wmaraci reklam

Mad Dog Köpek Eğitim&Rehabilitasyon

2 Mesajlar 650 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ugurx ugurx www.izmirtez.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Mad Dog platformu ilkesel olarak köpek dövüşüne karşıdır. Kuruluş amacı öncelikli olarak dövüştürülen ya da her hangi bir sebeple aşırı şekilde saldırganlık göstermeye alıştırılmış köpeklerin rehabilite edilmesidir.

Mad Dog platformuna hoşgeldiniz. 2019 yılında Köpek Davranış Psikoljisi, Köpek Eğitimi & Rehabilitasyonu konularındaki toplamda 45 yıllık tecrübemizi insanlar ile paylaşmaya karar verdik.
Köpekleriniz için pozitif ve gerçekçi eğitim hizmeti vermeye başlayan yeni bir oluşumuz. Köpek eğitiminin binlerce yıllık evrim süreci göz ardı dilerek yapılamayacağı gerçeğinin bilinciyle Köpek Davranış Psikolojisi üzerine danışmanlık yapıyoruz. Bütün hayvanları çok seven ve köpekler konusunda uzman bir ekibiz. Köpeklerin "insan" olmadıkları gerçeğiyle hareket ediyoruz. Ve ırk ayırt etmeden hepsini eşit derecede seviyoruz. Ayrıca köpek dünyası üzerine bilgilendirici ve özgün içerikler üreterek toplumu bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Öncelikli amacımız ise şiddet görmüş, dövüştürülmüş ve bunun gibi olumsuzluklar ardından psikolojik olarak çökmüş ve köpekleri rehabilite edip topluma geri kazandırmaktır. Bunu yaparken de ümitlerin tükendiği andaki son çar e olmayı hedefliyoruz!

Instagram: https://www.instagram.com/izmirkopekegitimrehab/

Her türlü görüş ve öneriye açığız arkadaşlar. Aldığımız karar doğrultusunda gelirimizin büyük kısmını tekrar sokak hayvanları ve yardıma muhtaç canlılar için projelerde kullanacağız. Şimdilik bilinçlendirici paylaşımlar yaparak başladık.

https://www.mobidictum.com
wmaraci
reklam

petokulu petokulu WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 24.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Köpek Eğitimi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 13 / 24
  • Ticaret 5, (%100)
çok güzel düşünceler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al