiriyorum.

6. İstemeniz durumunda web siteniz mevcut ise buna içerik girecek editör takımınada sahibim. Bunu da hallediyorum.

7. Bağlantım bulunan Google News kayıtlı birçok haber sitesi ile çalışmalar yaparak, ayrıca yine bağlantılı olduğum Twitter ve Facebook fenomen sayfaları, hesapları ile firmanızın sosyal medyasını geliştirmek adına çalışmalar yapıyorum.

ÖNEMLİ NOT: Hizmet bedeli haricinde Twitter, Facebook ve Instagram reklamları ekstra bütçe gerektiren işlemlerdir. Maaş yada hizmet bedeline dahil değildir. Ofiste personel olarak çalışmıyorum, freelance olarak Perpa ticaret merkezinde bulunan ofisim yada kendi evimden bu işlemleri gerçekleştiriyorum. Bu yüzden personel olarak kadro dahil etme durumu söz konusu değildir. Lütfen bunun bilincinde olarak bana ulaşın. İstemeniz halinde İstanbul il sınırları içerisindeyseniz bulunduğunuz yere gelebilir ve neler yapacağımızı çalışama politikamızı sizlere anlatabiliriz. SGK gibi taleplerimiz bulunmamaktadır.

1 Aylık sosyal medya geliştirme ve hesapları yönetme hizmeti bedelim 2.500 TL'dir.

1 Aylık editör destekli sosyal medya geliştirme ve hesapları yönetme bedeli 4000 TL'dir.

iletisim@habermark.com

emreata1987@hotmail.com

Cep numaram ile ulaşmak yada randevu almak isterseniz mesaj yolu ilede ulaşablirsiniz.

Saygılar

www.emreata.com

www.habermark.com

www.ajanshabermark.com

www.habermark.com Türkiye ve Dünya'dan son dakika ve güncel haberler
wmaraci
reklam

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
4000 tl ye en kral sosyal medya hesabını zaten satın alabilir bir insan neden size HER AY 4000 tl versin ki ?

iç mimarlık

Unstopables Unstopables Unstopables WM Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 43 / 54
  • Ticaret 21, (%100)
ya tutarsa :)

serciox serciox İnternet Reklamları Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnternet Reklamları Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
bu fiyata müşteri bulman imkansız. ajanslar daha uygun fiyata yapıyor zaten

Dijital Pazarlama

- Google Ads
- Youtube Ads
- Facebook Ads
- Instagram Ads
- LinkedIn Ads
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al