wmaraci reklam

Böylesine ilk defa denk geldim İnstagram'da

5 Mesajlar 1.035 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar;

İnstagram'da xxx kullanıcı adı boşta diyelim ve bunu fark edip almak istedim.

Kullanıcı adını kaydetmeye çalıştığım da verdiği hata: Sorry, something went wrong creating your account. Please try again soon.

IP adresimden şüphelendim, kullanıcı adını almak için VPN açıp denedim ve tekrar hata verdi. Hesapları açıp açmadığını da kontrol ediyorum hesaplar açılmamış gözüküyor. Dedim ki kendi kendime belki otomatik doğrulamaya düşüyordur bi hesaplara giriş yapayım...

Manzara muazzam.... Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır: http://instagram.com/about/legal/terms/ ve kullanıcı adı çöp olur. Acaba hesabı tekrar açabilir miyiz? :D

wmaraci
reklam

mrtdgdvrn mrtdgdvrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
O kullanici adi daha once alinmis ve banlanmis o yuzden sistem banli bi isim dahi olsa almana izin vermiyor. Ornegi benimki iste arama kutucuga dagdeviren_mert yaz cikmaz alinmamis gibi ama dagdeviren_mert ve sifreyle giris yapinca ihlal yuzunden kapandi diyor. Asil sacmalik bence bu degil cunki ben bisi ihlal etmedim 20 30 bin takipcili biriyle tartistik mesajda story sine beni atmis sikayet edin cok sikayetten kapandi :) boyle g.zekalilar guncel hayatta hic bisi degil ama instagramda organik 20 30 bin takipcin varsa orda kral da kralice de sensin 😁

irtibat: mrtdgdvrn9191@gmail.com
whatsapp: +12262103020

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
mrtdgdvrn Hocam, daha önce alınan kullanıcı adı ban yediğinde marka tescili dışında kullanıcı adını alınmadığını biliyorum yani kullanıcı adında problem yoktu. Neyi ihlal ettiğimi bi bulabilsem alıcam da kullanıcı adını :D

mrtdgdvrn mrtdgdvrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 15 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Ihlal degil iste anlattim ya bicok kisi ayni anda sikayet etsede ihlal algilayip banliyor boyle oldu benimki. Dos saldirisi gibi cöküyolar sikayet et butonuna 😁

irtibat: mrtdgdvrn9191@gmail.com
whatsapp: +12262103020
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
xLyra
Instagram Support a hesapta kullandığınız mail hesabınızdan öz bir dille mesaj atın. Haksız bir durum olduğundan, hiçbir kural ihlali yapmadığınızı belirtin. Onlar logları inceleyip nedenini size iletirler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al