freelance iş ilanları

Kanalın Kralı Youtube Kanalıma Abone Olun

2 Mesajlar 1.698 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

deepsize deepsize KANALIN KRALI Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek idari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar 3 seneyi geçkindir Youtube da yayıncılık yapmaktayım ilk olarak ya herkes açıyor bende bir tane açayım dedim açtım sonra bir video çekeyim dedim çektim derken 2 3 oldu bıraktım bırakma sebebim küfür ve hakaret filtresi oluşturmadığım'dan tabii böyle bir şeyin olduğunu da bilmiyorum önüne gelen sövüyor hakaret ediyordu beni youtube dan o kadar çok soğuttu ki bu tepkiler 2 sene kanal 3 video ile yattı sığır gibi sonra 2 sene den sonra youtube da farklı bir video izlerken kanalım için oluşturduğum içerik stüdyosunun bulunduğu sağ üst köşedeki google+ resmimi gördüm tıkladım ve bütün youtube hikayem buradan sonra yeniden başladı baktım ki 2 sene önce yüklediğim videolarım 3 tane topu topu biri 3 bin kez izlenmiş biri 8 bin diğeri ise 6500 civarı neyse onu geçtim kanal para kazanma özelli açılmış beni büyük bir heyecan kapladı hem yeni yeni videolar çekmem gerek konsept oluşturmam gerek yeni yüz kanal resmi ikon abone ol yazısı introlar outrolar varsayılan yayın yazı düzeni küfür defteri topluluk paylaşımları oynatma lişteler'i bağlantılar derken 900 video olmuş kanalım ama ne hikmetse ulan bu youtube bana mı garezi var anlamadım halen 16000 abonem var

BU BENİM

TÜM VİDEOLARIMIZ

wmaraci
reklam

deepsize deepsize KANALIN KRALI Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek idari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Oynatma listesinin iframe kodunu ekleyemedim bir türlü be

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al