wmaraci reklam

Youtube Kanalı Açtım Abone Olmak İsterseniz Çekinmeyin :)

10 Mesajlar 844 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

1bosluk 1bosluk A Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Olurda kimsenin izlemediği youtube kanalımı takip etmek isterseniz, başlangıçtaki bu kanala destek göstermek isterseniz Youtube kanalımın linki: https://www.youtube.com/channel/UCkJxmwR8sJZkYN3x9BntMuQ

yeni site kısmına baktım orda sosyal medya hesapları yoktu bundan dolayı buraya açmaya karar verdim.

SİBER GÜVENLİK TESTİ YAPILIR (ÖNEMLİ BİR ŞEY BULAMAZSAM ÖDEME YAPMAZSINIZ) ÜCRET: 150 TL
wmaraci
reklam

karaman39 karaman39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar / Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Usta youtube kanalın harika ama youtube kapak fotoğrafı ve videodaki fotoğrafları düzene koyarsan yani ilgi çekici fotoğraflar yaparsan güzel izlenir.

Başarılar bu arada.

Kişisel bir bilgisayar, zekamızın bir parçası olarak bize destek olan araçtır. "Steve Jobs"

karaman39 karaman39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar / Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
bide usta video arka plan gelen fon müzikleri kıs çünkü sesini bazen bastırmış fon müzikleri.

Kişisel bir bilgisayar, zekamızın bir parçası olarak bize destek olan araçtır. "Steve Jobs"

• Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

karaman39 adlı üyeden alıntı

Usta youtube kanalın harika ama youtube kapak fotoğrafı ve videodaki fotoğrafları düzene koyarsan yani ilgi çekici fotoğraflar yaparsan güzel izlenir.

Başarılar bu arada.

Önerilerin için teşekkürler. İnan o fotoğrafları ayarlarken bile çok zaman harcıyorum ve kameraya baktığım anlar çok az olduğundan o kareleri tutturmaya çalışırken anca bu kadar oldu. Biraz daha fazla dikkat edeceğim bundan sonra video resimleri için. Youtube kapak fotoğrafınıda değiştiricem bir kaç gün içinde :)

SİBER GÜVENLİK TESTİ YAPILIR (ÖNEMLİ BİR ŞEY BULAMAZSAM ÖDEME YAPMAZSINIZ) ÜCRET: 150 TL
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

karaman39 adlı üyeden alıntı

bide usta video arka plan gelen fon müzikleri kıs çünkü sesini bazen bastırmış fon müzikleri.

Pc den izlerken bir sıkıntı yoktu bugün telefonundan izlerken bende onu farkettim, daha dikkat edeceğim.

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Samimi biri olduğun belli bol şanslar dostum :) birkaç tavsiyem olacak ;

1) Konu içeriği olmayan paylaşımlar yapma, ürettiğin içerek ne ile alakalı ise onunla alakalı etiketleri açıklama kısmında kullanmayı ihmal etme

2)Düzenli içerik üretmeye çalış, youtube senin kaç izlenme vs aldığından ziyade düzenli bir ''İçerik üreticisi'' misin yoksa youtube'u videolarını yükleme-depolama alanı olarak kullanan birisi mi olduğuna dikkat ediyor. Bu yüzden dikkat edersen çoğu içerik üreticisi kanalında ''Her çarşamba 19:00 da'' yeni video veya ''Her gün 19:00' da'' yeni video gibi kendine bir düzen oluşturmuştur.

3) Trafiğin olmadığı alanlarda kendini pazarlamaya çalışma :) Yani kimsenin geçmediği boş sokaklarda kanalının tanıtımını yapamazsın değil mi ? İşte şu sektörün cpm oranı şöyle bu sektörün bgbm si şu kadar bu alana girsem iyi kazanırım diye düşünme. Youtuberların kazancının çoğunu ''ürün yerleştirme'' oluşturur. O yüzden şu anahtar kelime şu kadar kazandırıyor falan bunlara bakma ve hangi anahtar kelimenin aranma hacmi daha yüksek ise o sektör ile alakalı olarak içerik üret.

4)Eğer bütçen varsa belli bir noktaya kadar youtube'da sponsorlu reklama çık (bütçeni en verimli şekilde harcamak için reklam kampanyalarını oluştururken bir uzmana danış, forumda konu açsan illa ki ücretsiz olarak bir gönüllü uzman sana bu konuda yardımcı olacaktır )

Uzun lafın kısası ;

trafiğin yoğun olduğu alanlarda içerik üret,

açıklama kısmında video içeriği ne ile alakalı ise etiket kullanmayı unutma,

video paylaşımlarını haftanın bir günü belli bir saatte veya her gün aynı saatte yapmaya çalış, video paylaşım düzenin olsun yani bu hiç şaşmasın,

ufak bütçelerle bile olsa bir noktaya kadar youtube'da sponsorlu reklama çık

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
hocam yolun acık olsun da marketten aldıgım seyı tadıyorum baslıgı olmamış :)

• Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

KralFx adlı üyeden alıntı

hocam yolun acık olsun da marketten aldıgım seyı tadıyorum baslıgı olmamış :)

Başlığı değiştirdim, teşekkür ederim

• Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

Samimi biri olduğun belli bol şanslar dostum :) birkaç tavsiyem olacak ;

1) Konu içeriği olmayan paylaşımlar yapma, ürettiğin içerek ne ile alakalı ise onunla alakalı etiketleri açıklama kısmında kullanmayı ihmal etme

2)Düzenli içerik üretmeye çalış, youtube senin kaç izlenme vs aldığından ziyade düzenli bir ''İçerik üreticisi'' misin yoksa youtube'u videolarını yükleme-depolama alanı olarak kullanan birisi mi olduğuna dikkat ediyor. Bu yüzden dikkat edersen çoğu içerik üreticisi kanalında ''Her çarşamba 19:00 da'' yeni video veya ''Her gün 19:00' da'' yeni video gibi kendine bir düzen oluşturmuştur.

3) Trafiğin olmadığı alanlarda kendini pazarlamaya çalışma :) Yani kimsenin geçmediği boş sokaklarda kanalının tanıtımını yapamazsın değil mi ? İşte şu sektörün cpm oranı şöyle bu sektörün bgbm si şu kadar bu alana girsem iyi kazanırım diye düşünme. Youtuberların kazancının çoğunu ''ürün yerleştirme'' oluşturur. O yüzden şu anahtar kelime şu kadar kazandırıyor falan bunlara bakma ve hangi anahtar kelimenin aranma hacmi daha yüksek ise o sektör ile alakalı olarak içerik üret.

4)Eğer bütçen varsa belli bir noktaya kadar youtube'da sponsorlu reklama çık (bütçeni en verimli şekilde harcamak için reklam kampanyalarını oluştururken bir uzmana danış, forumda konu açsan illa ki ücretsiz olarak bir gönüllü uzman sana bu konuda yardımcı olacaktır )

Uzun lafın kısası ;

trafiğin yoğun olduğu alanlarda içerik üret,

açıklama kısmında video içeriği ne ile alakalı ise etiket kullanmayı unutma,

video paylaşımlarını haftanın bir günü belli bir saatte veya her gün aynı saatte yapmaya çalış, video paylaşım düzenin olsun yani bu hiç şaşmasın,

ufak bütçelerle bile olsa bir noktaya kadar youtube'da sponsorlu reklama çık

3-4 gündür hergün video atıyorum sanırım :) youtube videolarına baktığım zaman para isteyen videolar çekiyorlar, onlarıda çekme durumum yok açıkçası. Youtubede bir yere kadar reklamla çıkma fikri olabilir gibi geldi. Kendime izlenecek bir alan bulup orda video çekmeyi düşünüyorum şimdi. Öneriniz ve bu kadar detaylı yazdığınız için teşekkürler.
Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Evde çekebileceğim video öneriniz var mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al