wmaraci reklam

Youtube paralı mı olacak ?

4 Mesajlar 787 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

abdakgl abdakgl YouTube Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 13, (%100)

Bugün yine Enes Batur ve Deli mi ne atışması başladı bu sefer konu Youtube aboneliği paralı olacak mı
olmayacak mı?

Hiç uzatmadan söyliyeyim şuan kullanmış olduğumuz abonelik paralı olmayacak şuan olduğu gibi devam edecek.
zaten böyle bir şeyin olması mümkün değil fakat yeni gelen özellik ile izleyiciler isterlerse ücret karşılığında
üye olabilecekler bakın abone demiyorum üye olacaklar çünkü bu özelliğin ismi üye abonelik ile hiç bir alakası yok
fakat Abdü sanki şuan kullanmış olduğumuz abonelik sistemi ücretli olacakmış gibi kendinden emin bir şekilde açıklama
yapıyor ve her videosunda bunu dile getirerek insanlardan kanalına abone olmalarını istiyor ama Youtube hiç bir zaman
Abdünün bahsettiği gibi bir yer olmayacak. Gelin şimdi birlikte yeni sistemin nasıl olacağına bakalım. Bunun için
VPN yardımı ile yabancı kanallardan örnek göstereceğim çünkü ülkemiz henüz desteklenen konumlarda değil yani daha
Türkiyeye bu özellik açılmadı. Örneğin Arjantinden 2 kanal Abone ol butonunun yanında Katıl şeklinde yeni bir buton
açılacak ve isteyen ücret ödeyerek buradan üye olabilecek. PewDiePie kanalına bakarsak yine aynı şekilde butonun
aktif olduğunu göreceksiniz fakat VPN'i devre dışı bırakınca bu buton görünmüyor dediğim gibi Türkiyede henüz
bu özellik kullanıma açılmadı. Abdünün gösterdiği bir diğer özellik ise Youtube Premium bu ise tamamen farklı bir olay
ve yıllardır olan bir özellik sadece ismi Youtube RED ti ve Youtube bunu öne çıkarmıyordu artık yeni ismiyle insanlara
tanıtıyor. Burada ise olay şu aylık bir ücret ödeyerek şuan için 17 TL Youtube'u reklamsız bir şekilde
kullanabiliyorsunuz. Videoları indirebiliyorsunuz müzikleri arka planda oynatabiliyorsunuz bu özelliğinde abone olmayla
hiç bir alakası yok. Birde Abdü Twitch örneğini veriyor ve Twitch gibi olacak diyor. Fakat Twitchte yine 2 buton var
takip etme ve abone olma biri ücretli diğeri ücretsiz. İsteyen herhangi bir ücret ödemedende yayınları izleyebiliyor.

Sonuç olarak Youtube abone olma ücretli olmayacak.

wmaraci
reklam

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Youtube Reklam İle Milleti Bezdirecek Buda Alternatif Yollara İtecek Milleti :)
izlesene benim olsa ataga geçerdim şimdi satmıyolarmı ?

gfo gfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO & Content Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)

OTTOMAN1453 adlı üyeden alıntı

Youtube Reklam İle Milleti Bezdirecek Buda Alternatif Yollara İtecek Milleti :)
izlesene benim olsa ataga geçerdim şimdi satmıyolarmı ?

YouTube 'da video izlemek ücretsiz olduğu sürece önüne geçebilecek bir sistem malesef yok.

-- Bu YouTuberları aşırı gerizekalı bulan bir tek ben miyim?

Medium

EfeCetin EfeCetin Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
gfo tek sen değilsin :)
gfo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al