wmaraci reklam

ChanceMaya Faaliyetlerine Başlıyor

2 Mesajlar 457 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)

"]

[/URL]

Selamlar,

Çalışmalarını yaptığım şirketin yeni ürünü olan kedi kumu ürünü ChanceMaya markası ile toptan ve perakende olarak satışa hazırlanıyor. Bu yolda sosyal medya çalışmasını ve e-ticaret alanında desteklerini ben sağlayacağım.

Uzun zamandır forumda üye olmamın da bir artısı olarak sosyal medya alanların da aktif olan hesap sahipleri ile bir iş birliği yapabileceğimi düşündüğümden böyle bir konu açtım.

Çalışma yapacak hesapların türleri hiç önemli değildir. Sonuç olarak takipçileriniz içinde evcil hayvan bakan üyeleriniz muhakkak vardır. Ondan dolayı herkese yararlı olacağını düşündüğüm bir çalışmayı sizlere sunuyorum.

Çalışmaların karşılığın da ne vereceğimize gelecek olursak, çam ağacından üretimine başladığımız kedi kumu ürünlerinden numune paketi göndereceğiz. Çıkış yönü kedilere yönelik olsa da genel olarak bütün evcil hayvanlar kullanabiliyor olacak.

Ürün özelliklerinden bahsedecek olursak ;

%100 Doğal olarak üretilmektedir.

Kokusuz ve tatsız olduğundan dolayı bulunduğu ortam da rahatsız edici değildir.

Evin istediğiniz herhangi bir alanında rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Evcil hayvanınız ihtiyacını karşılamaya başladığı an kum tepkimeye geçerek topaklanıyor ve bir elek yardımı ile komple boşaltmaktan ziyade sadece kullanılan alanı alarak geri kalanı kapta bırakabiliyorsunuz. ( İsrafı önlemek adına )

WC'ye rahatlıkla atabilirsiniz. Suda kolay çözüldüğünden dolayı herhangi bir tıkanıklık yapmamaktadır.

Herhangi bir yere yapışmaz, veya dağılmaz.

Gibi gibi..

Ürün tamamen Türk sermayesi ile üretilmekte ve yurtdışı pazarını hedef alarak ilerlemektedir. Ülkemizin bu günlerin de böylesine bir yatırımı Türkiye sınırları içerisin de Türk piyasasına kazandırmak gerçekten önemli birşey. Ben bir çalışan olarak değil, vatandaş olarak değerlendiriyorum ve takdir ediyorum.

Sosyal medya hesaplarında bizler ile güzel bir çalışma içerisine girmek isteyen hesap sahipleri varsa konu altından pm talep edebilirler, kendileri ile iletişime geçeceğim.

Sosyal medya hesaplarımız ;

Facebook : facebook.com/chancemayatr
Twitter : twitter.com/chancemayatr
İnstagram : instagram.com/chancemayatr

Dileyen sosyal hesaplar üzerinden de iletişime geçebilir.

Keyifli günler dilerim..

wmaraci
reklam

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Kampanyamıza farklı bir forum üzerinden destek geldi. Huzurlarınızda HAROSA adlı kullanıcıya teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İlgili paylaşım : https://www.facebook.com/654746058045111/posts/990529247800122/

Destek sağlamak isteyen forum üyeleri de aynı görsel ve açıklama metnini kullanarak kampanyamıza destek sağlayabilirler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al