wmaraci reklam

Youtuberlar Buraya

4 Mesajlar 678 Okunma
wmaraci reklam

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Merhaba Arkadaşlar;

You Tube Mart-Nisan-Mayıs derken en son

Şu anda beklemedeki YouTube İş Ortağı Programı başvurularını incelemeye devam ediyoruz. Haziran sonunda değerlendirmeleri tamamlamış olmayı umuyoruz. Sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Demişlerdi hala bir kıpırtı yok belliki you tube bizle kafa bulunuyor. Bunun en büyük sebebi Türkiye ile Amerika arasında yaşanan devletler arası sorunlar göstermelik olarak belli hesapları açtılar ama büyük çoğunluk şuan para kazanmaya kapalı..

Youtube kimse ses çıkarmayınca kefyi yerinde 400 K!lık videom yatıyor dünya kadar gösterim alıyorum 5 kuruş kazanamıyoruz. Verdikleri tarihler yalan dolan..

Youtuberlar toplanalım twitterdan you tube yüklenelim ortak hareket edelim gerekirse Artık Yeter Yerli You Tube istiyoruz diye tag açalım sesimizi duyuralım

Bence oldukça etkili olacaktır birlik olalım aynı anda gündem oluşturalım watsahptan grup oluşturalım belli bir sayı oluşturduğumuzda çalışmaya başlayalım

You tube Türkiyenin gücünü gösterelim

Katılmak isteyenler konunun altına yazabilir

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

wmaraci
reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
İzlesene var yerli youtube olarak bakarsanız olaya. Lütfen yanlış anlamayın amacım konuyu saptırmak falan değil sadece Türk yapımı farklı bir mecra olduğunu söylemek için yazdım.

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
Mesele aslında Türk yapımının yanında You Tubenin Türkiyeye koyduğu ambargoya karşılık vermek siyasi ve devletler arası problemler yüzünden you tube hesaplarını incelemeye aldılar göstermelik bir kaç hesabı açtılar geri kanal tüm hesaplar aylardır beklemede aslında konuyu net olarak anlatabildim diye düşünüyorum ama youtuber olan arkadaşlar konuyu daha iyi anlayacaktır

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

eksiblog eksiblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek HAKKI SAVUNAN
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 10 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İzlesene Kullanıyorum Youtube Kadar Para Kazanıyorum Ve Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı

wmaraci
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al