wmaraci reklam

Youtube kanalım hakkında tavsiyeler

4 Mesajlar 720 Okunma
wmaraci reklam

ozlemkesifte ozlemkesifte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Ben Özlem Akçin. Yeni bir youtube kanalı açtım ve bu 3. videom. Daha önce r10'da başka bir videomu paylaştım ve sağolsunlar çok yardımcı oldular. Şuan ise wmaracinin youtube videolarım hakkında önerilerini de dinlemek isterim.

Özlem Akçin
https://ozlemkesifte.com/
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Murado Murado WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Toyota Otomotiv
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 36 / 35
  • Ticaret 7, (%100)
Youtube camiasına yeni katılmanıza rağmen video içerikleri ve editleri oldukça başarılı görünüyor. Özellikle drone çekimleri kanala profesyonellik katmış. Yeni kanalların ilgi çekicilik açısından genelde yaptıkları clickbait başlık modülünü deneyebilirsiniz. Onun dışında başlangıç olarak her şey yolunda görünüyor.. Başarılar dilerim..
ozlemkesifte

kişi bu mesajı beğendi.

ozlemkesifte ozlemkesifte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim yorumun için. Saygılar :)
Murado

kişi bu mesajı beğendi.

Özlem Akçin
https://ozlemkesifte.com/

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Web siteniz ile beraber inceledim oldukça güzel bir çalışma olmuş ve eminim ki kanalınız gelişmeye devam edecektir başlangıç biraz sıkıcı gelebilir benim de kanallarım en başta pek izlenmiyordu 1 - 2 ay önce paylaştığım videolar bile bir anda 100 binleri geçti biraz sabır ve emek gerekiyor.
kanalınız için birkaç tavsiyem var etiketlerinizi çok incelemedim ama rekabeti düşük ve çok aranan gezi kelimelirini kullanırsanız izlenmeniz doğru orantıda artacaktır ve yeni kanalların daha hızlı büyüyüp aradaki farkı kapatabilmesi önerilen videolar arasına girebilmesi için daha sık video paylaşması gerekiyor.
Son videonuzun küçük resmi oldukça iyi fakat önceki videolarınız da daha ilgi çekici küçük resim kullanabilirsiniz unutmayın küçük resim ve dikkat çekici başlık sizi tanımayanların ilk göreceğidir tıklamaları için kesinlikle şart.
başarılar dilerim

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al